V tomto filmu uvidíte akční scény, při kterých se vám zastaví srdce a vlasy vám budou vstávat hrůzou. Claire, kterou znáte z prvního dílu, se stále nemůže vzpamatovat z toho, co prožila. Ozve se jí její stará láska Buddy. Chce se rozptýlit a zároveň oživit jejich milostný vztah, a tak ji pozve na Floridu. V letadle se objeví únosci a konflikt způsobí havárii. Letadlo skončí v močálech a na ty, co přežili, čeká další nebezpečí - útok strašného krokodýla. Podaří se jim ho zlikvidovat, ale z vítězství se radují předčasně. V hlubinách močálu už číhá další bestie. (oficiální text distributora)

Mr.Dark odpad!

V jednom má tento film prvenství.Nejstupidnější banda zločinců,které jsem kdy ve filmu viděl.Ani netušim jak jsem ho mohl dokoukat. ()

Shay

Mně se film moc líbil. Bylo to napínavé, akční, skvěle sehrané a nemám co vytknout. Viděla jsem ho snad už desetkrát a pořád mě baví. :) ()

NikiVai odpad!

Prý uvidím akční scény, z nichž mi vstanou vlasy hrůzou. Asi mám divný vlasy, protože se ani nehnuly. Achjaj, to byl tedy film. Vyprávěl o tom, kterak sličný blonďák, zamilovaný do ještě sličnější a statečnější letušky, překoná močály, přitroublé gangstery i příšeru a žijí spolu šťastně až do smrti. Giganticky narostlý krokodýl povečeří všechny přeživší a ten nejlepší úlovek, párek zamilovaných holubiček, si nechá na konec. Chybu dělá, páč letuška má fištróna a krokouše zamorduje. To tedy byla blbost, herci jak po nočním tahu, triky prachmizerný, pointa ještě prachmizernější. ()

padlar

Co jsem od toho čekal, to jsem taky dostal. Film se dá rozdělit na dvě poloviny. Dělícím bodem je pád letadla. Do tohoto okamžiku to ještě šlo. Druhá půlka byla prachmizerná. Už pád letadla ve mě evokoval domu tak před 20 lety, kdy se k simulaci pádů letadel používali malé modely. Krokodýl byl zpracován velmi mizerně. Jedná hvězdičku dávám i proto, že to přeci bylo o něco lepší film než např. Python. ()