FirstFan

Možná si tvůrci Evropu trochu idealizují, možná trochu podceňují co se východní Evropy týče, ale výsledkem je úžasná komedie! Legendární hlášky a scény! Úchyl ve vlaku a dítě a la Hitler u mě ale vede... ()

Rathe

Scotty doesn't know, Scotty doesn't know, Scotty doesn't know .... atd. tak tahle písnička mi hrála v hlavě ještě nějakou tu dobu. Myslím si, že zápletka je docela divná, ale vtipně podaná. No řekněte, kdo by se nechtěl vydat na výlet po Evropě kvůli holce snů. A některé zastávky na cestě byly skvělý. Takový tým fanoušků Manchester United, bordel, Německá diskotéka nebo Slovensko nemělo chybu. I když, zase jde vidět, že Američani o Evropě nic neví. Ale i tak to byla příjemná podívaná. ()

InaS

Fajn film. Je to docela vtipné, někteří čeští herci tam mají pidi role a uvidíte Matta Damona zpívat! Tak co víc byste chtěli?! Scotty doesn't know! Scotty doesn't know! Scotty doesn't knooow! ()

beruskali

Svět, ukazující mládež v těch nejbarevnějších charakterech jejich národů. Amíci-věčně opilá lehce samolibá mládež, jdoucí jen za požitkářstvím. Angličani-fanatici ve sportu, němci-precizní a pohotoví, holanďani-kofíšopy, frantíci-srábci a slováci- nekomentovatelné. Prosté zhodnocení většiny Evropy, jako od Davida Černého a jeho Entropy. Skvěle zpívající Matt Damon, vnadná Jessica Boehrs a jako vždy nepřehlédnutelný Mirek Táborský. Děj celkem předvídatelný, závěr klasický, ale cesta k němu dost zábavná. celkově 90% ()

K4sum1

Film super, ale nechápu, proč se tam mluví o Bratislavě, když je skoro vše točeno v Česku. Zabilo by je zmínit Prahu, když na tom máme takovou zásluhu? :D ()

Jirkacek

Eurotrip jsme si doma pustili vlastně náhodou, když jsme hledali nějaký krátký film ke sledování předtím, něž ulehneme na lože. Kromě toho, že to byla totální kravina, tak jsme se dobře pobavili, uvolnili a zasmáli, takže se dá sem napsat, že jsme usínali s úsměvem na rtech. Tím by se dalo vlastně celé hodnocení tohoto cestovatelského snímku uzavřít, protože si rozhodně nemůže dělat větší ambice, než právě pouze pobavit diváka. A protože v rodině máme cestování rádi, tak kromě zábavy mne potěšilo i ono courání mládeže po Evropě. Vše začalo po promoci hlavního hrdiny Scotta, s nímž se zrovna rozešla přítelkyně Fiona, vypadající úplně jinak než ta ze Shreka. Oslava mu tak pořádně zhořkla, ale když zjistili, že člověk z Německa se kterým si posílal emaily není kluk Mike, ale krásná blondýnka Mika, rozhodl se odletět do Evropy. Přidal se k němu ulítlí kámoš a samozřejmě, že po cestě zažili spoustu legrace. Ve Francii se potkali se sourozenci, které znali ze školy, kteří se k nim také přidali. Než však dorazili do Berlína, projeli se do Holandska a také zajeli do Bratislavy, kterou tedy američtí filmaři vyjevili poněkud jinak, než ji známe my Češi. Po shlédnutí této komedie se zámořský návštěvník Slovensku asi raději vyhne. Když konečně přijeli do Německa, zjistili, že Mike odjela do Itálie na prázdniny a tak vyjeli za ní. A právě ve Vatikánu se stala scénka, která mne nejvíce rozesmála a nemalou roli v něm sehrál papež. Ano, bylo to příjemně strávených 87 minut, ale nějaký umělecký zážitek nehledejte, stejně taj jako velká prsa u asijských žen. Eurotrip si u mne vysloužil tři euro hvězdy ***. ()

iggy_pop

Zrejme pokus o vtip, ale bohužiaľ, takéto výplachy idú mimo mňa. V podstate len ďalšia ukážka toho, ako sa všeobecné (skreslené) stereotypy prenášajú na plátno v snahe byť vtipný. ()

mistr97

Eurotrip mě docela příjemně překvapil. Na to, že se jedná o teenagerovskou komedii, se ve filmu objevuje minimum trapných a nechutných vtipů, ale naopak řada poměrně vydařených situací. Po komediální stránce mi tak vzhledem k cílovému publiku přijde nadprůměrný. I jako road movie má co nabídnout a těží z toho právě v humoru. Herci sice hrají čtyři naivní americké studenty, ale jejich postavy mi ani nijak nevadili, jak bych čekal. Tvůrci se snažili nepřehánět věci až za únosnou hranici a výsledek není špatný. Možná trochu nadhodnocuji, ale slabší čtyři hvězdy si myslím za zábavnost a příjemnou atmosféru zaslouží, takže proto (abych také korigoval hendikep žánru) dávám 70 %. ()

Richard768

A prečo by si Američania nemohli robiť srandu z Európanov? Síce si ako obraz najväčšej diery vybrali práve Bratislavu (na Prahu by si netrúfli, keďže tam nakrúcali), no neberiem to osobne. Boli tam aj iné narážky: Amsterdam ako mesto sexu a drog, berlínsky chlapček à la Hitler a na záver podarená scéna s voľbou pápeža. Proste, uletená komédia plná šialených nápadov. ()