Keenen Ivory Wayans, režisér filmu Scary Movie, představuje bláznivou komedii Někdo to rád blond s komiky Shawnem Wayansem a Marlonem Wayansem. Co se stane, když se dva nešikovní agenti FBI musí převléct za blonďaté dívky a pokusí se proniknout do vyšší společnosti? Skandál! Šílené situace a nonstop zábava provází bratry, kteří se ze smolařů mění v mladé ženy s postavením! S filmem Někdo to rád blond plným dobré muziky se budete od začátku do konce skutečně bavit! (oficiální text distributora)

Všivák odpad!

Na tuhle stupidní debilitu jsem se vydržel koukat tak 10 minut. Víc blbých vtipů a klišé od naprosto neschopných herců se jen tak nevidí. Celé je to průhledné jak vyleštěná okenní tabule. Odpad na dvoustovku. ()

Danny F.

Shawn Wayans a Marlon Wayans jsou šílení. To co vyvádějí v tomto filmu mi nebere mozek. Černoši co musí napodobit bílé blonďaté ženské? Tak šílená a vtipná komedie, která se jen tak nevidí. Blázinec jak má být:-) 80% ()

VasaX

Už jsem to kdysi dávno viděl, a moc se toho nezměnilo, kromě mého předsevzetí "gotta comment 'em all". Hodnocení zůstává, jen komentář doplním a to díky tomu, že jsem měl to štěstí/smůlu/whatever to shlédnout znovu jako kulisu k noční práci u PC. Terry Crews pobavil, jen jsem nějak zpětně poznal (a docenil) že tam hraje Jamie King a hlavně Jenny Carpenter! Po několika letech s Jenny jako Debrou to byl trochu nezvyk, ale co už. Ve výsledku jako kulisa dobrý, ale do třetice to opravdu vidět už nepotřebuji. ()

lykan9

Jedná se o velmi slušnou komedii, která kdyby vynechala, jak já říkám odporný humor (sraní, scéna v restauraci atd.),tak bych volil i vyšší hodnocení, protože mnoho scén a vtipů je povedených a člověk se při sledování upřímně zasměje. Jinak Terry Crews je doslova zvíře. Nejen, že se jeho styl hraní hodí do akčních pecek, ale komediální role mu taky sedí. ()

smolicek04 odpad!

Veľké znechutenie pri pohľade na dvoch hercov prezlečených za ženy. Pri tomto filme som ani netušil ako mi bude zle! Je to asi ten najhorší film aký som kedy videl!!! Keby som niekedy stretol režiséra tak by som ho rozkopal na ulici za ten jeho strašní zmysel pre humor! ()

cross

Ať si o téhle komediální slátanině myslíte co chcete, jedno se jí upřít nedá – ať je jakkoliv blbá, trapná a tupě vykonstruovaná, tak je parádně zábavná, vtipná a odpočinková... Dvojice Wayansů v hlavní roli má skutečně komediální talent a i když vtípky (naprosto zbytečně) občas přestřelí, pořád je na co koukat a čemu se smát.... Bavil jsem se skvěle – chcete-li střeštěnou oddychovku, můžu jenom doporučit... ()

m.a.t.o.

„Momentík. Holíme si nohy.“ – „A češeme vagíny.“ Po skúsenostiach s prvými dvoma Scary Movies som sa wayansovkám skôr vyhýbal, než by som ich vyhľadával, nakoniec ale musím povedať, že mininálne v tomto prípade, nato nebol dôvod. Áno, je to blbosť, ale keď už nič iné, tak aspoň vtipná. Dokonca aj scény, pri ktorých sa väčšinou cítim trápne aj za tvorcov (prdenie) mi to tentoraz pripadali smiešne. No a čerešničkou na torte (okrem blonďatých Wayansovcov) bol „zabijak bielych žien“ Terry Crews, ktorý si každú scénu kradol pre seba. 45 % ()

Almásy odpad!

toto cosi co ma byt komedia som pozeral ciste nahodou u tety ktora ma to sadistickym sposom prinutila pozerat. kandidat na najhorsi film v dejinach ()

P1tr

Další z trapných převlekových komedií. Tentokrát se nebude maskovat za ženy, či muže, ale za bělochy! Barvu kůže zamaskovat lze, trapnost a nevtipnost scénáře už nikoliv. ()

Drnqonovic

Po shlédnutí mě napadlo: Panebože, to byla sračka! Ale docela mě pobavila a zasmál jsem se.... No jo, už jsem viděl horší. ()

tommy187

Už to píšem takmer všade, ale toto nie je komédia. Toto je nejaká snaha o paródiu, alebo o komédiu, ktorá je dosť nepodarená ... Keby ten film mal aspoň prívlastok rodinný tak by som sa na neho díval ešte ako-tak podarený film. Ale akčné, alebo krimi komédie to majú vždy dosť ťažké ... Oceňujem snahu Keenena Ivory Wayansa, a keby tam nebolo jeho meno by som uvažoval ešte o krutejšom hodnotení. Bohužiaľ, nudil som sa ... Sorry :). ()

Smileface

Když se při udělování oscarů ptal Chris Rock obyčejných američanů na jejich nejoblíbenější film poslední doby, neřekli nic o "Milion Dollar Baby","Letec" či "Ray" ale White Chicks. Chlámal jsem se, protože mi bylo jasné o co asi pujde. Lehká (bláznivá) komedie se sexuálním podtextem dělající si legraci i z barvy pleti. Nakonec jsem se strefil úplně přesně. I tak jsem se ale u White Chicks sem tam pořádně nasmál a stupidní skutečnosti, jako je šílenej vzhled komiků na kterej snad nikdo nemohl skočit, nějak poslední dobou pořehlížím, snad to není deformace. ()

Rousse

1 vypatlaná blondýna + 1 vypatlaná blondýna + 2 černoši, kteří se převlečou za tyto vypatlané blondýny = ptákovina, která vám nestojí za ten ztracený čas ()

Kejdlo

Cítil jsem se jako otloukánek. Bum Bum Bum a zpamatoval jsem se až na konci. Někdo to rád blond je jen další z nablblých amerických komedií, které jsou vtipné jen na té nejzákladnější úrovni. Pidihajzlík od stejných tvůrců byl sice taky dementní ale zároveň taky směšný. Tohle bylo jenom dementní. 3/10 ()