Keenen Ivory Wayans, režisér filmu Scary Movie, představuje bláznivou komedii Někdo to rád blond s komiky Shawnem Wayansem a Marlonem Wayansem. Co se stane, když se dva nešikovní agenti FBI musí převléct za blonďaté dívky a pokusí se proniknout do vyšší společnosti? Skandál! Šílené situace a nonstop zábava provází bratry, kteří se ze smolařů mění v mladé ženy s postavením! S filmem Někdo to rád blond plným dobré muziky se budete od začátku do konce skutečně bavit! (oficiální text distributora)

corpsy

Dokonalo buranská, nemorálna komédia, ktorú od bratov Wayansovcov ani nemožno neočakávať ( viď. SCARY MOVIE ). Pozor, len pre fandov ! ()

liquido26

Přitom, jak ty tři holky a dva převlečení agenti jeli autem na nákupy mě napadlo jediný - blbky útočí. Není to úplně hrozný, občas jsem se docela zasmál. Prostě průměrná komedie. ()

F.man

Bezduchá komedie, plná /bohužel/ klasicky záchodového humoru, ujetých postav a nevtipných vtipů... Víc nemám vyjímečně co říct. 20% za pár fórku ()

zdepapepa

Hodně oddechová komedie, která sází na různé trapasy, kdy se (černí) chlapi převlečou za (bílé) ženské. Kvalita je kolísavá, občas je to k zasmání, občas ne. Mě osobně se na filmu líbila honička se zlodějem kabelek a pak ještě "dance battle" . Když se k tomu připočte kvalitní soundtrack současných písničkářů(Vanessa Carlton,Maroon 5, Pink, Beyonce) tak to celkem ujde. ()

themic

Těžce úchylnej film..! Najdou se i úchylnější, ale pořád jsou lepší než tenhle..:) Musím přiznat, že u pár scén jsem se docela bavil.. Herecké výkony naprosto příšerné..:( Nevím zda se tohle dá považovat za normální a slušnou komedii, NEDÁ... Správné komedie by měli být vhodné pro diváka, každého věku, tahle není, přisprostlé vtipy, které zacházejí až za hranici nechutnosti..:/ Nelíbilo, až na pár možná i nechtěných vtipů... Dávám jednu hvězdičku za vtipy, některé... ()

ladko

Ultra trápna "komédia", pri ktorej som sa zasmial možno raz aj to len z toho, aké je to debilné(uznajte, že závidieť africkým deťom ich chudé postavy-to už neviete či sa máte smiať či plakať). Jednu hviezdu snáď za tie pekné ženy(hlavne Jennifer Carpenter, ktorá neskôr zažiarila v seriáli Dexter). ()

phoebess odpad!

u tohohle filmu jsem měla pocit, že si ze mě dělají srandu, to přece nemůžu být možné, aby někdo natočil takový film, který, ač má být komedie, je trapný a spíš vás nutí zamyslet se nad tím, o co by byl svět lepší, kdyby tohle neexistovalo... ()

SaNcHeZ_cz

Relativně zábavná komedie, využívající záměn dává lehce vzpomenout na ranější hollywoodskou tvorbu, nicméně kvalitativně tato snaha poměrně pokulhává. ()

ArsenalEagle

Tak blbé, tak skvělé. Jsem rád, že jsem na klanu Wayansů vyrostl a je škoda, že sem tam něco podobného nevypustí v dnešní době. Podobná infantilní buranská zábava jednou za čas rozhodně neuškodí a ve správné náladě a se správnou hladinkou jde o perfektní dílo. ()

Vojcl

Na jednu stranu zajímavý nápad, ale dopadlo to přesně jak jsem od nechvalně proslulých bratrů Wayansových čekal. Úchylná, trapná a stupidní blbost se snadno předvídatelným scénářem a céčkovými hereckými výkony,kterou od absolutního odpadu zachraňuje jen několik málo podařených vtipů... ()

buldock

Na komedii při níž se prakticky nezasmějete je něco shnilého a toto je zářný příklad jak se to dělat nemá. Vrchol trapnosti prakticky všech rádoby vtípků a komických situací ve filmu použitých vyplývajících s převleků obou hlavních aktérů je do očí bíjcí. A to musím podotknout že mi v jiných filmech humor bratří Waynasů nevadí. 10% ()

Lady Jane

Vím, že je to ,, trapná komedie" ale splňuje to jednu z hlavních věcí a to KOMEDII ! Mě se to prostě líbilo a film mě v některých situacích dokázal rozesmát tak, že ani nevím, kdy naposledy jsem u něčeho podobného tak řvala smíchy. PS: Kolagen Forever ! :D ()

YURAyura

4/10 Premisa je NAPROSTO neuveritelna - jak udelat z cernosskych chlapu bile modelky? Klobouk dolu pred maskery!!! Zazijete vselijake opicarny, ktere se z tohoto temtu daji vytriskat, ovsem dosti z nich, uz jste jiste videli. Blbost, ale jako naprosto prutahova odpocinkovka je to super ;]] A nektere baby byly vazne dobre... ()

gegina31

Je mi úplně jedno, že to nedává smysl, protože ty dvě velký hovada samozřejmě těm kočenám nejsou podobný ani vzdáleně, ale já se nasmála, jako nikdy předtím. Rozsekala mě scéna tanečním parketě. ()