Psychous

Po dalším shlédnutí zvedám na 5. Tolik odkazů na Evropu, tím spíš když jsou zobrazeny pohledem tupých američanů se jen tak nevidí. ()

jjjerry

Kdo se párkrát nezasmál, tak lže=) Skvělý pohled na Evropu Americkýma očima. Krásná Praha, z které jde udělat snad všechny Evropská města. Super sídliště a Felda tomu jen nasadí korunu. To amík asi nepochopí. ()

Simon.Dobes

Čakal som oveľa väčší bizár. Priznám sa, že po väčšinu filmu som sa celkom nudil a nebol s tým moc stotožnený. Prvé dojmy boli, že to je nakoniec len obyčajná teenagerska komédia. Ale potom prišli na Slovensko a to ma pobavilo. Bol som rozhodnutý filmu dať 3 hviezdičky. No čo nasledovalo neskôr... Hailujúci chalan v Nemecku s namaľovanými fúzmi ako Hitler, pri tom som sa veľmi smial. A to, čo sa dialo vo Vatikáne bol pre mňa veľký strop - tak som sa pri filme dávno nezasmial. To ma dohnalo dať filmu o hviezdičku naviac, pretože vo svojom žánri vyniká. ()

Teachman

Námět a zápletka: 1/10 ... Vizuální stránka: 4/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 2/10 ... Celkový dojem: 1/10. ()

karnifex odpad!

Tak samozřejmě od teenagerovské komedie nemůžeme čekat žádné zázraky, ale tohle je trapnost i v rámci tohoto žánru. ()

PTuranyi

Prekvapivo vtipná puberťácka komédia v štýle Prci, prci, prcičky. Už úvodné titulky napovedia, že pôjde o neviazaný úlet s obskúrnými vtipmi. Odhliadnuc od naivného nápadu a zobrazenia Bratislavy ako rumunského sídliska som sa bavil od samého začiatku. Vlastne aj tá Bratislava bola vtipná, teda tá mimo sídliska ;). Produkcia dobrá a herecké výkony uveriteľné. Najväčšou hviezdou je tu vlastne Matt Daemon, hrajúci vlastne len štek punkového speváka, ktorý hlavnému hrdinovi prebral frajerku. Podobné šteky sa ušli aj pár českým hercom. Jakub Kohák hrá chlapíka vo francúzskom drese, do ktorého sa pustia hooligans a Miroslav Táborský čašníka, ktorý za 5 centové prepitné dáva výpoveď, aby si otvoril vlastný hotel. Nemal som pocit, že by sa na humor nejako tlačilo, takže sa produkcia so žiadnymi gagmi príliš nerozpakuje. Situácia, gag a ide sa ďalej. 70% ()

wdc

To blbnutí adolescentů bylo hodně otravné a nezajímavé, skutečně cílovka jsou zde asi puberťáci. ()

DenisR

Hajlující německé dítě je vrchol celého snímku, ale třešničkou na dortu jsou až samotné titulky, kde lze vidět, jak člen štábu učí dítě hajlovat. ()

Washik

Zasmál jsem se taky dvakrat. Nenudil jsem se ale je to fakt kravina. Hvezdicky davam za ty chuligany :) a ten song England 5, Germany 1 ()

tvujkolega

Klasická komerční komedie vhodná k shlédnutí na mobilu, když čekáte na vlak. S bonusem v podobě několika celkem vtipných hlášek a situací (hooligans hospoda(jasně, že manchester v londýně ani moc fandů nemá ale..., bratislava :) - "a nikl. you see this. im quit. i open my own hotel :) , buongiorno! atd). Nic víc nic míň. A minimálně zajímavý soundtrack k tomu. ()

ostre_pero odpad!

Amíci zase raz dali Slovensku! Najprv som sa zasmial, ale potom som si uvedomil tú úbohosť. Nechajme ich v tom. A aj nabudúce im to natrime, napríklad v hokeji... ()

Mic-hal

Tahle komedie me naprosto dostala. Uzasne paroduje nejen Evropu ale i domaci Ameriku. Pri kazdem dalsim zkouknuti najdu dlasi a dalsi vtipky, ktere provazeji cely film. ()

f1

1. hraju v te kapele v bratislavskem klubu 2. britska squadra by mela dostat 10* 3. Tvurci jsou amici, nechapou, ze ti amici, co se na to budou divat, tomu uveri. 4. Bratislava je vykreslena bravurne, byt primatorem Bratislavy, zadam verejnou omluvu a upaleni rezisera, vlastne vsech tvurcu. 5. Matt Damon ve své životní muzikálové roli. ()

Kvico

tento film sa nedá len tak preklikať a pozrieť si len niektoré hlášky lebo tu je nejaká pecka každú chvíľu ()

jiziczek

Úsměvné, místy spíše přehnané. Až jsem se divil, v jaká všechna hlavní města Evropy se ta naše milá Praha může proměnit (Kampa = Amsterodam, Anděl = Berlín, atd.). No a to Slovensko... Já být Slovák, tak už jsem celkem uraženej, protože podobně ukázal Slovensko mimo jiné film Hostel. No ale je to o to smutnější, že se ty scény ze Slovenska natáčely taky u nás, teda aspoň myslim.. ()

mansonn

Tento film teda no miestami vtipny a miestami som pozeral ze ozaj v amerike ich musia na zakladke ucit ako sa neucit a byt imbecilmi,asi dostavaju prirucky.Film mal inak zapletku 1+1 a hooligans ako aj bratislava cely film okorenili.3/4 dolar bol na slovensku asi cele HDP ameriky , tak to zahrali no vtipna predstava.inak pekne baby a klasicky hlupucky amici ()

Tweetak

Dělané na míru mému věku, hodně náctiletých prožitků, prostě spousta srandy (fanoušci Manchesteru, Bratislava, bratr Miky atd.) Musíte uznat, že to je chytlavá melodie ;) ()

AlBertzap

Jedna z těch dost povedených teen komedií. Je fajn sledovat jak amíci vnímají s nadsázkou evropskou kulturu, čímž se právě evropský divák, alespoň trochu znalý ve zvycích jednotlivých států, pobaví. ()