Možná přijde i kouzelník

Československo, 1982, 16x50 min

Kamera:

Petr Čepický

Účinkují:

Jiří Lábus, Oldřich Kaiser, Jiří Korn, Zdeněk Srstka, Jiří Wimmer, Miloš Kopecký, Ondřej Havelka, Jaroslava Kretschmerová, Josef Dvořák, Jaroslav Čejka (více)

Zábavný cyklus Možná přijde i kouzelník se zapsal nejen do zlatého fondu televizní zábavy, ale především do paměti několika generací televizních diváků. Zásluhu na tom má především trojice jeho moderátorů Jiří Lábus, Oldřich Kaiser a Jiří Korn a jejich jedinečný humor, který uplatnili napříč každým dílem tohoto legendárního cyklu. (Česká televize)

JARDAHONDA

Pořad byl zábavný,měl skvělé baviče. Kaiser Lábus předváděli úžasná komická čísla ,,,,,,,které zůstanou v paměti...Hudba byla děsná,ale na dobu 80 let.To nemohla být žádná hitparáda.. ()

+sfinx+

Nebýt takovýchto pořadů - co by se dnes vysílalo? Pokud se nad tímto zamyslíte a porovnáte s čímkoli z této doby, není potřeba dále obhajovat hodnocení. Z mých oblíbených výstupů: LUĎA !!!, Wimmer, Černoch a mnoho dalších ()

4Sima

Dodnes vzpomínám, jak jsem se těšil na nové pokračování tohoto pořadu. S odstupem času jsou k vidění určitě i slabší chvilky, ale tehdy to byl vrchol televizní zábavy. A možná to bylo i tím, že se točilo jednou možná dvakrát za rok a pak to mělo šťávu. Ne jako po revoluci, kdy téměř každý z účinkujících měl svůj vlastní pořad každý měsíc v televizi a už to nebylo ono. No je to radost vidět bracha Oldu v plné formě! ()

MBob

Nadprumerna a originalni cisla predlistopadovych kouzelniku jen doplnuji prumerna a *chuda* vystoupeni polistopadovych kouzelniku. Tento vyborny zabavny porad stoji na trojici Labus-Kaiser-Korn s vytecnym doplnenim o J. Hanusovou, Z. Srstku, J. Wimmera a dalsi. ()

PavelKral

Tak už jdeme do finále a poslední tóny zní.... Zas příjdem a možná i kouzelník... *****/5 V minulosti museli umělci něco umět a to se jeví jako veliká deviza... Aktuálně se vypráví sprosté vtipy a to je zábava o ničem. ()

pupidup

Některé gagy nebyly až tak úplně "echt".. ale z dnešního pohledu nevím o jediném humorném a zabavnem pořadu,který by tento předčil... ()

Falanx

75% Perla z dávných let vlády dělnické třídy. Můj velice relativní pohled umocňuje celková impotence televizní tvorby ČT v letech osmdesátých. ()