• Malarkey

Jedna velká nekonečná párty 80. let. Ryan Phillipe je správně nechutnej a vyvíjí se ve filmu tak, jak mu v Klubu 54 náleží. Osobně ale nechápu hospodský vypitky a ty lidi tady v tom klubu na tom nejsou vůbec jinak. Tenhle klub je totiž droga, která aktivuje ostatní drogy, pro které nemám a nikdy nebudu mít pochopení. Film tak přinesl jen údiv.(17.11.2015)

• dr.horrible

Najväčšou chybou filmu je veľmi slabý scenár a hlavná postava.Shane(v chabom podaní Ryana Phillippeho)je proste kretén a tak je dosť ťažké sa s ním stotožňovať.Chybu urobil aj režisér,ked´ sa namiesto postáv venoval celý film iba atmosfére,až to nakoniec trochu prepískol(nechcem pôsobiť ako homofobik,ale Klub 54 nebol gay bar a v tomto filme nevystupuje asi žiadna mužská postava,ktorá by si bola istá svojou heterosexuálnou orientáciou).Problém je aj v priateľstve Shanea s majiteľom klubu:Najprv nič a zrazu je jeho obľúbencom.Ale ako sa spriatelili?Kedy?Nemal to náhodou režisér divákom trochu priblížiť?Celkom pekná je záverečná scéna Myersovho návratu,ale tú som tiež už videl viackrát a o dosť lepšie natočenú(hlavne v mojom obľúbenom "24 Hour Party People").Jediný kto tak stojí za zmienku je celkom slušná(a hlavne krásna)Salma Hayek a hlavne Mike Myers,ktorý trochu prekvapivo podáva skvelý herecký výkon a drží tak film aspoň malinko nad hranicou priemernosti(15.3.2012)

Parádní dokument o jedné době. Kdo by se nechtěl vrátit do blyštivých 80. Pořádně si zasněžit pod nosem, bouchnout monstrózní šampaňské a prošlapat troje boty na podpatku až do nebes. do toho se ještě zamilovat a pomilovat co možná největší množství...lidí! Doporučuji sledovat v pátek. Oprášit kontakty na dealery a vyrazit na pořádnou párty.(9.11.2015)

"Steve Rubell mal sen. Ale z každého sna sa musíme prebudiť"...54 -ka bola miestom nikdy nekončiacej párty kde sa búrajú zaužívané konvencie...miestom ilúzie, kde princezné tancovali s inštalatérmi. A túto atmosféru New Yorku na prelome 70. a 80. rokov sa podarilo bravúrne zachytiť v tomto snímku. Herecké obsadenie nie je ktovie ako výnimočné, s výnimkou Mike Myersa, ktorý sa vymanil zo škatuľky Austina Powersa (nič proti:) a iných podobných zjavov a presvedčivo sa prevtevil do majiteľa Clubu 54 Steva Rubella. Muža, pre ktorého bol klub vlastným svetom plným priateľov, zábavy a peňazí, v ktorom si vytvoril ilúziu, z ktorej ho čakalo tvrdé prebudenie...a to všetko za doprovodu úžasnych songov z najslávnejších čias legendárnej 54 - ky.(27.4.2008)

Dokonale herecky obsazený a slušně zahraný snímek, který dokáže strhnout diváky k tomu, aby Klub 54 milovali stejně jako tehdejší majitelé, návštěvníci nebo zaměstnanci. Muselo být skvělé něčeho podobného se účastnit. Kde jsou doby svobodných klubů a nekonečných párty? Dnes jsou diskotéky prolezlé lidmi kolem 15 let. Úroveň je jinde. Bohužel. A Ryan Phillippe?? Prostě kouzelný.(26.6.2011)

• - Do role Shanea O'Sheaho bzl zvažován James Marsden. (rafix)

• - Film se natáčel v Torontua v Oshawě v Kandadě a na Manhattanu v New Yorku v USA. (rafix)

• - Do role Grega Randazzo byl zvažován Dolph Lundgren. (rafix)