Hrdiny stoprocentně nekorektní huličské komedie jsou dva naprosto rozdílní kámoši: upjatý Harold svůj život zasvětil bankovním investicím a tajnému pokukování po hezké sousedce Marii. Zato ležérní Kumar si navzdory svému talentu pro medicínu nedělá hlavu s ničím včetně toho, že by už konečně měl dospět. Na co nestačí, to okecá. Odjakživa však ty nejdůležitější věci rozhodují spolu. Co se stane, když se tihle dva rozhodnou oslavit konec pracovního týdne společně? Obyčejný hamburger od firmy White Castle se během nekonečné, divoké páteční noci mění v nedosažitelnou vidinu. Zato se oba kámoši na cestě do New Jersey a zase zpátky dostávají do neuvěřitelných problémů. Jejich putování je plné nejpodivnějších setkání a nejbláznivějších událostí. (oficiální text distributora)

Marty89

Film s jednoznačně neinteligentním humorem, ale s možná o to zábavnějším primitivním humorem. Vážně si nepamatuju, kdy jsem se takhle nasmál. Příběh vyloženě jednoduchý, ale jako oddechovka je to vynikající dílko. Když to srovnám s podobně huličským Dude, where's my car?, tak tohle je vyloženě o úroveň výš. ()

herr_carter

Hnusák, jízda na gepardovi, "battleshit" a kozy Malin Akermanové = já jsem se vcelku bavil...................moje hodnocení = 6,5 z 10: ()

Arkanoid

Ťažká pohoda chlapskej jazdy, ktorej zlepencu príhod odpustíte vyrábanie slepých scenáristických uličiek, jasne predvídateľný dej (v konečnom dôsledku) aj marketingový ťah okolo marihuany, ktorý je len hypom. ()

coscarelli

Netreba zahuliť, ide to aj za "normálu". Zblbnuto dokonalá ,u mňa kultovka. Punkroláda v celuloide zabalená. Treba sa len nastaviť a nebrať nič vážne, teprve to funguje (aj na 179ty krát) . Dodatok: Extrémisti vedú, policajná stanica prihadzuje, Hnusák odhadzuje, "dvojníci" zvyšujú, Haluv Extremni Mix Pjet nadhadzuje. ()

misstake

Průměrná teenagerovská komedie, která bohužel opět zaběhla do fekálního humoru a ještě horších záběrů beďarů a bradavic. Na druhou stranu pár vtipných momentů se tu najde. Hvězd 2,5. K vyššímu hodnocení zahulit a uvidět. ()

MARTIN*I

Nevim, nevim... Nechci se nikoho dotknout, ale tohle je fakt blbost!! Mam tenhle styl komedií fakt moc rád, ale tohle se mi nelíbilo!! Ani mi to nepříde vtipný... Možná pár scének... Horší je, že mi to nepříde ani trapný... U některejch filmů se nesmějete tomu, že by to bylo vtipný, ale tomu, že je to tak trapný až je to vtipný... Bohužel u tohohle filmu nenastala žádná reakce. ()

BluT

Tvoe, ale skoro pět, skoro pět. Neil Patrick "Wait for it" Harris rules, ale celej film sám neutáhne. P.S. A TY BURGŘÍKY CO ŽEROU SOU KURVA DOBRÝ! ()

SkyLukey

Pár zajímavých a opravdu vtipných scén a hlášek dle mého gusta by se našlo. Něják jsem jen na pochybách zda je režisér správné orientace, protože co tak vím, tak snad jen 3 vystupující postavy nebili homosexuální a film se v tom tak něják dalo by se říct vyžíval. Možná je to úsměvné, ale taky zarážející. ()

jondoe

No poviem na robvinu ze len malo filmov z touto temou ma dokaze zaujat. Tento film nie je vinimkou. A na komediu je dost malo humoru. Za dve hodiny som nevedel o com film bol. Nuda. ()

luksatka

Co bych dodal, prostě netypická americko-kanadská komedie, která může zaujmout jen huliče a nadržené chlapy ...... Nejlepší scénka byla asi, jak jeli na tom gepardovi si myslím :D ()

Wicky

Tohle je taky jedna z mých oblíbených teen komediíí u kterých se nepřestanu smát..Minihambáče,,zhulený humor a spoustu bláznivých vtipných situací..!..97% ()

Sygi

Taková ta správná zblblá komedie, která je nabitá komediální akcí, která nepřekračuje hranice trapnosti a příjemně vás pobaví sympatickými hlavními postavami a úžasným cameem Neila Patricka Harrise. ()

iXtr3m3

Perfektné oslobodenie sa od zaužívanej šablóny danej etalónom tej doby v podobe Prci prci. John Cho a Kal Penn si idú svojou cestou a ide im to skvele. Absolútne uletené dobrodružstvá a úlety z drog, toto bolo fakn že super. ()

Hopper

Zúfalo nevtipné, fekálne a rozťahané. Dvaja týpkovia, ktorí sa vyberú do White Castle pre hamburger - skvelá story. Či sa tam aj dostanú, úprimne netuším, schuti som posledných 15 minút prespal. Ale nemám pocit, že by som o niečo zásadné prišiel. Nebyť scény s černochom vo väzení, nebolo by už vôbec o čom písať... ()

dopita

Velmi zábavná oddechovka. Asi jediná teenagerovská komedie, která mě připadala vtipná a ne trapná a nechutná. Sympatický mi bylo, že hlavní postavy nejsou vylízaný hovada jako to u takovejhle komedií bývá. ()

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011

Huliči, DiCaprio a Nottingham

Huliči, DiCaprio a Nottingham

29.07.2008

V dnešní vydatnější novinkové náloži potřetí zahulíme a uvidíme, co připravuje Leonardo DiCaprio a jak to vlastně vypadá se Scottovým Nottinghamem. Jednička stála 9 milionů a vydělala 23, dvojka si… (více)