Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Kdo si pamatuje, co se tam dělo, ten tam ve skutečnosti nebyl! V 80. letech se diskotéka na 54. ulici na Manhattanu stala centrem nočního života New Yorku. Klub 54 ztělesňoval puls a duši té doby. V něm se odehrával život se všemi radostmi - hudbou, tancem módou, volným sexem, drogami a obdivem slavných osobností - všichni zde žili naplno a cítili se jako v transu! Z newyorského předměstí New Jersey se 19ti letý Shane dostal do víru života v Klubu 54. Našel si zde zaměstnání i novou rodinu - číšníka Grega, který snil o tom, že bude vrchním barmanem, a jeho krásnou manželku Anitu, která zas toužila být zpěvačkou. A díky televizní hvězdičce Julii Blackové zde pozná i lásku. Nic však není tak jednoduché a tato parta mladých lidí prožívá nonstop párty - lásku, naděje, vzestupy i pády svých životů v rytmu diskotéky, pod zářivými světly nejlepšího klubu na světě - klubu 54. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (65)

nunka 

všechny recenze uživatele

Dnes máte podobných Klubov 54 v každom väčšom či menšom meste za každým rohom, takže to čo bolo v 80tych rokoch boom!! je dnes už bežnou súčasťou..s mojou poznámkou, bohužial! Film a celý príbeh je dosť obyčajný. Chlapská populácia sadne na lep "Salame" Hayek a tá ženská sa môže popásť akurát na Ryanovi Phillippovi. Nič veľkolepé sa nedialo, je to len o "Welcome in 80´s century".... ()

Lyžař 

všechny recenze uživatele

Dokonale herecky obsazený a slušně zahraný snímek, který dokáže strhnout diváky k tomu, aby Klub 54 milovali stejně jako tehdejší majitelé, návštěvníci nebo zaměstnanci. Muselo být skvělé něčeho podobného se účastnit. Kde jsou doby svobodných klubů a nekonečných párty? Dnes jsou diskotéky prolezlé lidmi kolem 15 let. Úroveň je jinde. Bohužel. A Ryan Phillippe?? Prostě kouzelný. ()

Reklama

Qeo 

všechny recenze uživatele

Parádní dokument o jedné době. Kdo by se nechtěl vrátit do blyštivých 80. Pořádně si zasněžit pod nosem, bouchnout monstrózní šampaňské a prošlapat troje boty na podpatku až do nebes. do toho se ještě zamilovat a pomilovat co možná největší množství...lidí! Doporučuji sledovat v pátek. Oprášit kontakty na dealery a vyrazit na pořádnou párty. ()

peproch 

všechny recenze uživatele

Je to vlastně takový ufňukaný sentimentální vzpomínkový snímeček o hvězdné karieře 19 letého Shanea, který z Jersey přejde do New Yorku a v klubu plném disco, drog, svobodného sexu očerovává svým andělským zjevem a zřejmě i sexuální potencí, ziská prátele a podvnou úctu k "otci, manažeru klubu 54"  Steve Rubellovi,( hedonik, zlatokop, cynik, nestoudník). Film se pokouší o úctění něčeho nestoudného, bezuzdného, jímž klub byl tím, že umožnil soužití celebrit s zájemci o celebritní život, který je lepší krátky než nesvobodný a nanicovatý. ()

waska 

všechny recenze uživatele

Četl jsem o klubu 54 hodně článků, proto jsem taky čekal, že když se film jmenuje Klub 54, tak to bude trochu ostřejší. Bohužel zůstavalo jen u očekávání. S herci jsem byl spokojen, ale s film je pouze průměrný, nějak mě do sebe nevtáhl, doufal jsem, že při sledování´se dostanu přímo do klubu a budu tam s nima.. ()

Galerie (42)

Zajímavosti (5)

  • Film se natáčel v Torontua v Oshawě v Kandadě a na Manhattanu v New Yorku v USA. (rafix)
  • Na MFF Berlinale 2015 byl uveden o 25 minut prodloužený režisérský sestřih zrekonstruovaný režisérem podle původního scénáře, pozměněného před premiérou roku 1998 producenty, včetně alternativního závěru. Podle režiséra je tato verze temnější, více zdůrazňuje drogovou závislost hrdinů i v původní verzi potlačené homosexuální motivy. (mac000)

Související novinky

Queer Filmový Festival Mezipatra

Queer Filmový Festival Mezipatra

02.11.2015

Queer Filmový Festival Mezipatra se letos koná již po šestnácté, pražská část potrvá od 5. do 12. listopadu, brněnská pak od 12. do 18. listopadu. Uvedeny budou hrané i dokumentární filmy z celého… (více)

Reklama

Reklama