Karate tiger 6: Nejlepší z nejlepších 2

• USA Best of the Best 2 (více)

Travis, jeden ze členů vítězného týmu amerických karatistů, se zapletl s podsvětím, zatoužil totiž po hlavní ceně v nezákonných zápasech, pořádaných v Las Vegas. Ve hře je sto tisíc dolarů. Utkání se odbývají v Koloseu, největší a nejbrutálnější aréně, kde neplatí žádná pravidla. Tam spolu bojují novodobí gladiátoři, aby mohli ve finále vyzvat soupeře nejobávanějšího, majitele klubu Brakuse. Travis byl při zápasu zabit a Tommy s Alexem se rozhodli vraha potrestat. Existuje jediný způsob, jak se k němu dostat. Oba přátelé tedy vstupují do arény smrti... (oficiální text distributora)

otík

Vskutku jedno nejlepší z nejlepších (béček) co znám, ale aspoň že je tam hrana Ralf Moeller. Jeho charisma je neodolatelné =). ()

JohnSmith

Šestka mě docela překvapila. Byla slušně natočená, příběh sice ohraný, ale proč ne, slušné béčkové obsazení. Problém byl v Ralfovi, který v akčních scénách působí hrozně dřevěně. ()

Pecival

Po absolutně katastrofálním předešlém dílu šla kvalita zase o něco nahoru (ona pravda už neměla kam klesat). Začátek přitom vypadá slibně, klasická aréna smrti, kde by se dali udělat solidní béčkové bitky. Jenže to by se museli hlavní představitelé umět rvát (naštěstí to neplatí pro všechny). Záporák byla dost luxusní krůtička i zle a zapškle se tvářil tady se vytknout nic nedá. Prostřední pasáž s obtlouslým Sonym Langhamem (heh) byla hrozná a nudná. Jediné pozitivum závěrečné mely bylo to, že měl režisér dostatečně soudnosti a nenchal bojovat naprosto nemožného Erica Robertse... ()

Paity odpad!

Céčkových herec Eric Roberts se pustil do dalšího šíleného schodu své kariéry, která ale nemá vzestupnou tendenci. Ovšem stále mu někdo nabízí práci, tak proč to nevzít. V každém případě jde o "počin", který nemusíte ani vkládat do DVD, protože se pak na vás přehrávač urazí... ()

MacGyver

Najlepší z najlepších 2 veľmi voľne nadväzuje na svojho štyri roky starého predchodcu a od ušľachtilejšej čisto športovej tematiky preladil na oveľa tvrdšiu strunu (ktorú sme už počuli a videli nespočetnekrát:) V prostredí nelegálnych zápasov, kde je každá vedľajšia postava prakticky mŕtva dávno predtým, než prvýkrát vstúpi do arény, môže byť najlepší len jeden... Teda vlastne dvaja: Alex Grady a Tommy Lee sa vracajú s rovnako tvrdými päsťami ako v ,,jednotke“ a opäť sa na to dá v obvyklej pôvabnej triviálnosti dobre pozerať. Fanúšikovským obdobím ,,AKČNÝ FILM=DOBRÝ FILM“ prešla väčšina z nás a na takéto žánrovky sa skrátka nezabúda...:) ()

Rathalos

V siestom pokracovani dostava najviac priestoru Phillip Rhee,ktory predvadza svoje bojove umenie a robi ho fakt dobre,pribeh je jednoduchy,hudba fajn a subojov je pozehnane,cize ok...:-) ()

Psycho.R

Řekl bych, že daleko lepší než předchozí film a to jsem po něm chtěl celou sérii zavrhnout. Aspoň tu nebylo tolik morality, která do tohoto žánru moc nepatří. Jen mi příjde divný, že E.Roberts je v hlavní roli a v obou filmech jde především a P Rhee... Souhlasím s komentářem OLí. ()

danny_21

Šestý tygřík má víceméně podobnou kvalitu jako předchozí fláky, je nutno že Moeller a Sonny tomu aspoň vizuálně hodně pomohli, to by se jinak chudák Phillip ukopat k smrti, protože Roberts je teda úplně marnej - 45 % ()

Likan7

Bídná, nudná a dlouhá "honba" za pomstou. Eric Roberts se tu už ani nedívá drsně, teď tu jen stojí a vychovává svého syna. Akce tu je na konci, je bídná, se špatnou kamerou a choreografií. Špatné ve všech ohledech. ()

Nix

Tohle už je slabší, i když tu je Alex a Tommy. Arénovka nic moc a souboje už taky pokulhávají, tady už se na to měli vykašlat a tuhle sérii nechat být, to nejlepší už měla dávno za sebou. ()

beso74

Opäť jeden ring,zase druh akýchsi ilegálnych bojových hier, samozrejme množstvo bojovníkov a len jeden (snáď by mohli byť aj dvaja), kto by tu mohol byť kráľom a ako bonus to eventuálne aj prežiť.A navyše dôvod na krvavú pomstu ako vyšitý. Kvalitatívne mierne na zostupe, má to však chlapíka, čo sa vie obracať ( Phillip Rhee) a keď práve nemusí nič vravieť a stačí mu udrieť či buchnúť, má to celkom pod kontrolou. Navyše je tu celkom slušné panoptikum známych tvári B filmu ( Eric Roberts, Chris Penn, Ralf Moeller, Meg Foster, Sonny Landham, Patrick Kilpatrick, Kane Hodder, Nicholas Worth či Mike Genovese). ()

JUWA odpad!

Tento film stojí za to vidieť z jedného dôvodu-až ho dopozeráte,bude sa vám každý déčkový film javiť ako filmový skvost.Karate tiger 6 je totiž nehorázna zlátanina,ktorá nemá s filmom spoločné vôbec nič! Od nulového scenára plného nezmyslov,réžie,megatrapných "hercov",cez úplne zlú kameru,strih,choreografiu,zvuk,hudbu...proste všetko..Film je určený tak pre desaťročných chlapcov,ktorý sa radi pozerajú na vypracované svalstvo nejakých zúfalcov,ktorý sa stretli v ringu,aby si mohli rozkopať hlavy.U mňa je to víťaz top 10 najhorších filmov vôbec. A ten názov ,, Najlepší z najlepších,,-bol určite myslený ako recesia. 0 % ()

Dinsberg

Škoda promarněné šance. Chtělo to víc do příběhu zapracovat Tommyho a Dae Hanovo přátelství. To by pohánělo příběh mnohem více než impozantní figura Rolfa Moellera. Motiv pomsty tu byl už tolikrát a pořád jde o totéž. Po pro mě epochálním prvním dílu těžké zklamání, třebaže téměř celá sestava amerických i korejských zápasníku exceluje v zápasech i zde. Ale tady už už nejsme na poli dramatu, jde jen o téměř bezduchou akci, které je jen na efekt. Není divu, že Eric Roberts závidí své sestře. ()

RetroMan

Naprosto zbytečný pokračování původního filmu, hloupý scénář s ilegálními zápasy a ještě hloupější scénky, ve kterých se střídají rodinné momentky s rádoby dramatickými akcemi. Založit film jenom na tom, že Tommy Lee umí bojová umění (a v první části se všem líbil a lidi to zkrátka chtěj) a v závěrečných soubojích ho nechat špatně natočeného, špatně sestříhaného (myslím záběry, ne vlasy) s průměrnou bojovou choreografií, s německým kulturistou, vychováván indiánskou babičkou --- to nemůže dopadnout dobře. Ano, pro Erica Robertse je to standardní filmová škatulka, ke které patří. Souhlasím s Tommym: "Koloseum se zavírá!". Hurrrá, ale proč jsou ještě další díly? ()