Bývalý člen zvláštních jednotek armády USA Chris Vaughn (Dwayne "The Rock" Johnson) se vrací do rodného města, aby ve svém životě pokračoval tam, kde ho přerušil pro vojenskou kariéru. Kdysi idylické místo nachází drasticky změněné - v ulicích vládnou násilí a drogy. S roztrpčeným, pomstychtivým Chrisem se do města znovu vrací zákon. Na to, aby dal věci znovu do pořádku, potřebuje partu odhodlaných chlapů i svůj tvrdý vojenský výcvik. Jemu samotnému stačí nástroj tak prostý a pádný, jakým je pořádný kus dřeva... (Magic Box)

Callas

1/10 Tak tento kousek jsem zhlédl jen ze zvědavosti, odkud že se vzal ten nový Rambo The Rock. Dostalo se mi velmi průměrné podívané s minimem nápadů (snad jen Rockova weapon of choice: jíž byl kus dřeva). Další zvědavce bych odkázal na Rockův povedenější kousek: The Rundown, rozhodně není tak fádní a dá se považovat za plnohodnotný film. ()

Balu...

Mám připraveno na začátek "kupodivu" a zjisťuju, že Pomo začal "prekvapivo" - shit.. V hlavní roli poleno / trám, vedlepší role The Rock a ti další. Koukatelná záležitost, která ve chvílích letargie z předvídatelnosti scénáře vždy dodá onu třešeň na dortu, co pravidelně rok co rok pojídáte k narozeninám. ( u typu tohohle filmu je frekvence výskytu poněkud častější ale i tak ) ()

cab

Nezajimavy akcni pocin, ktery si (The Rock), jako trvdohlavy zastance prava a osamoceny bojovnik proti vsem zlosinum mestecka, za ramecek rozhodne neda. Pribeh je bez duvtipu trivialni, bitky bez naboje a navic se od zacatku vi, jak to dopadne. Takove plytvani silami mozneho nasledovnika pana guvernera Arnolda by se uz nemelo opakovat. 35% ()

Revolver

Příjemný jednoduchý akčňák. The Rock se po letech vrátí do svého rodného městečka, které mezitím ovládlo podsvětí a on to ''vyřeší'' ,nejdřív vezme zákon do vlastních rukou, vymlátí centrum podsvětí téměř holýma rukama. Ovšem při druhém útoku se přepočítá a skončí v nemocnici a je obžalovaný. U soudu se hájí sám, pronese dojemnou řeč a nabídne se na místo šerifa a všichni stím (samozřejmě) souhlasí. Ovšem i přes takto naivní a jedoduchý příběh se na to překvapivě dá koukat a celkově to není vůbec špatné. ()

joshula

Odpočinkový film, od ktereho nemusite nic ocekavat a ani nad scenarem a dialogy přemýšlet. Je to taková mlátící pohodovka na kterou se ovšem dá s nadhledem mrknout. ()

I.AM.NOT

Jestli z něčeho přetéká "amerika" tak je to tento film- občas mi připadá, že to snad nemůžou myslet vážně, nebo že to někdo napsal jako vtip na podpoření kultu ála Chuck Norris. * dávám pro případ, že to tvůrci nebrali zas až tak vážně ()

Mazlik4

Ideální nástroj pro vyplnění vysílacího času a prodání reklam. Už jen za to si puntík zaslouží. Ale kdybych to snad měl vidět podruhé - to bych se raději nechal od blázna Johnsona zmlátit. ()

ti88na

Ja si nemôžem pomôcť, ale Kráčajúcu skalu mám veľmi rada. Keď už celkom neviem, čo by som si pozrela, tak táto akčná lahôdka ma nikdy nesklame. Je to strašne krátke, a preto aj svižné s absolútnou absenciou hlušiny. Johnny Knoxville tomu zaistil vtip, Neal McDonough bol slizký ako psí grc a Dwayne Johnson....No tomu úplne stačí napnúť svaly, vyvaliť tie jeho biele zuby v odzbrojujúcom úsmeve a je mi úplne jedno, že hrá ako ten drvený trám, ktorým všetko rozmlátil :) ()

Radim

Koukatelný a svižný akční film, i když plný klišé a celkem předvídatelný. Ale na to, že byl film natočen "Na motivy pravdivých událostí", to bylo příliš přitažené za vlasy. ()

Tristaver

Špatný film, absolutně bez děje... The Rock je sice sympaťák a herecky celkem roste, nicméně to nestačí na to, aby tuhle kravinu vytáhl z hromady sraček. ()

Greny

mladší Arnold jak já říkám zápasníkovi The Rock. Ale klasická mlátička dobra se zlem. Efekty byly efektní a mlácení lidí hlava nehlava (kdyb y ve skutečnosti dostal jednu ránu a zůstal by ležet) k tomu prostě patří ()

vodafone

Jelikoz jsem byl v naladě, že nechci koukat na nejak slozity film, kde je zapletka tak jednoducha a kde pocet prohozenych slov by se vesel na stranku A4.. musim dat ne uplne tri hvezdy... jedna hvezda za palku, jedna hvezda za zvuk a jedna hvezda bryle hlavniho hrdiny.. ()

Schuldiner odpad!

PANEBOŽE proč??? Za jakým účelem vznikají filmy v nichž hrají tací blbečci? A kdo vymýšlí tyhle scénáře? A proč? Jeden z nejzbytečnějších filmů co sem kdy viděl! Tedy, je to už pár let, ale moc dobře si vzpomínám na mé arogantní opovržení a následný smích, který vyústil v předčasné ukončení promítání tohoto sajrajtu... ()

Prochy38

Vím, že tady nejde o žádné velké myšlenkové umění, ale mně se to prostě líbilo. Jednoduchý děj, jednoduše natočeno, skvěle pojato. D. Johnson ve své roli výborný. Jo, líbilo se mi to! Takovej by měl být každej šerif! :) ()

Když si někdo koleduje o „odpad“

Když si někdo koleduje o „odpad“