Belle Williams (Queen Latifah) je krásná, neústupná a sexy taxikářka, proslulá tím, že se ulicemi New Yorku zásadně řítí rychlostí přesahující 150 km v hodině! Andy Washburn (Jimmy Fallon) je mladý, sympatický detektiv, jeden z nejlepších, které New York má, ale bohužel zároveň jeden z nejhorších řidičů, kterého kdy město zažilo. Andy je na horké stopě gangu brazilských bankovních lupiček a přemluví Belle, aby mu pomohla čtveřici chytrých zlodějek dopadnout. Chladnokrevná taxikářka a sebevědomý policista se společně pouští do napínavé hry na kočku a na myš a snaží se vypočítavé dívky přelstít. Zběsilá honička může začít, pokud se ovšem dříve Belle a Washburn nezabijí navzájem. (oficiální text distributora)

Chermy odpad!

Už z principu to nelze hodnotit lépe. Některé akční scény jsou sice natočené docela pěkně, ale pořád je to čistá zlodějina, bez jediného důvodu na existenci. ()

Torision odpad!

Tak tohle je něco tak strašnýho. Queen Latifah je furt stejná tlustá kráva, o kterou bych si neopřel ani lítající koště, a Jimmy Fallon je tragéd až to bolí. Ale tihle dva jsou asi nejsilnější stánkou filmu. Naprosto kokotovní scénář, kterej dost hnusně vykrádá originál, a ještě debilnější režie. Fakt nevim, proč jsem si z toho něco sliboval. No, nedokoukal jsem to celý, páč mi ten film už brnkal na nervy, ale o první hodině můžu říct, že je to snůška toho nejtrapnějšího, co můžete hledat. ()

corpsy

Možno zbytočný remake, ktorý má však niekoľko svižných momentov. Je však hlúpym a ako som povedal, zbytočným. ()

Kryton odpad!

V Evropě bysme měli začít dělat sračkoidní remaky jako odpověd na hollywoodské zlodějství jako je tohle. Tohle si ani hvězdu nezaslouží...je to totiž blbý až to není možný. ()

Ozo

Musim upozornit, že jsem velký fanoušek francouzského originálu. Tohle je odporná vykrádačka, navíc ani ne moc vtipná. Ta jedna hvězdička je za "herecké" obsazení ;o). ()

MikO_NR_1909

Tento Taxi pripomína rutinnú hollywoodsku produkciu plnú otravnosti a demencie útočiacu predovšetkým na peňaženky ľudí inteligenčne najnižších vrstiev. A ešte ten klišoidný prvok o "turbo taxíku". Na grc... ()

blackrain

Mě vůbec nevadí, že je to napodobenina francouzského taxíku. Já jsem se bavila a o to tady přece šlo. Queen Latifah byla výborná. Proti Fordům nic nemám. Já zase nemusím Francouze, už jenom proto, že dělám v autoservisu. Peugeota nebo Renaulta bych nechtěla ani zadarmo. Jsou to líbivá auta, ale nic víc. ()

CageDepp

Čtu obsah a tam píšou Queen Latifan je sexy taxikářka!!! Tak to je pěkná blbost, ale Jennifer Esposito a Gisele Bundchen jsou opravdu moc sexy. V polovině filmu jsem začal psát o reklamě komentář a zatim to vypadalo na 3 hvězdy, jenomže po reklamě přišla scénka jak Jimmy Fallon zpívá v autě a já takový trapný scény nesnášim a proto padá mé hodnocení na 2. ()

Chen

Pro mě rozhodně zábavnější a svižnější než originál. Možná mi francouzský humor nesedí tolik jako "provařený" americký. Ach já zkažený konzument :)) ()

Aljak odpad!

ODPAD! Najhorší remake aký som kedy videl! Queen Latifah mi nikdy nebola sympatická, a už vôbec nie v takomto filme, kde sa snaží zahrať sebavedomú a zároveň charizmatickú taxikárku, ktorá má recept na všetky problémy. Francúzskemu originálu so Samym Nacerim nesiaha ani po členky. ()

Jimmi

....Dost casto sa mi zdalo ze rozne sceny su len okopirovane z inych filmov..hlavne ta s tym mostom....ale vcelku sa na to dalo pozerat ()

Vojťas

Nebýt faktu, že je to naprosto okopírováno (pouze invertováno pohlaví hlavní postavy a padouchů), hodnocení by bylo lepší! :-( ()