Berris

Pro mne skvělé překvapení, nic moc jsem nečekal a o to víc jsem byl potěšen. Ano, jsou zde trapné scény, ale na druhou stranu jsou zde scény co mne dostali do kolen. A ,,Scotty doesn´t know" mi zní v uších do teď ()

tomkat

Classic US-teenage movie, ALE s přidanou hodnotou pro nás z Evropy, i té střední. Jen proto ta třetí hvězdička (plus za pár vychytaných nápadů) - film sám o sobě je skrz tuctové herectví a nenápaditý příběh za 2*. ()

myst3ry

Eurotrip je velmi povedená komedie, u které se dá výbroně vypnout a odreagovat. Musím však uznat, že kdybych byl Slovák, uvažoval bych kvůli té Bratislavě o dopadu. Ale já jsem Čech, a tak jsem se (nejen) u této scény skvěle pobavil. Pokud máte možnost pustit si film v původním znění, udělejte to. Dabing stojí za starou belu, některé vtipy v něm naprosto zanikají a některé scény zase ztácejí své kouzlo. Slyšet "hooligans" Machestru United s jejich anglánským přízvukem opravdu stojí za to. "If you're Mancher United supporters, sing The Manchestr United song" "Еxecuse me, i'm not much good..." "SING!!!" ()

burg

Amíci si očividně představují Evropu jako středověkou tvrz a Evropany za chudáky, co jsou schopní za niklák prodat i svou mámu. Když pomineme tenhle fakt, může se člověk (občas) i docela zasmát. ()

Martin-87

Film, který výrazně hnul mojí pubertou, i pubertou mých kamarádů. Pohoda, která nikoho neurazí (snad možná Slováky kvůli Bratislavě). A písnička Scotty doesn´t know je opravdu chytlavá :) Určitě doporučuji se na tuhle podívanou kouknout. A nejlépe v originále s titulky. ()

Vitasex

Tahle komedie je prostě cool ! :-) neskutečně moc hlášek, dobrej příběh, a výborná postava Coopera! Ten chlapec mě vážně rozesmál. Výborná oddychovka, která má všechno co takovejhle film má mít. K tomu výbornej soundtrack. ()

mořička

neuvěřitelná slátanina. hlavně co se týče těch památek, to sem myslela, že budu zvracet, ale chápu, že Američanům to může bejt uplně jedno, když míchaj dohromady Rudolfinum s Louvrem. Ty dvě hvězdičky tomu filmu ale odepřít nemůžu- jedna je za Bratislavu, druhá za Dolfyho. :D ()

Lkprak odpad!

Těžko se divit Američanům, že jejich znalosti o okolním světě jsou poněkud... (hledám to správné slovo) "mlhavé" (to asi není to slovo), když jsou jim servírovány takovéto filmy. Netvrdím, že kinematografie musí vzdělávat, ale alespoň by neměla šířit bludy a lži a to tenhle dělá vrchovatě, vrcholným počinem v tomto ohledu je pak zobrazení Slovenska co by zanedbaného státu a Bratislavy co by mimořádně špinavého města, odkud "vlak už brzy podeje, neboť už začal stavět nádraží." Ano, je tu pár dobrých fórů a třeba obyvatel Prahy se bude smát asi i tam, kde to tvůrci neočekávali, vždyť jeho exteriéry byly vydávány alespoň za pět měst, samotné ruzyňské letiště pak představuje nejméně tři vzdušné přístavy, ale to je asi tak vše. ()

Michal13

Zopár naozaj vtipných situácií a by sa našlo, no nie je ich dostatočne veľa, aby ma ten film pobavil na plnej čiare. Naopak musím vyzdvihnúť niektoré unikátne postavy a zobrazenie Bratislavy :D / 65 % ()

LentilleLily

Ale jó, slováky tam ztrapnili docela dost. Cikáni a incest, co dodat =D Musíme ale přece jenom vědět, že tohle se nám v reálu asi nestane - opijem se, napíšeme kamarádovi z e-mailu nějaký nadávky, bude nám to připadat líto (při nejhorším případě zjistíme že je to holka v domnění, že to celou dobu byl kluk) tak za ní/nim pojedeme do zahraničí ale aby jsme se dostali do Ruska, musíme procestovat celou Evropu. Trhlý filmy miluju, a tenhle obzvlášť :) ()

Yagooo

Film, po kterém jsem si ihned začal plánovat "Eurotrip"..ke kterému zatím bohužel nedošlo, ale jak drzí američané vykreslili Slováky, je možná až moc kruté.. :))) jinak perfektní komedie pro mladistvé ()

johny.lenny

Každý kdo viděl tento film, si musí pamatovat nádherně ztvárněné Slovensko, kde si můžete za niklák koupit celý hotel, úlisného Itala v nebývale čistém kupé Českých Drah, „erotickou“ scénu s dominou a to, že Scotty doesn´t know, that Fiona and me… Je to nadprůměrná teen komedie. Pěkné rozdělení charakterů, hezká zápletka protkaná skutečně vtipnými a většinou neprokouknutelnými scénkami. Příjemné záběry s pohlednými slečnami a hezkým počasím. Co víc si přát na lehké odreágování? ()

SoHai

Vynikající komedie - dokonce poznali, že na východě je více států, než jenom Sovětský Svaz. Ačkoliv pouštěli píseň "Vstavaj strana ogromnaja", na láhvi absinthu stálo "pravý bratislavský" - latinkou, nikoliv azbukou - a bylo dokonce řečeno, že Bratislava je hlavní město Slovenska - nikoliv Slovenské SSR. ()

Jezinho95

Pro mě určitě jedna z nejlepších road-trip komedií. Parádní scénky (např.: s chuligány Manchasteru, nebo ve Vatikánu), a tvůrce bych chtěl pochválit za pěkné a reálné zobrazení Slovenska :) Konec očekávaný, ale i přesto jsem si film velmi užíval - 75% ()

plsek45

šílenost největšího kalibru u které je zábava zaručena i když děj je slabý a všechno okolo divné svůj účel film splňuje a ten má jediný pobavit za každou cenu ;) ()

Skalikar

Vidět Matta Damona po všech těch Bourneovkách tady jako holohlavýho šílenýho zpěváka s piercingem a stopadesáti náušnicema...paráda :D ()

Ejvi

Vidět Eurotrip je dnes snad už povinnost. Scottieho nezapomenutelná cesta napříč Evropou za Mikem, který vlastně ani není chlap, ale naprosto dokonalá bloncka. Srandy kopec od začátku do konce, od Slovenska až po Vatikán.. :D ()

Ghastli

Párkrát sem se u filmu zasmál a nápad kde puberťáci projížděj Evropu se mi líbil ,ale zase nic extra to nebylo. *** ()

baronGrga

Klasika teenage komedie, ale ne tak pitomá. Ať už to tvůrci mysleli jakkoli, nakonec je to vážně místy celkem vtipné (takový voříšek z uhryzlou rukou v tlamě jako obraz bratislavského předměstí mě dostal do kolen). Ať žijí stereotypy. Na tenhle žánr 75%. ()