Keenen Ivory Wayans, režisér filmu Scary Movie, představuje bláznivou komedii Někdo to rád blond s komiky Shawnem Wayansem a Marlonem Wayansem. Co se stane, když se dva nešikovní agenti FBI musí převléct za blonďaté dívky a pokusí se proniknout do vyšší společnosti? Skandál! Šílené situace a nonstop zábava provází bratry, kteří se ze smolařů mění v mladé ženy s postavením! S filmem Někdo to rád blond plným dobré muziky se budete od začátku do konce skutečně bavit! (oficiální text distributora)

campix

Rodinný klan Wayansů opět v akce, tentokrát už je to ale jejich předposlední dílko. Otázkou je zda je to dobře nebo špatně. No, co si budeme nalhávat, kvalita jejich filmů směřuje směrem dolů a ani Někdo to rád blond není výjimkou. Napříkald ústřední herecká dvojice namaskovaná jako blondýnky vypadá hodně strašidelně, takový Dům voskových figurín. Ovšem úplně špatný film to není. Jelikož se určitě několikrát zasmějete a například role Terryho Crewse je prostě úžasná. Já si tedy bratry Wayanse rád zapamatuji hlavně díky prvním dvěma Scary Movie a ani tento film na tom nic nezmění. Své publikum si tak jako tak najde. ()

nemorino

Winnfield to vystihol presne! Komédia je o tom, že má zabaviť. My sme sa na tom s rodinou išli popukať od smiechu aj po 10tom pozretí a o tom predsa komédia je. Bratia Wayansovci (či už pokope alebo jednotlivo) vedia ľudí zabaviť a rád si pozriem akýkoľvek film v ktorom si zahrajú; sú super! ()

Mol

WHERE'S MANNY? TELL HIM THE ICE CREAM MAN IS HERE! Hned úvodní scéna, kde jsou oba bratři v přestrojení za mexikány a bujaře při tom tančí je dosti působivá. Ty jejich výrazy a hlas, to je fakt úlet. ()

otík odpad!

Dva černoští agenti FBI se převlečou za dvě infantilní a debilní blondýky a to jejich pitvoření má být jako vtipné??? Trapas nad trapasy, nudné a nesmírně blbé. ()

zombkiler

Tak tohle je tak strašná píčovina, že sem to málem nedokázal dokoukat do konce snad jen pár vtipů to zachranuje.Shawn a Marlons Wayonsovi jsou podle mě absolutní debilní neherci.Marilin se musí asi v hrobě obracet! 20% ()

Radiq

No taková dosti blbost, s českym dabingem asi dost zmrvený, ale namaskovaní jsou teda skvěle. Několikrát dost dobrej joke, ale několikrát dost předvídatelné, trapné nebo moc americké. Po chlastačce s milovanou dívkou po boku je to možná ideální film, protože se můžete víc věnovat jí, než sledovat film, kterej nebude mrzet, když ho neuvidíte nebo uvidíte jenom útržky. ()

URBAN

Není to sice úplně ono , ale jako oddychovka to stačí . Občas jsem se nudil a nemělo to úplně dokonalý příběh ani pointu , ale jak jsem psal jako oddychovka to postačí ( 14.8.13/MAC ) ()

eye candy

ouej ouej, tak toto je zlé. Další hřebíček do rakve Wayansů kteří opět zabodovali v žánru "dokonale trapné komedie". Patříte-li mezi lidi kteří se smějou i podesátý stejnýmu vtipu potom je uajt čix vaše krevní skupina. Tenhle film vás vynese do nebeských výšin, kde vás rozpálí vtipy typu - zařezávají se mně tanga - a z toho jestli nepojdete na hysterák tak už vážně nevím ()

mr.kliky

viděl jsem to cestou autobusem na dovolenou.. smál jsem se a měl jsem dobrou náladu.. byly taky prázdniny.. takže tomu odpad nedám. ()

Mrkvič odpad!

Někomu se to líbit může, někdo se směje i takovým vtipům, ale naprostý většině doporučuji film vypnout dřív, než jsem to udělal já. Nebo si ho vůbec nepouštět!!! ()

ecceHOMMO

Jak sa dívam hodnotenie tohoto filmu je dosti mizerné, ale ja si nemôžem pomôcť ja som sa príjemne zabavil. Nie všetko malo logiku...nie všetko malo hlavu a pätu, ale čo tam potom keď mi úsmev na tvári žiaril. U mňa sú to tri a pol hviezdičky.***/**** ()

karlik4801

Zábavné a pozitivně dementní scény. Na tohle se musí koukat člověk, který má trochu jiný smysl pro humor než ostatní. Režisér věděl jak to natočit, aby pobavil lidi jako jsem já. Viděno bohužel jen s dabingem, který mi tu ale nevadil. Bratři Wayansovi komedie prostě umí. ()

Ivuse

Jako odpad mi to nepřijde, na tři hvězdičky to nemá, ale za kvalitní dvě hvězdy to stojí - jednu pro Wayanse a druhou pro Wayanse :-) ()

Moviemaker

Ne ne ne. Ty američani už opravdu neví co vymyslet. Dva černoši jako blondýny to opravdu není moje oblíbená parketa. Za to ze jsem se jednou usmal * ()