Eliška a Damián

Česko, 2023, 12 h 28 min (Minutáž: 58–66 min)

Emma Smetana, Robert Urban, Hana Drozdová, Anežka Rusevová, Anna Dvořáková, Jan Komínek, Petr Buchta, Milan Šteindler, Michaela Kuklová, Dana Syslová (více)

Epizody(12)

Hlavní postava Eliška žije v současnosti, ale Damián pochází z roku 1758. Díky elixíru začne Damián cestovat časem a potkává Elišku, která mu není lhostejná. A jak už to v pohádkách bývá, jejich cesta k lásce nebude jednoduchá. Oba se budou muset vzepřít svému osudu. Damián se totiž má zasnoubit s pruskou princeznou Frederikou a Eliška se zase musí starat o marmeládovnu, kterou zdědila. (TV Prima)

Recenze uživatele Ryorka k tomuto seriálu (2)

Epizoda 2 (2023) (E02)

hele, nejde popřít, že je to volovina, místy opravdu velmi těžkej bizár. U "akčních" scén se člověk musí řezat smíchy (nebo plakat - volba dle momentálního rozpoložení) a místy dost stupidní scénář, ale furt je to lepší než Modrej kod a už jen z toho principu tomu odpad nedám. Smetana se mi tam líbí (jo, jsem divná), ale kdo mi vadí nejvíc je botoxová Kuklová a spousta toho (ne)hereckého křoví, viz lupiči apod.  Dala jsem tři díly a možná to dám i dál. ()

Epizoda 8 (2023) (E08)

A mě ta kravina kupodivu žíly netrhá jako mnohým jiným. Já si to pustím vždycky další den, abych mohla přetáčet to, co považuju za naprosto nekoukatelné (Kuklová, Šteindler a jiné křoví) a držím Elišce a Damiánovi pěsti. :D . Smetanu vážně nepovažuju za katastrofickou, mě se to její herectví líbí. ()