adams89

Jak to tak okolo sebe vidím, tak tento film rozdělil diváky do dvou skupin. Zatímco ta první se z něj může pomalu zbláznit a mluví o jakési "super komedii", ta druhá ho jednoznačně odsuzuje a jen nechápavě kroutí hlavou, že se to vůbec může někomu líbit. Jen proto jsem se vlastně na Eurotrip podíval, abych věděl ke komu se můžu přidat. Nutno dodat, že jsem se po jeho shlédnutí okamžitě zařadil do té druhé skupiny. Jestli jsem se něčemu pousmál (zdůrazňuji to pousmál, protože za břicho jsem se zrovna nepopadal), tak to byla snad jen ta scéna s buzerantem ve vlaku, a také Cooper, který občas něco solidního řekl. I když třeba hláška typu "tady jsem špatně zaparkoval" napoprvé nezní špatně, ale když ji už slyšíte počtvrté, je vám to už celé protivné. Ostatní scény jsou už ale jedna velká katastrofa! Všechny vtipy jsou hloupé a na vrcholu trapnosti. A také ta parodie na Hitlera a papeže! Já ze sebe v žádném případě nechci dělat nějakého moralistu, ale tohle mi přišlo spíše smutné než k zasmání. Že je Eurotrip skvělá teenagerská komedie? Pro někoho možná ano, pro mně to bylo naprosto zahozených devadesát minut nudy. Nikdy už ho vidět netoužím, znám rozhodně lepší komedie na odreagování.20% ()

Kamkon

I když je jasně vidět, že skoro vše je natáčeno v Praze, potešili čeští i zahraniční herci. Hodně dobrá zábava s pár hluchými místy ()

Sfinkter

Viděno nyní podruhé a s lepším výsledkem. Teen blbůstka s pěknými exteriéry (hlavně Bratislava a pes s ukousnutou rukou) a docela solidními herci. Hlavní píseň Scotty doesnt know taky není zlá a Damona v roli rockového zpěváka taky jinde neuvidíte. Takže ano, bavil jsem se. ()

DivX

CHYBA VE FILMU: Když Scooty a Cooper odlétají do Evropy, tak na startovací ploše startuje letadlo se TŘEMI motory, ale v dalším záběru, kdy letadlo letí na nebi, má motory jen DVA. ()

Simpoch

Nejlepší americká komedie pro českého teenagera. Spousta záběrů je z Čech :) Spousta hlášek a titulní písnička, kterou z hlavy jen tak nevyženete. Scotty musí dostat palec nahoru, i když doesn't know. ()

LiborGondek

Už vím proč mají Amíci zkreslený názor na Evropany. Jak je možný, že se ta jejich debilita promítá i ve filmech? Být Slovákem, tak bych asi hodně uraženej. Komedie to špatná není, ale... 60% ()

Sokkk_y

Eurotrip je zase jiný druh amerikánské středoškolské komedie, než na který jsme normálně zvyklí. Potenciál měl tenhle námět sakra velký, nicméně tvůrci ho celkem dost zabili svým jakože vtipným pojetím Evropy. Milý fakt je, že prakticky celý film se natáčel v ČR, takže člověk poznává Londýn, Amsterdam, Paříž a další místa z pohledu pražských ulic. Na druhou stranu některé východní prvky filmaři tak nějak nepotlačili, což má za následek uvedení Američanů v omyl, že po Francii se prohání padesát let staré vlaky s nápisem ČD (pak si nemají Amíci myslet, že Evropani lezou po stromech...). To už se ale až moc hrabu v detailech. Ve výsledku mě Eurotrip místy bavil, místy nudil a místy jsem ani nevnímal. Díru do světa tenhle film neudělá, ale vyloženě na vyhazov to taky není. ()

viperDavid

Zpívající Matt Damon je boží "Scotty doesn't know" :) Praha kam se jen podíváš, sem tam nahatá holka a hnusná Bratislava kde je všechno za penny :) ()

Mrkvič

Tady není co řešit. Prostě srdcovka. Kterému evropanovi a navíc Čechovi se nemůže Eurotrip nelíbit? Zábavný je víc než běžné teenage komedie. Výpravný je ohromně, a ještě díky za to, že naším směrem. Herecké obsazení hlavní čtyřky je fajn (hlavně ženské obsazení), ale ty vedlejší role? To byla neskutečná paráda. Od "miskůzí", přes rozjetýho kamioňáka, britské fanoušky po hoteliéra Táborského. Prostě boží. ()

kurcatovium odpad!

Ano... Jak americké! Nabubřelí američtí teenageři si nejspíše o Evropě (zvláště té východní) myslí své, což je z tohoto filmu cítit v každém jeho místě! Fuj... Copak jsme nějací méněcenní žebráci, kteří, vidíc "bohatého amerického klučinu", sednou na prdel a začnou se klanět??? Nikdy, nikdy, nikdy! S tímhle filmem na mě opravdu nechoďte! ()

danoo

Ďalšia idiotská teen komédia zlátaná pre srandu polointeligentných samojebov okolo 15ky, ktorá zjavne osloví aj staršie ročníky:). Dve hviezdičky za Matta Damona a Lucy Lawless. ()

Elví

Bylo mi blbé dát 4 *, ale fakt jsem se pobavila. Už jenom ten Matt Damon. Asi si vylepím jeho plakát na zeď.:) ()

BS

Při vzpomínce na Eurotrip se mi vybaví zelený mužíček, díky němu Absinth a o tom bych raději nevěděl co to je, takže nemohu sloužit s nějakým komentářem, který by komentoval samotný film :) ()

Zdeňka

Ne, ne, ne a ještě jednou ne. To už jsou lepší Prcičky. Ta jedna hvězdička patří Mattovi a celkem vtipnému malému Hitlerovi... ()

rudeboy

Šablóna z Roadtripu nastriekaná na mapu Európy. Jedna z mála vtipných pasáží je tá s anglickými hooligans :-) ()

T-pack

Perfektní teenagerovská komedie s klasickými "trip comedy" prvky a místy docela sofistikovaným humorem. Kdo čeká teeenagerovskou komedii, bude mile překvapen. Smích na chudáky východní sousedy, že jejich hlavní město bylo vyzobrazeno jako nejhorší slum na severu Ukrajiny (upřímnou soustrast, ale stejně mě těší vědět, že pro západní kulturu končí HC východ na slovenské hranici), zatímco naše Národní muzeum bylo použito jako Museum Vaticani. Za to o hvězdu nahoru. ()

galba

Tento film byl opravdu hooodne slabej. Jediný světlý okamžik byl, když se hlavní hrdina zvolil za papeže ()

ywo666

Skvelá teenegerská komédia. Vrelo odporúčam každému fanúšikovi žánru a vcelku každému, kto sa rád zasmeje a nepotrebuje vo filme psychologizáciu postáv a hlboký príbeh. Je pravda, že čím je človek starší, tým menej vtipné mu prídu jednotlivé scény, ale keď som ja videl film prvý krát, tak som ešte nemal ani 18 a vtedy sa katapultoval na moju najobľúbenejšiu komédiu všetkých čias. Film je inak robený dovojsečne. Pre amerického diváka je to komédia, ktorá si robí srandu z Európy. Európskemu divákovi je ale jasné, že film je vlastne satira na samotných Američanov a ich nevzdelaného a namysleného pohľadu na zvyšok sveta o ktorom vlastne nič nevedia a často ho veľmi podcenujú. U mňa je to 100% hlavne kvôli dojmu z mladosti. PS: 4 a viac pív výrazne zlepši kvalitu filmu:-) PPS: Zvláštne že trojica režisérov nikdy nenatočila iný celovečerný film. ()