V tomto filmu uvidíte akční scény, při kterých se vám zastaví srdce a vlasy vám budou vstávat hrůzou. Claire, kterou znáte z prvního dílu, se stále nemůže vzpamatovat z toho, co prožila. Ozve se jí její stará láska Buddy. Chce se rozptýlit a zároveň oživit jejich milostný vztah, a tak ji pozve na Floridu. V letadle se objeví únosci a konflikt způsobí havárii. Letadlo skončí v močálech a na ty, co přežili, čeká další nebezpečí - útok strašného krokodýla. Podaří se jim ho zlikvidovat, ale z vítězství se radují předčasně. V hlubinách močálu už číhá další bestie. (oficiální text distributora)

tron

Blbé horory znesiem, ale KROKODÍL 2 v réžii Garyho Jonesa (Xena!) je rovnako odporný, ako jednotka od Tobea Hoopera z roku 2000 (s ktorou de facto okrem názvu a krokodíla nemá nič spoločné). Že je titulné monštrum na plátne nečasto by ešte nemuselo prekážať, rovnako tak jeho predpotopné vizuálne spracovanie. Ale aby nemal jeden celovečerný film ani jednu dobrú scénu, to už je fakt sila. Najhoršie sú však neznesiteľné postavy, ktoré snímku o trápnych lupičoch, korí s lietadlom stroskotajú uprostred močiarov, sťahujú od ešte solídneho hororového podpriemeru (typu blbého, ale do určitej miery stále solídneho ALIGÁTORA), takmer až kamsi k smradľavému odpadu. ()

Markuss odpad!

První krokodýl, též hodnocený odpadem je proti tomuto skvostu filmem hodným Oskara. Krokodýl 2 je největší paskvil v dějinách kinematografie. Režisér a scénarista patrně trpí mozkovými disfunkcemi a proto od první minuty sledujeme totálně zfušovaný snímek začínající přepadením, konkurujícím snad jen filmům s Casperem van Dienem. Poté následuje let končící havárií je snad ještě větší blamáž než film Maximální Turbulence. Bezvýznamní cestující zemřou a ti důležití přežijí bez škrábnutí. Krokodýl, o kterém film je se objevuje asi od půlky. Vždy se vynoří narve si „herce“ do tlamy a odplave, nebo „odjede“, jinak se jeho pohyb nazvat nedá. Řady herců řídnou, ale mě na rozdíl od distributory proklamovaného vstávání vlasů, zachvacují výbuchy smíchu, protože tohle snad nikdo nemohl myslet vážně. Postav ubývá a film graduje, krokodýl výskokem zničí vrtulník a pronásleduje zamilovaný pár. Nebudu nikoho napínat všechno dobře dopadne a krokodýl vybuchuje se slovy: „je s tebou konec mizero!“. Konečně jsem si mohl oddechnout. Nekončící filmové martyrium bylo za mnou. Odpad! ()

darkrobyk

Krokodýl 2 stojí na permanentní akci, což se počítá. Ano, je to laciné béčko, ale člověk se nenudí. Hned v úvodu sledujeme vyloupení banky, které se kvůli neschopné polici promění v krvavý masakr, avšak zločinci v klidu prchnou. Letuška Mia ještě netuší, že zločinci na palubě zkomplikují život nejen jí. A když letadlo vletí do bouře, je na pokyn z věže nuceno vrátit se, což nemohou lupiči dopustit. Nu, a protože je to banda blbů, včetně šéfa, skončí letadlo v močále. Lupiči donutí přeživší, aby jim vzali zavazadla plná peněz, což nikdo jiný neví, a vydají se skrze močály. Jenže jsou tu krokodýli. A ani přítel Zach, který se vydá Miu hledat, není zárukou, že vše dobře dopadne. Krokodýl polyká jednu oběť za druhou jako maliny, ale je mu jasné, koho by měl nechat na živu. Tedy ten druhý obří netvor, páč prvního zločinci rozstřílí a naivně si myslí, že tím je nebezpečí zažehnáno. Do komediální polohy se film dostane, když se skupinka usadí v domě na vodě a krokodýl se rozhodne je dostat. Z říše fantazie je pak moment, kdy se krokodýl vymrští z vody (vůbec jeho výskoky jsou fantastické) a sejme helikoptéru... Takže postavy troubovité - všechny, krokodýl laciný, ale statečně drtící oběti v čelistech, a krásná příroda... ()

Stanislaus odpad!

Hrůzostrašné pokračování (no, i když ne tak úplně) už tak dost pofidérního prvního dílu. Obrovská kláda se zuby, která má představovat "děsivého krokouše" tentokrát požírá oběti havárie letadla. Herci opět tak protivní a nepříjemní, že si člověk přeje, aby je ten hybrid plovoucí okolo co nejrychleji sežral. Málem jsem nevydýchal maximálně absurdní scénu, kdy ten "krokodýl" vyskočí z vody do takové výšky, že s sebou stáhne letadlo. Potlesk za největší debilitu! ()

Asia_Power

Kterej kokot psal ofiko text to mi hlava nebere. Claire, kterou znáte z prvního dílu, zde nehraje. Ani ta herečka ani její postava. Jestli se tedy může nebo nemůže vzpamatovat z toho co prožila se nedozvíme. Její stará láska Budd se jí neozve jelikož zde také nehraje ani herec ani jeho postava. A ne, nepozve jí na Floridu pokud teda Florida není přemístěna nějakou záhadou do Mexika. Místo toho tady máme letušku Miu a jejího přítele/ještě-furt-těsně-přítele Jacka. Pokud si pamatuju dobře jména. Zbytek textu už tak nějak souhlasí. Letadlo fakt udělá bác z nebe a objeví se kokodýlek. Pif paf, kokodýlek tuhej a chvilku nato nasraná asi máti bo fotr kokodýlka. A příběh jede v kolejích - Chramst, mlask, pif pif, paf paf, mlask, auuu, pomoooc, juuuu, BUUUUUM, mucky muck KONEC ()

• Letadlo, které vidíme vzlétat do Mexika je jiné než to, které vidíme v následných záběrech zvenku. Kabina letounu je z dalšího, úplně jiného stroje. Pilotův kokpit byl pak vytvořen ve studiu. (Markuss)
  • Natáčení probíhalo v Indii. (Terva)