Astu.

Speedy. Frenetický střih míchanej s pomalýma melancholickýma záběrama na silnici (motiv cesty, dobrej nápad, kór u filmu o stimulantech). Spun je rozhodně netradiční i mezi snímky o drogách, plnej bizardních postav a halucinogeních scén, úpadek hlavních charakterů není zobrazen melodramaticky jako v Requiem for a dream se zdviženým prstem, spíš jenom tak okrajově. Postavy jsou zasazené do reálného prostředí, což jenom podporuje vtažení do děje. Roztříštěnost (komedie/drama/akce/melancholie) mi nevadila, spíš dotváří zvláštní dozvuk, který by měl správný film o drogách mít. Spokojenost. ()

adui7

Někdy vtipný, lítaj kolem vás zvuky a obrazy všehomožnýho, místy prokládaný animacema z fantazie hrdinů..takže chvíli se smějete pak docela pauza a kecy o ničem..ale občas se tam míhaj fráze, který jsou v každym filmu.:/ Jinak docela originální a fajn film, na odreagování a nic hlubokýho. *** ()

phoenix631

Smál jsem se jako blázen jenom věcem,kterým se reálně smát nejde.Je to zajímavé,smutné,místy nudné.Varování pro ty co nesnáší dobře blikající světýlka a rychlé střihy,někdy z toho bylo špatně i mě. ()

Rathe

Tenhle film mi připomíná skvělou jízdu.... na houpacím koni. O drogách jsem viděl spoustu filmů a rozhodně mezi nimi byly zajímavější díla. Hlavní postavy nejsou ničím výrazné aby jste si je zapamatovali. Ani nejsou nějak charakteristické aby jste si je zalíbili. Prostě to začalo a skončilo a jde se dál. Hvězdičky dávám pouze za nahou přítelkyni, která zůstala několik dní připoutaná k posteli. A za zmlácení toho týpka v obchodě - a to v obou případech. ()

vankmi03

Nejvíce jsem ocenila, že byl film natočen jako momentky, ve kterých byla trocha feťáckých stereotypů, trocha vtipu, trocha akce a trocha fetu. Dějová linie není kdovíjak zajímavá, ale celkové zpracování přinutí diváka nemyslet na nějaké hlavní téma, ale na konkrétní moment. Další hvězdička navíc je za parádní animované vsuvky spojené se stavy postav. :) ()

andy60

Takovou jízdu bych u DVD Edice určitě nehledal. Možná jejich nejpovedenější titul. Děj je sice stále o jednom a tom samém,scénář taky není bůhvíco, ale má to koule. Někdy je to trochu za hranou, ale za mě příjemné překvapení. ()

Prck4

Dobře natočené, herci neherci hráli v celku fajnově. Jakožto člověk co má zkušeností dost s tímhle svinstvem a hlavně s tím jak to lidi dohání k šílenství, jak chcou fakt jít už spát ale další pudr do nosu je probere na pár hodin a je to pořád a pořád horší až se začíná dostavovat dezorientace v času a prostoru, paranoia, neschopnost logicky uvažovat, halucinace, hlasy v hlavě, agresivita, bludy až celková neschopnost se samostatně rozhodovat. Znám lidi co z toho zkončili jako zelenina v psychiatrické léčebně pro nebezpečné pacienty. Tady ten film je lehce nastiňuje asi to nejméně strašné co se vám z toho stane. ()