Hrdiny stoprocentně nekorektní huličské komedie jsou dva naprosto rozdílní kámoši: upjatý Harold svůj život zasvětil bankovním investicím a tajnému pokukování po hezké sousedce Marii. Zato ležérní Kumar si navzdory svému talentu pro medicínu nedělá hlavu s ničím včetně toho, že by už konečně měl dospět. Na co nestačí, to okecá. Odjakživa však ty nejdůležitější věci rozhodují spolu. Co se stane, když se tihle dva rozhodnou oslavit konec pracovního týdne společně? Obyčejný hamburger od firmy White Castle se během nekonečné, divoké páteční noci mění v nedosažitelnou vidinu. Zato se oba kámoši na cestě do New Jersey a zase zpátky dostávají do neuvěřitelných problémů. Jejich putování je plné nejpodivnějších setkání a nejbláznivějších událostí. (oficiální text distributora)

-ELFKA-

Velmi milý film, bez zbytočne dlhých rozbehov, šliape rovno na pedále a fičí si celkom svižne, v ceste mu nestoja vážnejšie prekážky, dávky sebairónie sú v norme , všetko tak ako má byť pre pohodový nenáročný zážitok. ()

jitrnic

Někteří herci tu docela slušně hrají a mají celkem solidní komediální talent, jiní jsou naprosto strašní, ale jsou naštěstí v menšině a hrají většinou malé role. Proto je škoda, že se nepodařilo sehnat lepšího (a příčetnějšího) scénáristu a vyhnout se několika prasáckým scénám (nevím, jestli byla horší sračková válka nebo pulzující uhry). ()

ghatos

Hamburgříky s White Castle jsem nikdy neměl, ale znám ten pocit, když člověk má na něco chuť a udělá cokoliv, aby to získal... :). Komedie je to dobrá - mýval plivající krev byl super. 68%. ()

vyfuk

Dobrá, asi budu muset přehodnotit. Když jsem film viděl naposledy, už to bude pár let zpět a tak nějak si z toho pamatoval převážně ty nechutný scény, tak to na mě nezapůsobilo zrovna pozitivně. Nyní, trošku vyspělejší (možná až moc na tento film) jsem zjistil minimálně lehký kontrast. Jednoznačně musím říci, že bylo pár, i více scén, u kterých jsem se hlasitě smál a divil se, že něco takového v tomto filmu vůbec může být. Ale ono bylo. S tím, že poté zde bylo i mnoho scén, u kterých jak jsem si myslel, musel i odvracet zrak znechucením a také říkat jaká je to kravina. I přesto všechno, dokážu takovéto filmy nějak docenit. Travička zelená, kterou v podstatě zbožňuju mluví za své. Jednoznačně nemluvíme o dobrém filmu, snad ani o průměrném. Ale mluvíme o filmu, který je od začátku až do konce záživný a strašně zábavný. Alespoň z mé lehce úchylné perspektivy. ()

Nepi

Už dlouho sem neviděl dobrou americkou komedii,a u týhle sem se docela zasmál...Moje hodnocení je 3,5*,ale to tu neni takze za*** ()

Specs

Hlášky: (Harold přijde do svého pokoje.) Harold Lee: - "Co tam blbneš?" Kumar Patel: - "Stříhám si porost." Harold Lee: - "Proč si ho nestříháš u sebe?" Kumar Patel: - "Tady je zrcadlo. Koukni, je to jako bonsai. To péro vypadá mnohem větší." Harold Lee: - "Stačí!" (Všimne se nůžek v Kumarově ruce.) "Nejsou to moje nůžky? Těma si stříhám chloupky v nose!" Kumar Patel: - "Já si s nima už půl roku stříhám chlupy na prdeli." & Kumar Patel: - "Proč si bereš tašku?" Harold Lee: - "Musím cestou něco udělat. Takže řídíš." (Podá mu klíče. Kumar si začne prohrabovat kapsy.) Kumar Patel: - "Kurva, zapomněl jsem mobil." Harold Lee: - "Chceš se tam vrátit?" (Oba se podívají na dveře bytu, vzdálené sotva pět metrů.) Kumar Patel: - "Ne, už jsme moc daleko." & (V autě.) Kumar Patel: - "Teď jsme v Newarku: Tady nás odprásknou!" Harold Lee: - "Třeba to tu není tak strašný. Třeba jsou to jenom kecy." (Po ulici jdou dva chlápci.) Kumar Patel: - "Koukej, ty dva vypadaj skoro jako my." (Přiběhne gang a začne chlápky mlátit.) Kumar Patel: - "A kurva." Harold Lee: - "Mizíme!" & (Kumar zastaví na chodbě Harolda se Cindy.) Kumar Patel: - "Ty vole, musíš rychle se mnou. Dvě nádherný buchty čekají na opíchání." (Všimne si Cindynin výraz v tváři.) "Teda, dvě takový milý holky si s námi chtějí popovídat." & (Harold hledá v kufru rezervní pneumatiku.) Harold Lee: - "Kde mám rezervu?" Kumar Patel: - "To nevím." Harold Lee: - "Kde jen může bejt?" Kumar Patel: - "Jasně. Ty vole, pamatuješ, jak jsme se tak strašně zhulili a házeli věci z mostu, abychom viděli, jestli plavou?" Harold Lee: - "Jak z mostu? Co to kecáš?" Kumar Patel: - "No jo, to bylo s Goldsteinem." & Kumar Patel: - "Ale i když mám velký péro, taky netočim porno." ()

P1tr

První díl huličské ságy o jedné cestě za malými hamburgery, která se změní na jejich největší dobrodružství v životě. ()

Nuf

Je to sice vlastně blbost bez nějakého smysluplného příběhu, ale je to vtipné a zábavné to se musí nechat. Rozhodně se neunudíte a ani neurazíte když to uvidíte. Dokonce jsme po shlédnutí tohoto filmečku vyrazili někdy uprostřed noci do jistého nejmenovaného fastfoodu na popůlnoční gáblík. ;o) Takže zasloužené ***. ()

jenik71

Nezajímavá a nevtipná trapnost. Tu a tam nějaký "povedenější" vtípek padne, jenže to bych se musel sakra zhulit kvalitní trávou, abych dal hodnocení větší. ()

DeathTheKid

Dobrá komedie do všední nudy, rozhodně v několika scénách rozesměje. Sice to nejsou takové ty klasické dusící záchvaty, ale na pobavení je to paráda. Možná bych jen uvítal, kdyby se to odehrávalo více ve městě. ()

Jello Biafra

Až na tých pár nechutností je to prijemná a zábavná komédia o dvoch loseroch, ktorí sa rozhodnú ísť do fast foodu White Castle a popritom úspešne odoperujú postreleného chlápka, zažijú rýchlu jazdu na gepardovi a jeden z nich nakoniec získa aj ženu svojich snov. A samozrejme nezabúdajú na THC. Navyše niektoré dialógy a hlášky z filmu už sú dnes v podstate kultové, vrátane samotného názvu. ()

venca163

Moje srdcovka, která jen tu a tam šlápne vedle. Ty týpci jsou ultimátní, nejlepší je ten číňan (nebo co to je). Jinak těch třicet minihambáčů z White Castlu jsme snědli asi v 6 lidech =). (75%) Nezajímavé komentáře: Tsunami_X ()

sedm.1

Pár velmi slušných vtípků na začátku,superzhulenecký scénky,řečičky a postavičky,prostě start jak bejk.V půlce však dochází filmu očividně dech,přibýva opravdu trapných příhod(viz gepart,o rogalu ani nemluvě) až nakonec vše přejde v přitroublej happyendovej konec,kde jsou všichni šťastný a zodpovědný až na půdu.Škoda,rozjezd byl fakt velmi zábavnej.P.S.Cho s Pennem jsou fakt zábavní týpci. ()

BMAJTZ

Necekal jsem, ze nekdy uvidim teen komedii u ktere se budu dobre bavit a presto jsem ji dostal. Opravdu je to na tri hvezdy kdyz teda zaponenu na stred s gepardem a Neil Patrick Harrisem. ()

Zemi11

Scénka s maestrem Beďarem mě uplne odrovnala :-) K čemu tady budu ztrácet čas komentářováním, jdu si ji pustit znova. ()

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011

Huliči, DiCaprio a Nottingham

Huliči, DiCaprio a Nottingham

29.07.2008

V dnešní vydatnější novinkové náloži potřetí zahulíme a uvidíme, co připravuje Leonardo DiCaprio a jak to vlastně vypadá se Scottovým Nottinghamem. Jednička stála 9 milionů a vydělala 23, dvojka si… (více)