Silencia90

Blbost! .....která dosáhla na 2*. Ačkoli kravina, jaký fakt nemám ráda, není až tak nechutná a hloupá jak by se dalo čekat, a vtipy i občas celkem bavily. ()

RedHot

Každý někdy šlápne vedle a když vím, jak bohatý a kvalitní repertoár jinak Šáša má, prostě nechám Aliho být. ()

kamigava

První absurdní Cohenův počin není ještě tak šokující jako ty následující (Borat, Bruno, Diktátor či nový Grimsby) Stále mě to místama pobavilo a začal se projevovat charakteristický Cohenův bláznivý humor, který není pro každého. Je to velmi sprosté, nekompromisní, vulgární, rasistické, sexistické, pornografické, násilné a se svojí babičkou byste do kina na to asi nešli. Film je naštěstí tak krátký, že se nezačnete nudit stále blbým dementem Ali G, který právě svým nepředvídatelným chováním působí vtipně a já mu to žral, i když některé momenty (obzvlášť ty sexuální) byly na mě moc a divil jsem se, jak tohle vůbec někdo mohl povolit. Budiž se tak stalo. Aspoň je to originální, co tu předtím nebylo. Možná v mnohem lehčí verzi tento ironický humor použili také Monty Python v 70. letech, který nemá obdoby. Vidět ale respekt budícího Charlese Dance, jak tancuje v dámských šatech, byl pro mě šok, když jsem si uvědomil, jak seriózní roli hrál ve Hře o trůny jako hlava rodiny Lennisterů. Divím se, že ho Cohen do této role ukecal, chudáka. Hodnotím tak 50%, protože další Cohenovy filmy se mi líbí o třídu výš. Kdyby to nevypadalo tak amatérsky natočené, hodnotil bych lépe. ()

#47

Byla to neskutečně úchylná hovadina, nemá to nic společného s nenásilným a inteligentním britským humorem, který přímo zbožňuji, je to spíš tak na úrovni Klubu sráčů, přesto jsem se u toho hodněkrát od srdce zasmál, takže pod 3 hvězdičky jít nemůžu. ()

wakeup

Po tom, co predvedi na filmove scene a po par dilu Ali G sshow je tohle ciste zabava ve stejnym duchu. Zvykl jsem si na nej a mam ho rad. ()

crha

No když Ali G lízal chlebíček nebo vyhlásil ministra, že ho vykouřil koňovi, tak mě doopravdy složil. Prostě ať bude Cohen jako Ali G, Borat nebo teplej návrhář, tak bude asi pořád neuvěřitelně krutej. Nadruhou stranu na to jak extrémní humor Cohen má, tak mi to často zavánělo skoro až rodinnou komedií. A vtipy typu, že si někdo, kdo nehulí omylem uvaří a vypije čaj ze skanku a pak se strašně směje, mě taky neberou. ()

Fredy176

od té doby co jsem viděl 100 Million BC nemůžu žádnému filmu dát hodnocení odpad. Ale jestli máte rádi trapný (a uchylný) humor tak film můžu doporučit. ()

P.J.2

Tak tohle je náser....prdlá, hodně fekální, bláznivá,ztřeštěná komedie na kterou se překvapivě dobře kouká....Sacha Baron Cohen i přesto že hraje debila je autentický a vtipný....Podle mě lepší než borat ()

spriteboy

Jasně, kdybych se na tenhle film kouknul po shlédnutí nějakého vážného a umělecky ambiciózního filmu, musel bych tohle hodnotit hodně podprůměrně - ve srovnání s předchozím. Ale tak to nejde. Je pár filmů, co jsou pro většinu lidí sr*čky, ale pro jiné (filmové fanoušky) jsou takové filmy výborné v porovnání s ostatními filmy, které jsou pro normální diváky také sr*čky. Ali G Indahouse je komedie, která nechce, aby se divák smál jen tomu, že se na plátnu taky někdo směje. Sacha Baron Cohen přináší spoustu výborných okamžiků, které z téhle komedie dělají věc, kterou si můžu každý rok pustit znou. Jasně - najde se tam pár "hluchých" pasáží. Ale vždyť taky dávám pouze 4 hvězdičky a ne plný počet :-) Tenhle film si zaslouží RESPEKT! ()

gogoroxy odpad!

Bylo to něco hrozného, laciný pokus o komedii. Jeden z nejhorších a nejtrapnějších filmů co jsem viděla. Nuda od začátku až dokonce. Nevím co mě víc znechutilo, jestli klub sráču nebo "kultovní" Ali G...... ()

Vakomlok

Taková blbůstka, no. Ali G má skoro geniální momenty, ale zároveň se člověk nezbaví dojmu, že se kouká na naprostou pitomost. Cohenovi víc sedí polodokumentární styl, který přišel s Boratem a Brunem ()