Bývalý člen zvláštních jednotek armády USA Chris Vaughn (Dwayne "The Rock" Johnson) se vrací do rodného města, aby ve svém životě pokračoval tam, kde ho přerušil pro vojenskou kariéru. Kdysi idylické místo nachází drasticky změněné - v ulicích vládnou násilí a drogy. S roztrpčeným, pomstychtivým Chrisem se do města znovu vrací zákon. Na to, aby dal věci znovu do pořádku, potřebuje partu odhodlaných chlapů i svůj tvrdý vojenský výcvik. Jemu samotnému stačí nástroj tak prostý a pádný, jakým je pořádný kus dřeva... (Magic Box)

corona

Nuda a zasa nuda, aká taká akcia nastane až vtedy, keď Rock začne robiť to, čo mu ide vo filmoch najlepšie, t.j. mlátiť ľudí a ničiť cudzí majetok. ()

Aleee89

Kráčející skála rozhodně není z filmů, které jsem zase tak moc toužila vidět. Ale běžel v televizi, tak jsem se přece jenom koukla, protože je to film dost známý. Mnoho holek rozhodně uchvátí The Rock, ale já nevím, co na něm všechny tak mají, protože má sice svaly, ale že by mě dostal svou krásou, to ne... Film ztroskotává na scénáři, protože je prostě divný a pitomý, i když prý podle skutečné události. Celkově tyhle akčňáky nemusím a tento film není výjimkou... ()

Lennnnna

Tenhle snímek nenadchne ani vás úplně neznechutí, s největší pravděpodobností na něj po pár hodinách, kdy jste ho viděli, zcela zapomenete. Mě osobně na celém filmu nadchla pouze přítomnost Johnyho Knoxvilla, jehož charisma mě od dob Jackassu pronásleduje a tudíž úsměv tohohle krasavce stačil na to,abych a) byla po celou dobu filmu tak trochu v rauši z jeho úsměvu, b) abych po celou dobu vzpomínala na vylomeniny partičky naprosto ujetejch týpků. Ne, že bych byla fanouškem Jackassu ( ti kluci asi stejně nejsou normální:o), jsem jen fanynkou Johnyho Knoxvilla. Ta jedna hvězdička navíc je tedy za něj, což asi není zrovna objektivní, protože se o to zas až tolik nezasloužil, ale snad prominete. A abych tedy neodbočila tak úplně od vyjádření názoru k tomuhle snímku : jinak je to docela nuda, ale zkousnete to ( možná ). ()

dee-key

Člen speciálních jednotek se vrací do svého rodného městečka a zjistí že se za jeho nepřítomnosti značně změnilo.A to k horšímu.Takže se s prknem v ruce vydá očistit jméno svého rodiště.Film podle skutečné události-docela ujde. ()

Martin741

Tvorcovia filmu Walking Tall si so scenarom nedali asi ziadnu pracu /sak je to aj dost vyplach ...../ nuz tak aj ja zosmolim koment za chvilu. Rezia Kevina Braya je dost priemerna, a mna ako filmoveho praktikanta vyhybajuceho sa filmovej teorii /preco mam rad Obcana Kanea?/ nedokaze oslovit, zaporak bol naprosto dementny /aspon keby toho Christophera Walkena prehovorili ...../ a dejove zvraty predvidatelne. Do priemeru vsak film taha Dwayne Johnson so svojimi akcnymi scenami, ktore su dostatocne uveritelne. 50 % ()

zdenotvor

The Rock si príde, všetkých vymláti kusom "klacku" a ja som si iba s úsmevom prikyvoval že som dostal presne to čo som chcel. Nič zložitého,ale dobre sa na to dívalo, Dwayne Johnson má svoje kúzlo a jeho filmy ma proste bavia,toto bol jeden z tých lepších ()

Figu

Pro milovníky akčních 80/90 béček se začátkem novýho století vyklubal hódně slušivej mladší bráška a probudil zpět tu touhu, co tu dlouho nebyla! Nejen, že přišel akčňák jako prase, ale přinesl i novýho hrdinu na výsluní... Rock je coby "kráčející skála" opravdu hrouda a velký hovado, nicméně paradoxně se srovnáním jeho dnešní muskulatury, je to poloviční bejček. No kdo by to tenkrát čekal, že?!... Parádní béčko! 70% ()

raptorrr

Co víc si člověk může přát, karty jsou od začátku jasně rozdány, příběh je jako rána cedrovou kládou mezi oči. V tomhle filmu pravděpodobně nenaleznete velké pravdy. Ale pokud na pár minut přistoupíte ne pravidla téhle hry, čeká vás příjemná oddychovka, jakých už se dneska bohužel moc netočí. ()

Jino

No nevím, The Rock na mě působí strašně uměle ... a po tomhle filmu jsem ho začal nějak nemít rád. Jeho postava, jeho chování, vyjadřování mě spíš sedí na záporáka, než kladného hrdinu. Celkově tento film je docela o ničem.... zapletka nijak originální, prostě akční béčko. ()

marcek

Jak rikam - Dwayne "The Rock" Johnson stoupa po pomyslnem zebriku holywoodu az na samy vrchol akcnich filmu. Az bude Sylvester Stallone nebo takovy Seagal tak stari ze nebudou hrat tak mov dobre vime kdo je nahradi ()

Pugo

Priemerný akčný film, ktorý prináša charizmatického hlavného hrdinu, radu klišovitých momentov, zopár nelogických vecí, ale napriek tomu neurazí. Osobne by som skôr vyzdvihol film po technickej stránke, či už je to práca s kamerou alebo strihom. ()

cariada

No obyčejný akční snímek o maníkovi co se vrací z armády do rodného města a vezme spravedlnost do vlastních rukou. No poměrně velká nuda. Sice spousta akce ,ale dějově to je velmi chabé a předvidatelné. ()

Attta

Měl jsem to štěstí, že jsem tento film zatím neviděl (a doufám, že ani neudivím) v dabingu, takže nevím jak moc přiblble byly některé dialogy přeloženy. V originále docela slušné hlášky, ačkoli některé se nevyhnuly klasickému americkému klišé! Akce dobrá a svižná, ale příběh prostě není dělaný pro náročného diváka! Mě osobně ta akce bavila a patřičně jsem si ji užil! PS: Znám daleko horší americké akčnáky, které jsou tu daleko lépe ohodnocené, proto tomuto vklidu dávám 3 hvězdy. ()

Flaxik

Parádní scénář! Byl jsem v pohodě, nasrali jste mě, všechny vás utluču! A jak řekl, tak udělal. Dobře on. Úžasné herecké výkony! Skvělá mimika a pohyby! Byla tam vůbec nějaká ženská? No to je fuk, hlavně že si dávali po tlamě. Film je to takový trošku polodementní, ale tak napěchovaný dobře uvařenou akcí, že nemůže dostat míň, než tři prkenné hvězdy. ()

bourec

Už sem to viděl několikrát,a vždy se to trochu v kvalitě poníží.Navíc ta druhá půlka filmu je nějak uspěchaná,sestříhaná,s divnym koncem.Asi nebyly prachy.Ale Dwayne mě pořád baví a Ashlley je tady k sežrání.80%. ()

starbrejkr

Na to, že jsem čekal odpadoidní příšernost, kdy pan Skála půjde a bude bořit vše, co před sebou, jsem relativně spokojen. Film se dokonce občas snaží tvářit, že má nějakou hloubku, ale to všechno už jsme v hodně podobných filmech viděli. Navíc prostě The Rock jednoduše není herec a ani mezi ostatními není nikdo, kdo by to herecky zachraňoval. Přes to všechno se na to dá koukat, nejedná se o totální blbost:-) ()

Když si někdo koleduje o „odpad“

Když si někdo koleduje o „odpad“