Belle Williams (Queen Latifah) je krásná, neústupná a sexy taxikářka, proslulá tím, že se ulicemi New Yorku zásadně řítí rychlostí přesahující 150 km v hodině! Andy Washburn (Jimmy Fallon) je mladý, sympatický detektiv, jeden z nejlepších, které New York má, ale bohužel zároveň jeden z nejhorších řidičů, kterého kdy město zažilo. Andy je na horké stopě gangu brazilských bankovních lupiček a přemluví Belle, aby mu pomohla čtveřici chytrých zlodějek dopadnout. Chladnokrevná taxikářka a sebevědomý policista se společně pouští do napínavé hry na kočku a na myš a snaží se vypočítavé dívky přelstít. Zběsilá honička může začít, pokud se ovšem dříve Belle a Washburn nezabijí navzájem. (oficiální text distributora)

Deimos

DVD/// Obsazení 3/10 Děj 3/10 Hudba 7/10 Efekty 5/10/// +občas vtipné, solidní hudba –toporní a necharismatičtí herci, obyčejná zápletka, trapné hlášky a scény, dabing/// Očekával jsem americkou verzi Taxi s pohlednou řidičkou taxíku. Obálka tedy celkem klame :-( No bylo to strašný. Původním snímkům tady tento nesahá ani po kotníky, nehledě na to, že ve filmařině se vyskytuje takové množství chyb, že to až hezký není. A pochybuji o tom, že to byl úmysl. Když pominu to, že jsem často odvracel oči v sloup, tak jsem se občas i bavil, ale spíše nad demencí herců, scénáře…jestli to tak je v pořádku posuďte sami./// Celkem 41%/// ()

kingik

Zavolat si v New Yorku žluté taxi znamená potrefit se s obézní a špičkovou řidičkou Queen Latifah, která to ulicemi kosí velkou rychlostí. Oproti ní je mladý detektiv Jimmy Fallon sice velmi dobrý ve svých detektivním metodách, ale za volantem je to hotový břídil. Tihle dva neudělali vůbec špatně, když se spolu spojili při dopadení gangu sexy zlodějek, které nějakou dobu sužují město. Všechno to vypadalo na zběsile akční a vtipnou komedii. Všechno je ve filmu nahozené tak napůl a tahle taxi kára jede na půl plynu. Duo Latifah & Fallon nijak diváka neohromí, jejich špičkování je málo vtipné, akce také nepřekročí běžný průměr a modelka Gisele Bundchen svoji misi, tedy být sexy, splnila asi nejvzorněji. Také se sluší připomenout, že se kradlo od francouzských tvůrců a jejich série Taxi, ale film není otrockým přepisem, tudíž ho nepovažuji za remake. Nějaké nápady film má, ale při součtu kladů se přes průměr nedostanu ani s vytuněnou károu. 50% ()

IQ Tiqe

Neznat Taxi taxi, tak je to průměrný zlodějský film, kde jsou hezký holky, rychlý auta a honičky s nimi a není to nuda. Ale v porovnání s originálem je to skoro kopie. Nemůžu to ani nazvat parodií, prostě vzali původní scénář, místo chlapa řidiče posadili do taxiku černošku (Queen Latifah) a všechny scény nechaly tak, jak byly. ()

Smok

Nerozumiem, aký má význam točenie takýchto remakov? Odpornejšiu dvojicu ako v tomto filme, aby človek hľadal lupou. ()

Eawy

Nápad prebraný od francúzskeho taxi taxi. Nie však zlá napodobenina. Keby som nebola zaťažená na pôvodnú verziu a túto videla ako prvú dala by som asi 3 hviezdy. Herci boli béčkového typu. Najlepšie scény ktoré boli neokopírované boli asi tie pri titulkách (nepodarené scény). Takže 35% ()

klerik

V skutočnosti je (občas brutálne preceňovaný) originál tiež pekne slabý, ale má francúzsky šmrnc, nevtieravý humor a pomiestny náznak reálnosti. Tu sa však tlačí na pílu, všetci sa snažia o humor, ktorý je gýčovitý, naháňačky v americkom štýle nemajú ten spravny drajv... Ale na kopu krásnych herečiek sa kuká fakt dobre... ()

SeBig

Nesnášim Queen Latifah, a čekal jsem, že to bude opravdu sra*ka, ale nakonec jsem se i docela zasmál, i když místama dost trapný. Ta scéna s rajským plynem mě asi rozesmála nejvíc. Dá se dokoukat.. jednou a dost.. ()

korbitch22 odpad!

Tohle je ten nejdebilnější remake na světě!!!Ta tlustá kráva jako řidička jako taxikářka je fakt směšná.Jediný co v tomhle trapnym a ubohym filmu ujde sou ty dobrý kundy jako zlodějky. ()

Chrustyn

Remake známe francouzské komedie dopadl až neuvěřitelně špatně. Není to vitpné není to akční a polonahé kočky to nezachrání. ()

SOLOM.

Je sice pravda, že si francouzské Taxi už zas až tolik nepamatuji (stejně jako jeho pokračování, protože jsem to viděl jednou a už kdysi dávno/ což musím co nejrychleji napravit), ale tohle americké bylo teda kýč. Nejen že mi byla hlavní hrdinka strašně nesympatická, ale celkově ten příběh nepobral moc originality a už vůbec ne vtipnosti. Jediné na co se dalo dívat, byla kočička Gisele Bündchen… ()

Xeelee

Lepší než jsem čekal, ale i tak to byla strašná kravina. Většina scén byla trapná, nudná nebo špatně okopírovaná. Povedené scény by se daly spočítat na prstech jedné ruky, ale překvapilo mě, že se tam vůbec objevily. Tim Story okopíroval zápletku, spoustou detailů i nesmyslnou scénu s rozestavěným mostem, kde je mimo záběr rampa. Jen trošku proházel pohlaví herců a tak tu po městě jezdí pár šílenejch ženskejch. ()

Jenda

Položil jsem si závažnou otázku: "Jaký účel mělo natočit tento film?" Mimo peněz mě nic nenapadlo. ()

ARI50

Nepřesvědčila mě vůbec nevím co ve směs od tohohle čekaly přehnaná snaha něčeho co vůbec nezaujme. ()

becki_tu

Tak bohužel. Francouzské předloze tahle americká předělávka nesahá ani po kotníky. Počínaje přes krajně nesympatickou hlavní dvojici ve složení přiblblý policajt - tlustá taxikářka, přes dementní scénář, zakončený jak jinak než dementně, a konče vyčpělými a trapnými vtípky. Jedinými pozitivy tak zůstaly pouze slušně natočené honičky, luxusní sedmičkové BMW a v něm krásné zlodějky, které však po hříchu dostaly jen minimum prostoru. Příště tak pojedu raději autobusem. ()

Bauer odpad!

Takže asi tak takhle: Američani, jděte do hajzlu, podělali jste to naprosto. Když to neumíte, tak nedělejte remake francouzských filmů. Neumíte to! To by bylo na úvod. Tenhle film je nehorázná kravina takových rozměrů, že to není ani možné. Pouze okopírovaný francouzský hit, který nepřínáší nic nového. Francouzská verze je dost možná i kult. Americká verze je určitě průser! Automobilové honičky měli možná ohromit, ale mně neohromili a na to, že je to od američanů byli docela chabě natočeny. Největší mínus je ale v hereckém obsazení. Queen Latifah? Pro Kristovy rány!!! Proč nemohly obsadit do hlavní role nějaký chlapa? Proč museli být američané tak idiotsky originální, že do hlavní role obsadí 150 kilogramovou ženu, která by se do toho taxika ani nevešla! Strašný! Jimmy Fallon v roli policisty, co neumí řídit. Kde ho vyhrabali? Taky něco příšerného!!! Aspoň, že se bylo na co koukat v podobě Gisele Bündchen. Moc sexy!!! Jediný, co se mi líbílo víc, než ve francouzském taxi, tak je auto. Ford Crown Victoria je prostě autíčko s dokonalými tvary a když se hodilo do sportovní podoby, tak dokonalost sama o sobě. Takže Peugote jdi se klouzat. Na konec vzkaz americkým tvůrcům této debility: FUCK OFF YOU FUCKING IDIOTS! ()

Borrtex odpad!

Docela nechápu, proč byl tento film vlastně natočen? Vždyť je to neoriginální zkopírovaná, a hlavně velice zkažená verze, již známého, originálního Taxi (1998). Queen Latifah se dle mého vkusu na roli taxikářky absolutně vůbec nehodila. Nemám co dodat, velice nepovedené kopie bez nápadu. 15% ()

bouncer odpad!

Tfuj! Dělat remake filmu starého několik let?! To už je šílené i na američany. Taky to podle toho dopadlo: necharismatické postavy, debilní vtípky... ()