Starda91

Kdyby si pan režisér odpustil ty zmatené střihy a vložil do filmu alespoň nějakou hlubší zápletku, bylo by to určitě lepší, každopádně jsem se docela bavil, takže to zase tak špatné nebylo.... ()

Lurtz37

Naprostá vyjetost, dle mého ale o moc víc pí**vina než jakýkoli art. Ovšem dozvěděl jsem se, že je potřeba brát k**du vážně, to se do života určitě hodí. Roura je blázen... ()

rysafi

málem bych zapomněl, proč sním o starém kombi volvu v barvě hovna...po protože ten film je jedna dlouhá reklama na toto nesmrtelné auto. ()

ShortyIC

Bláznivý,čudný,zábavný, no hlavne film, ktorý nevyužil svoj potenciál, bohužiaľ.. ale aj napriek tomu ma to dosť bavilo, hlavne postava "kohút"... Tie všetky vizuálne efekty sú až okato inšpirované od Requiem za sen, pri ktorých by mali epileptici asi dosť veľký problém, no mne osobne sa to páčilo. Škoda toho slabšieho príbehu, škoda... ale aj napriek tomu som spokojný, pretože som sa bavil.. ()

shinbone

šňup má jednu malou vadu a to tu, že herec jason schwarzman vypadá na takovou smažku moc tlustě. aby to bylo věrohodný, měl bejt hubenější a vykroucenej. ()

romulus

Výborný výlet do světa drog, u kterého jsi nejsem tak jistý jestli režisér podporuje drogy nebo je zatracuje!!!! Snímek je natočený jako klip, myšlenku má taky nějakou, ale pořád tam chybí ta správná atmosféra. Drží se tak v průměru a ke konci slábne. I přesto jsem se docela dobře bavil, takže 3 a půl hvězdičky !!! PS Výbornou menší roli tu má i můj oblibený herec Peter Stormare, který zde potvrzeje že je drsňák jako vždy!!! ()

Madax

Jo, tak tento film je DOBREJ! Nemám americké komedie moc rád, protože mi většina z nich připadá neskutečně trapná, ale u tohohle jsem se bavil - opravdu bavil - od začátku až do konce. Stylové herecké výkony, jim odpovídající charaktery, správně přiblblý a ujetý humor, plno perfektně vymyšlených scének, a hlavně naprosto dokonalá režie, kterou bych se nebál nominovat na Oscara. A těch nápadů, těch úžasných originálních nápadů, kterých je plná snad každičká minuta děje! Tvůrci se vážně vyřádili, jediné, co by se dalo filmu vytknul, je, že mu chybí nějaký kvalitnější hlavní děj - ale copak může mít film o feťácích nějaký děj? Nejlepší americká komedie desetiletí! ()

Manas50

Zvlaštním osobitým stylem natočeny film o fet'ácích, který ale stojí více na výborných hercích, než na příběhu. Jason Schwartzman a ostatní fet'áci působili věrohodně, Mena Suvari byla až odpudívá, nejvíce se mi ovšem líbil drsný Mickey Rourke, jeho postavu jsem fakt žral, takže škoda že příběh nebyl více propracovaný a vážnější, aby se film aspon trošku více přiblížil svým dokonalým kolegům Rekviem za snem nebo Trainspottingu. 65% ()

bonovox

Od uznavaného režiséra videoklipov vznikol film, ktorý je jeden až pridlhý film o drogovej závislosti s perfektnými hercami ale zato z nulovým vyznením. ()

veverysiak

Trochu realistické, trochu prifarbené, trochu nafúknuté, ale hlavne ničím sa nelíšiace od podobných kúskov zo života napumpovaných uletencov, aj keď sa autori snažili zatraktívniť už okukanú tému zvukovými a vizuálnymi pomôckami, mimochodom tiež okukanými, stále to nebolo ničím výnimočné a zapamätaniahodné, takže 55%. ()

Ondrew

Cela snimka je mega-rychla... rychle strihy, naspeedovani hlavni hrdinovia. Obcas sa cloveku z toho vsetkeho az zatoci hlava. Chapem snahu tvorcov vytvorit pomocou "speedovej kamery" a strihu co najvernejsi obraz vnimania sveta z pohladu nasnupanych protagonistov. Vsetko je priam sialene, totalne absurdne, no podla mojho nazoru skvelo natocene. Herci do svojich roli krasne zapadli, Mickey Rourke staby "Kuchar" je neskutocny. Toto je skratka pekelna jazda, ktora stoji za pozretie. 80%. ()

Maiken Algren

Presne takto to vyzerá keď sa podujme experimentovať niekto bez štipky talentu. A nič tomu nepomôže ani dobrá produkcia, ani sympatické herecké obsadenie, ani pomerne chytrý príbeh. Åkerlund možno dobré filmy pozerá a možno o nich vie rozprávať, ale určite dobré filmy točiť nedokáže. A čo tam mala znamenať rola Debbie Harry, to asi nepochopím nikdy. ()

bmx6

Velmi zajímavý film,chvílema zmatený,suprový,bláznivý,srandovní.Hlavně ten začátek,tak to sem netušil.-Je to všechno moc rychlé.Všichni jedou na speedu.Herci jsou solidní,ale nejlepší je Mickey Rourke a jeho proslov o kundě.Brittany Murphy-úžasná.Když jsem ŠŇUP viděl poprvé tak jsem to moc nepobral.Ale po dalších shlédnutí se mi film velice zalíbil. ()

JeffScylla

Zcela souhlasím s Kleopatrou. Opravdu to nedrží pohromadě a z těch střihů až místy bolí hlava. Ovšem když jsem viděl zcela stylového Halforda v půjčovně za pultem nevěřil jsem vlastním očím. :) Až při konečných titulcích jsem si ověřil že je to skutečně on. Takže třetí hvězda za Halforda. :) ()

Igy007

Toto vážně není film pro každého; ale výborně osvětluje, proč nikdy nezačít s pikem a podobnými srágorami. Herecké výkony super, kontrasty mezi zhnusením a komikou, originální ztvárnění. ()

hrabě_olaf

už jsem u nějakého filmu (dřív) napsal, že mi vadí roztřesená kamera z ruky. tenhle film ji nemá, ale zato má klipovost a střih - děsnej, a každý snad 3 vt. se měnící záběr. asi to někomu může připadat děsně cool a akční, ale mně osobně to nesedí. rozbíjí to veškerý děj, kompozici příběhu atd. zase na druhou strranu jak rozbít něco co není - slabých 14,253% p.s. - pár lidiček tady končí koment "Tak se sjedem ne?" - asi by to bylo rozumnější než totok sledovat... ()