Mikeel

Tato velice povedená teenagerovská komedie má skvělé tempo, tah, je vtipná, vtipná, a dokonce i vtipná! :) A přesto Scotty vůbec nic netuší! :D ()

Cement73

Prisprostastá americká komédia určená rovnako inteligentnému americkému publiku... A ak mali byť tie zábery z českého Chánova pri Moste akože Bratislava, tak ako nerozumiem o čo producentom išlo... ZLE ()

Mikino00

Velká nostalgie, po letech komedie už tak moc nebaví, přece jen se jedná o teenagerovskou komedii, ale i tak nám servíruje spoustu vtipných postav, momentů, satirických situací. Fantastické je vykreslení Bratislavy nebo angličtí hooligans. ()

Zombi

Že to bude tak svižná a zábavná prča jsem fakt netušil, na klasickou prcičkovskou komedii je tu navěšena spousta parodických vtípků na evropské země. Vinnie Jones jako hooligan, šněrující Paříží v seříznutým doubledeckeru a nadávající všem žabožroutům je skvělej, stejně tak návštěva Bratislavy, která je prostě boží, ovšem nejvíc mě dostal do kolen hajlující německej synek :o) Tohle se fakt povedlo a mít něco upito, bylo by to ještě lepší. ()

Milky.

Ač z mnoha pohledů určitě stupidní americká sračka (a tyhle názory opravdu chápu, protože to má v sobě tolik USA stylu, že by jednoho jeblo), pro mě jeden z nejpřehrávanějších filmů puberty a můj osobní kultovní snímek. Neustálá jízda dělající si prdel z klasicky ikonických zemí Evropy a stereopypů o nich. K filmu musí člověk přistupovat jako ke karikatuře, pokud jej začne brát trochu vážně, jde hodnocení rychle dolů. A pokud někdo dobře zná Prahu, hodně natáčecích míst pozná. ()

mira007

Svižný děj, dobré herecké výkony, hezké herečky dokonce i nahaté včetně německé zpěvačky z Novaspace, semtam i čeští herci, překvapivě i Xena, kterou jsem nepoznal jako bordelmamá a hrozně dobrá muzika. Ale hlavně brutálně jsem se nasmál ( což jsem u teenagerské komedie nečekal - já uznávám jenom Roadtrip ) ()

Lovely.Bones

Nikdy jsem nebyl na puberťácké komedie, ale tahle docela ušla. Sympatičtí herci a nějaká scéna mě opravdu bavila. Jedna scéna mi připomněla svou absurdností Toma a Jerryho :DD Ne, opravdu to není tak špatné, ke konci neskutečně sladké a hlavní byla názorná ukázka východní Evropy nic netušícím Američanům, kteří si teď myslí, že jsme snad burani, nebo co :D ()

Movie Gourmet

Docela ucházející road movie (komedie) na jejíž některé momentky si člověk občas vzpomene a je i slyšet, jak je někteří citují. Verdikt: 3* a 60 - 70 %. ()

dan4815

V době, kdy jsem tento film viděl, jsem byl ještě cílovkou. I přes to mě to nějak neoslovilo, možná to bylo tím, že můj centrální nervový systém se nenachází v penisu, nebo není nikterak zakrnělý. Nebavil jsem se a trápil jsem se v záplavě nevyřčených otázek, zdali jsem vůbec normální dospívající akné a profesionální masturbátor - z logiky věci, že všem ostatním kamarádům se film líbil, jsem vydedukoval, že bych měl u filmu cítit pocit zábavy nutící k nervovým tikům svalů kolem úst. Nic takového, prostě se jedná o bezduchý film bez inovativních nápadů - možná až na to cestování po Evropě, které mi mnohdy přišlo směšné, když se natáčelo jinde, než kde opravdu byli. Po prolistování recenzí zdejších odborníků jsem opět propadl v jistou zoufalost, že asi nemám smysl pro humor, nebo že mi byla špatně provedena lobotomie. Tak někdy jindy se zasměji, nemusím se smát vícekrát do roka, no ne? ()

kecinzer

Hustota! Zábava od začátku do konce. Po Road Tripu a Boat Tripu další skvělá komedie. Troufl bych si říct, že z těchto jmenovaných IMHO nejlepší. A komu se nelíbí potřeštěné teeneagerské komedie, nechť dá ruce pryč. ()

alenka

prekvapive dobre. jako pauza mezi mcquailem a kunczikem dokonce naprosto skvele, a i presto, ze srdcem sem evropanka, tak sem se nasmala americkemu videni nasi "zeme", jak evropu sami nazyvaji btw nekde v ty fronte do louvru sem i ja, ale prekvapive sem se nenasla :( ()

FunThomas

řekl bych, že rozhodně zdařilejší než "Road trip"..povedené scény a dobrý příběh..mrzí mě snad jen obraz Slovenska:( ()

maty39

Tak tohle se opravdu povedlo. Amíci opravdu komedie umí. A dokážou se i pěkně navážet do Evropy. Ale proč ne. V Evropě si zase dělají všichni sramdu z Ameriky, akorát ne tak zábavně. Amíci si prostě vybrali jeden typickej znak pro nějakej národ a dovedli ho do extrému. Angláni jako fotbaloví hooligans, Němci jako malí Hitlerové, úchyláckej Ital, Holandsko a jejich drogová tolerance a divokej západ na východě evropy. To že je zde jmenovaná Bratislava je určitě dílem někoho ze štábu. Původně by to asi byla Praha, ale když se natáčelo u nás, tak proč nepozlobit Slováky. Asi nám to zrovna nandali v hokeji :-))) Mimochodem ty kočky, ty kočky.... Matt Damon je uchvatnej a nikdy nezapomenu na hooligans v Paříži, jak se vydají za chlapíkem v dresu Francie. Ano brečel jsem. Smíchy ()

Kingpin

Jedina otazka a odpoved si dosadte sami...Musi byt opravdu ve vetsine komedii, ktere jsou urceny mladsimu spektru divaku, zaklad naprosto stejny obsahujici alkohol, huleni, trapne sekvence s prvnim milovanim a v neposledni rade obsahovat trikrat do vety vulgarismus ??? Pro me jsou odpovedi za prve NE a za druhe film "CLERKS" ()

Chulimanga

Mi scusi, Mi scusi....tahle komedie se mi líbí po všech směrech! Dobře jsem se u ní bavil a také se mi líbil ten americký pohled na Evropu, který nejvíc prosazoval Scottův nejlepší kamarád Cooper, který s ním cestuje po Evropě. Nezapomenutelný obzar z tohoto filmu je bez debat Slovensko. To opravdu nelze zapomenout, i když to nebylo od nich teda moc hezké ()

Strike

Ač teen komedie nemusím, tak u téhle jsem se solidně bavil. Potěšily v podstatě všechny exteriéry točené v Čechách ( i spousta interiérů), Slovensko:-))) a některé role jako např. Damon, Lawless a hlavně Vinnie Jones - ten je prostě božíííí. Takže film je cca za 3 hvězdy, ale hlavně za Vinnieho dám jednu navíc. P.S. pokaždý když to vidim, tak se bavim čim dál víc. Teď to jsou plnohodnotné 4* stoupající k pěti. ()

Oxymoron

Nu, nápad je to pěknej, pár vtípků i celkem povedenejch (třeba malý německý nácek, co pochoduje po pokoji), ale něco je tam naopak zase hnaný až moc do extrému a tím Slovenskem si u mě tvůrci taky udělali pěknej vrub... ()

raky5

Väčšinou sú tieto americké teenagerské komédie dosť trápne, no pri tomto som sa dosť nasmial aj pri 5. pozretí. Navyše filmu dominuje skvelá pesnička Scotty doesn't know. ()

Pennyzka

S kámoškou jsme neměly co dělat, tak jsme si půjčily od bráchy DVD s tímhle filmem. Nic jsem od toho nečekala a taky jsme nebyly nadšený, že to je s titulkama, ale pak to vůbec nevadilo a dokonce si myslím, že v originálu je to lepší :) Úplně jsem se v žila do děje a představovala si, kdybych zažila taky výlet...třeba do Ameriky :D Scottyho mi bylo celkem i líto a fakt se na tu postavu moc hodil. V celém filmu nebylo ani kousek prostoru jít na záchod, protože to bylo tak napínavý a zábavný... Fakt moc dobrej film, myslím, že nejlíp hodnocený u teenagerů (jako já :P) ()