Jsme ve 12. století. Francouzský hrabě Thibault (Jean Reno) má před svatbou s princeznou Rosalind ale pod vlivem zákeřného kouzla ji omylem zabije. V zoufalství se obrátí na mocného čaroděje (Malcolm McDowell) a požádá ho, aby ho i s jeho sluhou Andrém (Christian Clavier) odčaroval zpět před tragickou událost. Popletený mág ale udělá chybu a... Thibault s Andrém se místo o pár minut nazpět přesunou o tisíc let dopředu a o pár tisíc kilometrů jinam - do současného Chicaga. Tam je čeká spousta zmatků, trapasů a setkání s Thibaultovou praprapra... vnučkou Julii (Christina Applegate), která jako by princezně Rosalind z oka vypadla... (Magic Box)

Spooner

Zbytečný remake,který vznikl jenom proto aby se z tohoto francouzského klenotu(imho) vytřískali ještě nějaké peníze.Humor se ale ztratil kdovíkam a američané celou tuto sérii tímto hybridem zakopali hluboko do země ()

Wacoslav1

No tohle třetí pokračování už je trochu vaření z vody pravda, nápady začali evidentně docházet, ale pořád se tu ještě pár dobrých vtipů a situací který to vytáhli u mě aspoň na ty 3* najde, ale k dalšímu pokračování eventuálně remaku jsem dost skeptickej. Pro tentokrát by mělo platit třikrát a dost.55% ()

Xmilden

Americký kabát francouzským komediím nikdy neslušel ... Reno i Clavier jsou trošku v křeči. Určitě jim nevyčítám, že se tentokráte plavili časem do Ameriky. ()

juta

Když Amíci uvidí v zahraničí dobrý film, snaží se ho hned zremakeovat, bohužel né vždy se jim to vydaří a to je případ i Návštěvníků. Originál je úžasný, tohle je jen lacinější kopie, která byla v hodně případech na chlup stejná a o stupínek či dva v provedení horší. ()

Fiftis

Mohlo to byť oveľa lepšie a toto pokračovanie už nedosahuje tak humorne zábavných a bláznivých scén ako jednotka. Cesta do Ameriky nie je vôbec zlá pointa a dej sa zachovali, tiež scény sú takpovediac dobré, lenže už to nie je ono. Aspoň nie pre mňa. Mnohé scény ako prevzaté z francúzskeho originálu; tých pôsobiacich vážnejšie tu ale je menej a nie tak "roznežnených" ako v rade amerických komédií. Jeanovi Renovi viac sedia vážnejšie úlohy ako v Purpurových riekach či Leonovi. Alebo určite ako v takej Godzile. ()

JohnnyD

Miesto regulérneho pokračovania (ktoré si otvorený koniec dvojky doslova žiadal) nasleduje americký semi remake... alebo skôr nudná recyklácia. ()

salahadin

Ty samý fóry, ty samý dialogy, jen hůř podané. Není to ani moc komedie, jako spíš pohodový film s krásnou ústřední hrdinkou (Ch. Applegate je kočka) a triem výborných komiků (Malcolm McDowell byl supr). Za řeč rozhodně stojí hudba Johna Powella, která snímku dodává až mystický nádech, bohužel místy kontrastuje s trapnými scénami, jindy podkresluje až dojemné scény (lekce šermu na mostě). Rozhodně se povedl český scénář a překlad, archaická mluva působí parádně. Tenhle remake nedopadl tak katastrofálně, jak tu mnozí líčí. Místy je sice pitomej až na půdu, ale koukatelnej (bez problémů). Pokud si film chcete z komediálního hlediska vychutnat, nedívejte se předtím na původní Návštěvníky. Protože bláznivé francouzské tempo zvolnilo. ()

Allien.9

Naprosto zbytečné pokračování, které dělá ostudu oběma předchozím "Návštěvníkům". Změna lokality mi vadí ze všeho nejméně, mnohem více mě štve opakování vtipů a nehezká podobnost s prvním dílem (remake?). Co ale opravdu nepřekousnu, je změna jmen obou hlavních postav - k čemu, proboha?!? Chovají se jako Godefroy a Jacquouille, ale jsou to Thibault a André, kterého mimochodem zmrvený český dabing překřtil na Ondřeje. Už nikdy víc... ()

kingik

Nebylo dobré pokračovat až do Ameriky. Humor měl zůstat ve Francii. Jean Reno a Christian Clavier vyčerpali vtípky v předchozím bláznivém dílu, vtipy došly, hlavní postavy se začaly opakovat a přestalo to být rázem vtipné. Christina Applegate, která doplnila partu z řad zámořských herců, naprosto nijak děj neobohatila. Tentokrát nemám co chválit. Jednička byla nejdívatelnější a trojka je naopak nejméně povedená. 20% ()

Omnibus

Remake obecně beru jen u průměrných filmů s nevyužitým potenciálem dobrého námětu. U špičkových filmů se jejich (zhusta debilní) remake často pohybuje na hranici svatokrádeže. A že si na to dokonce koupili stejné herce? ... I ty, Brute (Reno)? Tím hůř. Pro všechny zůčastněné. I pro diváky. Asi bych byl nejradši, kdyby se Amíci na veškeré pokusy "vylepšovat" evropské filmy do budoucna už předem vykvákli... Ani kdyby si koupili a vyleštili úplně všechny původní kulisy, a zaměstnali i stejnou kozatou klapku, žádný smysl v tom nevidím. Slovy Věry Pohlové: "Tyhle pokusy každého jenom otravují. Já bych všechny ty remaky zakázala !" ()

johnys

Neviděl bych tyto Návštěvníky tak tragicky, jako většina uživatelů zde... Jde o zábavný remake klasiky, který má i své přednosti. Např. velmi půvabnou Applegatku, která je rozhodně pro oko diváka příjemnější, než “klasická” Valérie Lemercier. Dále je zde ještě větší kontrast mezi středověkem a novou dobou, několik dalších nápadů a je to svižně natočeno, film má spád. Trojici hlavních protagonistů taktéž nelze nic vytknout. Ano, není to žádné umění, ale zábava. Je třeba se na to dívat bez myšlenek na původní Návštěvníky a nesrovnávat francouzské jablka s americkýma hruškama! Na to, že je to točeno za americký kapitál převážně na jejich území, to není nejhorší. Do McDonalda si taky nepůjdete pochutnat na archivním Chateu du Retout Haut Médoc Cru Bourgrois a sýrem Camembér, že... ()

Kothy

Bohužel už jenom pouhá vykrádačka předchozích dvou dílů v americkém prostředí. Ale pšatné to není. ()

AllShallFall

Nemůžu si pomoct, ale tenhle remake mi přišel mnohem lepší, vtipnější a zábavnější než originál. Já jsem se u toho bavil. film který zkouknu vice než třikrát, je pro mě dobrý film a vím že se na něj podívám ještě do budoucna znovu. Tenhle snímek mezi ně patří. ()

Slarque

Další zbytečný remake. Naštěstí některé fórky byly z originálu okopírovány tak doslovně, že opět byly zábavné. Celek je ovšem dost často nudný a ani původní obsazení na tom nic nezmění. ()

LaciLC

Pomerne vydarený americký remake výbornej francúzskej komédie Návštevníci (1993). Väčšina skvelých gagov z originálu dostala priestor aj tu, súhlasím s Pohrobkom, že s duom Reno-Clavier a ich postavami sa toho veľa pokaziť nedalo, ale na **** podľa mňa tento film nemá. ()

korbitch22 odpad!

odporný americký remake.když natočíte jedničku,která se pyšní neuvěřitelnou hloupostí,dvojku,která se pro změnu pyšní neuvěřitelnou demencí,tak co se dá asi čekat od trojky.fůůůůůůůj!!!! ()