Bývalý člen zvláštních jednotek armády USA Chris Vaughn (Dwayne "The Rock" Johnson) se vrací do rodného města, aby ve svém životě pokračoval tam, kde ho přerušil pro vojenskou kariéru. Kdysi idylické místo nachází drasticky změněné - v ulicích vládnou násilí a drogy. S roztrpčeným, pomstychtivým Chrisem se do města znovu vrací zákon. Na to, aby dal věci znovu do pořádku, potřebuje partu odhodlaných chlapů i svůj tvrdý vojenský výcvik. Jemu samotnému stačí nástroj tak prostý a pádný, jakým je pořádný kus dřeva... (Magic Box)

Hanes88

Průměrný akční filmek a podle mého aktuální hodnocení (58%) opravdu sedí. D. Johnson zahrál docela slušně, efekty taky docela dobré a děj taktéž ušel. ()

J*A*M*A*L

Tak toto bylo opravdu skvělé dílo.Nebudu lhát, ale je to jeden z nejlepších akčních filmů co jsem za ty poslední roky viděl snad jeden z nejlepších akčních filmů vůbec.Můj velký oblíbenec a WRESTLER "THE ROCK" spolu s Knoxvillem tvořili skvělý pár, ale i ostatní herci předvedli skvělý výkon.Mimochodem nesmím vynechat skvělé akční scény které jsou s THE ROCKEM ve svých filmech jedny z nejlepších ten z toho dělal opět vynikající show na kterou jsem myslel ještě několik minut před koncem. ()

Dyas

Velmi dobrá akční oddychovka, která mě vždy pobaví. Krátká stopáž spolu s rychlým tempem filmu, kdy se zbytečně příběh neroztahuje, je jednoduše skvělé. Spojení The Rock a Johnny Knoxville překvapivě dobře funguje. Souboje moc dobré, vtipy taky. ()

system

Pribeh o muzi ktery odchazi z armady do rodneho mesta, ale nic neni tak idilicke jak si predstavoval, mesto ovlada ziskuchtivi parchant, v ulicich se prodavaji drogy a kdyz uz to vsechno zajde daleko, tak nas hrdina vezme drevenou kladu a vsechny s ni vymlati, pak se stane serifem, vezme drevenou kladu a vsechny s ni vymlati, lidi jsou stastni, on je stasny a tak ziji az dodnes. Krasna pohadke ze?:-) ()

M.I.K.E.

Po prvním shlédnutí v kině mě film vcelku zaukal,ale po 2.v televizi dost odradil,ale i tak záživná a vcelku svižná akční podívaná,tenhle snímek nepřinesl do světa kinemografie sice nic nového,ale taky nic neubral.Průměrná zábáva,se slabým koncem.... ()

Macik

Tak to je po dlouhý době akčňák s pořádnou akcí,jen jí je tam poněkud pomálu.. a je to škoda páč je velice zručně natočená a hlavně nasnímaná,za kameru a za místama skvěle trefnou hudbu dávám o hvězdu navíc.. ()

Jeržik

Sám ani nevím proč ale je to tak. Ten film je jak sendvič se smaženkou, chilli omáčkou a čatní. Rozumíte, každá jeho součást je nanic. Smažená vejce nanic, čatní nanic, ale když je to dohromady, nějakou záhadou to funguje. Je to prostě ono! Celý tenhle film. Je nanic. Každá jednotlivost je nanic. Rock je na nic. Režisér je na nic. Scénař je na nic. Příběh je na nic. Prostě všechno je na nic ale když to spojíte tak to prostě funguje ;) ()

Balet

04. 03. 2007: Tahle věc podle mě splnila svůj úkol na jedničku. Neměl to být pohled na tajemství vesmíru, nebo abstraktní psychologická sonda do života mládeže v Keni. Úkol tohodle filmu je zkrátka pobavit. No a já jsem se nenudil ani chvilku, takže za 4*. ()

Yardie

NAprostá oddechová akčnější pohodovka. Film ideální k tomu, aby se u něj člověk odreagoval, nemusel moc přemýšlet a celkem dobře se pobavil. Film celkem slušně odsýpal, občas jsem se i zasmál a prostě film na pohodu. Svůj účel se odpočinkově pobavit splnil, ale nic víc od něj nečekejte. Howgh! ()

Delaney

Mizerný, mizerný, mizerný.... Když se wrestler rozhodne vyčistit ameriku od drog a hazardu s basseballkou v ruce, modlete se ať vám zrovna vypadne proud... 10% ()

Marius_ss

Spomienka na akčné béčka z prelomu 80tých - 90tých rokov. Je to naivné, smiešne, ale zabaví a ja osobne som tam nenašiel jediné hluché miesto, kde by som sa nudil (dobre zvolená dĺžka filmu) a to sa počíta + Dwayne Johnson je proste cool ;) Lepšie *** ()

Santino7

Prišiel, videl, zdemoloval... a následne zas spokojne odišiel. Takto nejak som Walking Tall vnímal ja. Obsahovo prázdny film s absolútne nulovou výpovednou hodnotou. To však neznamená, že by bol zlý. Je len taký, ako sa predpokladalo, jednoduchá mlátička s namakaným dobrosrdečným hlavným predstaviteľom. Nijako neohúri ale ani neurazí... Walking Tall je ten typ filmu, pri ktorom môžete v kľude vypnúť a nesústrediť sa príliš na dejovú líniu, tá je naozaj plytká. The Rock v hlavnej úlohe je skvelý výber (neporovnateľne lepší ako bývalý Hercules Kevin Sorbo z pokračovaní), napriek tomu, že svoj herecký talent tu príliš neukázal, skôr tie svaly. Raz darmo, taký je už údel bývalých wrestlerov vo filmovej brandži, teda minimálne v počiatočnej fáze kariéry - viď napríklad aj John Cena, ktorého výkony sú tak katastrofálne (napr. Vojak), že ten ring opúšťať radšej asi ani nemal. Chcete si pozrieť oddychovku s nadupanovu akciou a drsným sympaťákom, ktorého len tak niečo nezastaví? Nech sa páči ale nič prevratné od toho radšej nečakajte... 3/5 ()

H4ku11

Neviem, čím to, ale tento film si ma dosť získal. Asi by som rád videl podobnú spravodlivosť úspešnú aj v reále. Nie som nejaký veľký fanúšik The Rock, ale pozerať sa ako tam mláti ochrankárov kusom dreva ma bavilo. ()

mira007

Jeden ze starovacích filmů Dwayna Johnsona jehož kariéra vynesla až k nejlépe placenému herci, tohle dílko je takové testosteronové béčko v kterém je hvězdou ještě se svým wrestlingovým jménem. ()

Jaro_slav

Přímočará béčková pocta jednomu skutečnému šerifovi, natočená v časech, kdy Dwayne ještě nebyl taková stár. Takový to béčko, co některý scény nemyslí tak úplně vážně, takže si to zachovává koukatelnost i přes to, že se zjevně hodně stříhalo. A tím nemyslím vlasy hlavní postavy. ()

Tomyš

Nejvíce poptávaným zbožím současnosti jsou kvalitní scénáře, což je ikonou tohoto filmu. Na všechno se příjemně kouká: ladné svalové křivky hlavního hrdiny, bolestí patřičně zkřivená tvář hlavního záporáka, svižné akční scény, kterých ale není mnoho, atd., ale na všechno se také velice rychle zapomene. Jde o ten typ filmu, který se vyplatí shlédnout doma na DVD a neutrácet 130,- Kč za lístek. Ovšem pro zpestření dlouhého zimního večera vřele doporučuji. ()

Strike

Nemůžu si pomoct, ale The Rock je fajn. Nejenom, že to je bijec, to se předpokládá, ale je taky solidní herec. Bohužel celý film sráží trošku přiblblej scénář. Ale bavil jsem se. No to je asi všechno, teď si skočim do kůlny pro nějakej pěknej kulánek a pudu se mrknout do města:-) ()

Když si někdo koleduje o „odpad“

Když si někdo koleduje o „odpad“