aj

No někoho ten film urazil, někoho ne. Já sem se bavil u některých pasáží. Taky se mi líbily počáteční tytulky. Těžko říct jestli film měl urazit nás nebo amíky (pokud tomu věří nebo to tu tak vidí tak je to jejich blbost). Já to bral spíš tak že se někdo pořádně zhulil a dělal si srandu ze všech a ze všeho. Rozhodně se nad ním nedá přemýšlet a brát ho vážně (lesbičky prodávající v tv juice - to by mohlo být). Taky by se to dalo brát jako návod pro amíky na ujetý prázdniny v Evropě. ()

PCHE odpad!

Teenagerské sexy komédie teda fakt nemusím ale túto som si pozrel práve kvoli zvláštnemu podaniu Slovenských realít. No a musím povedať, že som znechutený o to viac že na výrobe filmu sa podielali Česi. Veľká hanba celému českému týmu a každému českému hercovi čo sa na to podielal. Už sa "teším" keď príjde do kín HOSTEL film vraj podľa skutočných udalostí (???????), kde zase za výdatnej podpory českého družstva američania svetu ukázali že na Slovensku okrem ošarpaných panelákov, lacných šlapiek nemáme ani H....... Ďakujeme našim západným susedom. ()

_Irbe_

Scotty doesnt know (opravdu super pecka) + Vinnie Jones + vlastne cela prvni polovina = vyborna sranda.Od prijezdu na Slovensko je to silenej trapas az do konce..takze slabsi 3* ()

Svinibrod odpad!

naprosto zbytecny film s nicim pro mne zajimavym. takhle si predstavuju konzumaci nejhrubsiho zrna...a co klubova hospoda s fanousky manchesteru united v centru londyna? ()

cubiczech

hodne sem se zasmal.. ale jinak je to silena blbost, jestli ono to nebude tim, ze nesnasim teenage komedie a koukam se na ne s takovym malym nadhledem... odporne americke zesmesnovani evropskych pamatek taky nemam rad (pro amiky je nejstarsi socha svobody a prvni restaurace Mc Donalds)... jenze neskutecne jsem se bavil a to je ten duvod proc davam 3 hvezdicky... ()

da_silva

Totální blbost, kterou sem ze začátku proklínal za težení ze jména RoadTripu. Jenže postupem času sem se smál víc a víc, camea sou parádní (na nich bylo vidět že ty mladý tragédi v hlavních rolích byli opravdu špatný) - a nezapomenutelný Vinnie Jones, kterej mě fakt dostal zejména když hooligans jeli busem po francouzský silnici v protisměru a Vinnie řve antifrancouzský nadávky na všechny strany. Díky nováckému dabingu tak z úst vypouštěl perly typu "ty česnekovej zmrde" u čehož sem smíchy málem složil. A stejně měl nejlepší roli Petr Jákl :) jo a P.S. to "slovensko" bylo natáčený v severočeskym cikánskym squatu. A Šerbedžija je král. Tak a už konec! ()

Buraking

Nemůžu si pomoct, ale tento film nejde hodnotit jinak, jelikož víc přehnaný humor jsem snad v životě neviděl a nepamatuji si film, ke kterému bych se tak rád vracel při diskuzích s kamarádama o vtipných filmech........Zkrátka moc scének - Cesta kamionem do Bratislavy a následný hotel v Bratislavě za 2 dolary, italskej teplouš ve vlaku, nacistickej syn, vatikán, wandersex....Zkrátka brutální komedie, která je typická tím, že bezprosřední dojem působí spíš nepochopitelně, ale při resumé filmu člověk většinou dá za pravdu, že některé scény byly zkrátka geniální. ()

Trinculo odpad!

Z pozice Středo Evropana - Bratislava není místo, kde se můžeš vyspat se svou sestrou a v Praze si nekoupíš za niklák hotel. Sračka - sračka - sračka. Stejně tak Američané nejsou banda kreténů, i když se to tak někdy může zdát. ()

Gawain

V zásadě klasická teenage komedie bez fekálního humoru + hooligans +Bratislava + Mi scusi + Scotty doesn't know + Hasselhoff... Jo, to si zaslouží čtyři hvězdičky - kdykoliv se rád kouknu znova... ()

Jamall

Ze začátku jsem si říkal,že půjde o nudnou teenage komedii,ale ta se rozjela a vrcholem pro mě byla scéna z Bratislavy.Po dlouhé době komedie u které jsem měl i delší záchvěvy smíchu...a Michelle Trachtenberg je nádherná :) ()

pierre9

Americká prostoduchá kravina bez scenáru, ktorým si niekto odbavil svoj komplex z Európy. Pre ic: tá "Bratislava" sa točila u vás, takže asi tak. ()

redalert21

Pro me asi nejlepší teenegerská komedie, protoze jich moc nesleduju...ale toto bylo opravdu povedene "Scotty doesn't know" a chudáci Slováci a My taky :-D Musím dat za 5, už jenom kvuli Mattíkovi. I open my own hotel! :D ()

Ellush

Tak trochu přihlouplá, přisprostlá, úchylná komedie. Humor je to pubertální... ale kdo se nebavil nad malým německým synkem? Navíc neuvěřitelně chytlavá melodie ústředníí písničky.. "Scotty doesn't know, Scoty doesn't know, Scotty doesn't kno - ow!" ()

Manas50

Místy zábavná, místy nudná komedie o tom jak američané poznávají Evropu, po cestě za láskou jednoho z nich. Nejvíce se mi líbilo zobrazení Slovenska a Anglie. Potěšily mě menši role Vinniho Jonese jako vůdce bandy hooligans, Lucy Lawless jako domina a nebo Matt Damon jako zpěvák. Škoda celkem nudné Paříže a některých trapných scén ve Vatikánu. 55% ()

Entfak

Opravdu zábavná komedie, na kterou se člověk rád podívá znovu. Jen pořád nevím, kde se v Paříži vzalo Rudolfinum a část Pražského hradu :o) A pak, od kdy je v Amsterdamu Čertovka a Karlův most ? :oD Jinak opravdu není co vytknout... ()