"Steve Rubell mal sen. Ale z každého sna sa musíme prebudiť"...54 -ka bola miestom nikdy nekončiacej párty kde sa búrajú zaužívané konvencie...miestom ilúzie, kde princezné tancovali s inštalatérmi. A túto atmosféru New Yorku na prelome 70. a 80. rokov sa podarilo bravúrne zachytiť v tomto snímku. Herecké obsadenie nie je ktovie ako výnimočné, s výnimkou Mike Myersa, ktorý sa vymanil zo škatuľky Austina Powersa (nič proti:) a iných podobných zjavov a presvedčivo sa prevtevil do majiteľa Clubu 54 Steva Rubella. Muža, pre ktorého bol klub vlastným svetom plným priateľov, zábavy a peňazí, v ktorom si vytvoril ilúziu, z ktorej ho čakalo tvrdé prebudenie...a to všetko za doprovodu úžasnych songov z najslávnejších čias legendárnej 54 - ky.(27.4.2008)

Četl jsem o klubu 54 hodně článků, proto jsem taky čekal, že když se film jmenuje Klub 54, tak to bude trochu ostřejší. Bohužel zůstavalo jen u očekávání. S herci jsem byl spokojen, ale s film je pouze průměrný, nějak mě do sebe nevtáhl, doufal jsem, že při sledování´se dostanu přímo do klubu a budu tam s nima..(30.7.2009)

Dokonale herecky obsazený a slušně zahraný snímek, který dokáže strhnout diváky k tomu, aby Klub 54 milovali stejně jako tehdejší majitelé, návštěvníci nebo zaměstnanci. Muselo být skvělé něčeho podobného se účastnit. Kde jsou doby svobodných klubů a nekonečných párty? Dnes jsou diskotéky prolezlé lidmi kolem 15 let. Úroveň je jinde. Bohužel. A Ryan Phillippe?? Prostě kouzelný.(26.6.2011)

Dnes máte podobných Klubov 54 v každom väčšom či menšom meste za každým rohom, takže to čo bolo v 80tych rokoch boom!! je dnes už bežnou súčasťou..s mojou poznámkou, bohužial! Film a celý príbeh je dosť obyčajný. Chlapská populácia sadne na lep "Salame" Hayek a tá ženská sa môže popásť akurát na Ryanovi Phillippovi. Nič veľkolepé sa nedialo, je to len o "Welcome in 80´s century"....(12.8.2007)

Klub 54 má sice několik příjemných stránek, mezi které patří některé herecké výkony (Salma příjemná a sexy jako vždy, ale především slizký Mike Myers!) a perfektně vystihtnutá atmosféra "podsvětí celebrit". Jenže zbytek je tak nějak nudný a nezajímavý, že člověka vlastně vůbec nezajímá, co se ve filmu děje a jak dopadne.(4.4.2013)

• - Na MFF Berlinale 2015 byl uveden o 25 minut prodloužený režisérský sestřih zrekonstruovaný režisérem podle původního scénáře, pozměněného před premiérou roku 1998 producenty, včetně alternativního závěru. Podle režiséra je tato verze temnější, více zdůrazňuje drogovou závislost hrdinů i v původní verzi potlačené homosexuální motivy. (mac000)

• - Do role Shanea O'Sheaho bzl zvažován James Marsden. (rafix)

• - Do role Grega Randazzo byl zvažován Dolph Lundgren. (rafix)