complex

Tento film ma naozaj očaril kamerou a všetkými prestrihmi a grafikou... veľmi dobre spracované... o strihu filmu ani nejdem hovoriť, lebo sú tam iba plusy... Film ukazujúci, ako drogz pôsobia na komunitu... veľmi dobré bolo na tom to, že to bolo poňaté komediálnym štýlom... trochu mi to ale pripomínalo aj requiem for a dream, to je asi jedna taká väčšia chyba... ()

Mrtvobog

"Requiem za sen" ale v inom duchu - vtipnom, komediálnom, nadnesenom, parodickom a úsmevnom (áno Requiem bol nájeb). Aj toto je nájeb, ale smiechu a zhovadilosti. Veď prečo nie, aj drogová závislosť sa dá sparodovať - Spun je toho dôkazom. Parta úsmevných postavičiek Ross, Frisbie, Pavouk a Nikki, varič M. Rourke a dvojica dementných polišov - to je záruka zábavy od začiatku až po koniec. Dobré scény, hlášky, hudba, a dej pekne odsýpa. ()

Peenugirl

Skvele ma pobavili, absurdity, zelený pes, Rourke kuchár, Spider psychoš s ponožkou, Nikky čupka, a najmä beznadejný lúzer Ross, no a namixuj to do šejku... Milujem hlúpe absurdné scény, ajkeď tu ich bolo o niečo nad rámec. u mňa 80% ()

Hadush

Vlastně ani nevim jak tenhle film popsat...nejvýstižnější mi připadá něco ve smyslu, že zřejmě tvůrci chtěli divákům přiblížit jak vypadá život na "tripu"...což se bezpochyby povedlo...všechno je rychlý, zmatený, šílený...:) ()

DEJWIX114

první půlka je v celku dobrá. V druhé polovině je to přehnané všude samé efekty... Filmu ale nemůžete vytknout hudební zpracování, ta hudba k tomu filmu je pěkná.. :) ()

Zaba

Postavy ve filmu jako by z oka vypadli kamarádům, kteří fetujou. Stihomamy, zlozvyky, špína, jízda, záseky atd. prostě dobře vystižená atmosféra týdne u feťáků. Film o drogách v tom vtipnějším světle. Nesmím opomenout výborné herecké ztvárnění. Líbili se mi všichni, ale obzvláště se mi líbila Mena Suvari, kterou jsem viděla konečně hrát něco jinýho než hezkou holku. ()

teseth

Průměrně natočený pokus requiem za sen říznutý trochou trainspottingu. Problém bohužel spočívá v celkově vystavěném příběhu, který tu naprosto selhává, protože vše je jakousi kopií kterou jsme viděli. Jediné co je tu nového je vařič v podání Mikyho, který je naprosto luxusní a proto dávám 3*. Zbytek je okoukané, ohrané klišé, které je zajímavé nebo vtipné v originálu ale ne ve špatné kopii. Krom toho znalosti drog autora jsou naprosto mizivé. ()

TurboMaster

Podhodnoceny film. Silena a zabavna jizda, velmi osobite natocena, vtipna, zabavna a nepredvidatelna. Konci driv nez ten super originalni koncept zacne nudit. ()

P@\/EL

Tohle je divoká jízda od začátku až do konce, takže o nějaké nudě se zde nedá hovořit. Dějově se jedná spíše o takový slepenec řádně ulítlých scének, které ovšem díky několika vtipným či drsným momentům fungují jako celek na výbornou a vyzní hodně originálně. Ponožka na penisu nebo spoutaná striptérka fakt výborně pobavily. Film je sprostý a nekorektní a to mě na něm baví. Vše je navíc podpořeno celou plejádou nejrůznějších postav, které jsou dle mého názoru dobře ztvárněné. Feťáci zkrátka vypadají odporně, vrchní vařič drog je zase bezstarostný drsňák a potěší i přítomnost Roba Halforda z Judas Priest. Jediné, co mi na film krapet vadilo, byly psychadelické obrazy a výjevy, z kterých se mi maximálně tak točila hlava. Holt jsem nebyl naladěn na vlnu hlavních akterů. ()

PrincBastard

Mám rád filmy o drogách. Odhalují skutečnost a život o kterém se nemluví, nebo se nechce mluvit. Šňup dokonale ukazuje život, který je k pláči...pro někoho k obdivu. Snad by bylo dobré říci, že lidé co se pohybují alespoň okrajově v prostředí drog a dealerů by si měli vzít z tohoto filmu ponaučení a ne INSPIRACI. ()

mitush

Filmy o drogách sú vždy ťažké. Ako pre divákov, tak aj pre ich tvorcov. Tento nebol úplne zlý, ale niečo mu chýbalo.......niečo čo by ma vcuclo a po hodine a pol vypľulo s totálnym presvedčením, že si nikdy v živote nezapálim ani trávu. ()

m-Jan

Skvělý film. Nedávno jsem ho v noci zahlédl v televizi a nedokázal jsem se odtrhnout. Filmů o tom jak parta feťáků chce něco dokázat a nepovede se to je samozřejmě hafo a srovnávat jej třeba s requiemem za sen prostě nejde.. ale snímek na mě háže jednu scénu za druhou, Jason Schwartzman vážně není špatný a Rourke je dokonalý frajer se vším všudy. Střih je zde jedním z hlavních plusů a hudba ke snímku taky sedí, ale hlavně zápletkový příběh mě nenechává abych se otočil a usnul. U mě vysokých 85% ()

rado3105

Film sa vcelku dal, nic co by zanechalo stopu na dlhsie. AKurat herecke vykony Rourke, Schwartzman, Murphy boli vynikajuce, ale aj ostatni boli dobri. ()

PRASÁK

Tak tohle je skvělá komedie. Já osobně toto dílko nepovažuju ani tak za film, pro mě je to spíše parádní úlet. A asi nejlepší na něm je PROJEV "Kuchaře" (Mickey Rourke), který zní takto: "Víte, já beru kundu vážně. Povídám, musíte ji brát vážně. Chci říct, že přednost mají pevné zadnice. Pokud jsou ale chlupaté, dám přednost kozám. Jsou-li ale i na kozách chlupy, je správné vrátit se ke kundě. Synku, ty musíš s kundama mluvit. Nejen to, musíš se jim zaslíbit. Žádný národ nebyl nikdy tak připraven využít síly a svobody, jíž skýtají kundy, jako ten náš. Všichni musíme o kundu pečovat. Dnešní den nejenže oslavujeme kundu, my se přímo zasvěcujeme samotné ideji kundy. Přátelé, nejde jen o to, co kunda může udělat pro vás, ale o to, co vy můžete udělat pro kundu. Nemám pravdu, Volvo?" ()