Reklama

Reklama

Krokodýl 2

  • USA Crocodile 2: Death Swamp (více)
všechny plakáty

Obsahy(1)

V tomto filmu uvidíte akční scény, při kterých se vám zastaví srdce a vlasy vám budou vstávat hrůzou. Claire, kterou znáte z prvního dílu, se stále nemůže vzpamatovat z toho, co prožila. Ozve se jí její stará láska Buddy. Chce se rozptýlit a zároveň oživit jejich milostný vztah, a tak ji pozve na Floridu. V letadle se objeví únosci a konflikt způsobí havárii. Letadlo skončí v močálech a na ty, co přežili, čeká další nebezpečí - útok strašného krokodýla. Podaří se jim ho zlikvidovat, ale z vítězství se radují předčasně. V hlubinách močálu už číhá další bestie. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (67)

tron 

všechny recenze uživatele

Blbé horory znesiem, ale KROKODÍL 2 v réžii Garyho Jonesa (Xena!) je rovnako odporný, ako jednotka od Tobea Hoopera z roku 2000 (s ktorou de facto okrem názvu a krokodíla nemá nič spoločné). Že je titulné monštrum na plátne nečasto by ešte nemuselo prekážať, rovnako tak jeho predpotopné vizuálne spracovanie. Ale aby nemal jeden celovečerný film ani jednu dobrú scénu, to už je fakt sila. Najhoršie sú však neznesiteľné postavy, ktoré snímku o trápnych lupičoch, korí s lietadlom stroskotajú uprostred močiarov, sťahujú od ešte solídneho hororového podpriemeru (typu blbého, ale do určitej miery stále solídneho ALIGÁTORA), takmer až kamsi k smradľavému odpadu. ()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

V roku 2000 sa ľuďom z americkej filmovej spoločnosti Nu Image nejakým zázrakom podarilo ukecať známeho horrorové režiséra Tobe Hoopera, aby pre nich natočil film o obrovskom, vraždiacom krokodílovi. Avšak pod vplyvom tejto brakovej značky vyznikla ako obvykle príšená blbosť. No i tak sa o dva roky rozhodli natočiť druhú časť - "Crocodile 2: Death Swamp" . Tohto projektu sa už Tobe Hooper nezúčastnil. Pokračovanie natočil seriálový, televízny režisér Gary Jones. Je to taká istá úbohosť ako pôvodný Hooperov "Crocodile". * ()

Reklama

Deimos 

všechny recenze uživatele

TV/// Obsazení 2/10 Děj 1/10 Hudba 4/10 Efekty 1/10/// +leda tak *** -komentář obsahuje sprosté výrazi, což samo o sobě je mínus tohoto filmu/// Naprostá krokodýlí sračka. Pokud si přečtete moje dřívější komentáře u béčkových filmů, zjistíte, že nehodnotím podle většiny, ale podle toho jak se mi film líbil. Nehledě na jeho zařazení nebo nízké hodnocení. Ovšem tohle dílo mě dožralo. Film je strašně akční a móóc našlápnutej. V úvodu uvidíte bankovní přepadení (jak z jiného filmu), potom únos letadla(to sem taky nepatří), potom následuje pád letadla (tak když už tam to letadlo mají, tak proč nespadnout že?). A nejlépe krokodřevu na kolečkách před čumák. Parchanti co na začátku loupili jsou krajně nesimpatičtí. Ale né tak jak záporácí umějí být, nebrž tak jak herci umějí být. A kladné postavy. Nenajdete tam skoro jedinou simpatickou postavu. A pokud ano, tak stejně zařve (jediné + tohoto filmu). Ovšem efekty stojí za krkodýlí prd. Navíc on dokáže skákat a lítat, umí bořit budovy a dokonce dokáže zrušit helikoptéru ze vzduchu. Do armády s ním. A nebo raději do hajzlu. Dlouho jsem takovej ŠIT neviděl./// Celkem 18%///Jo jednu * to má za tu atmosféru, aby se neřeklo. ()

darkrobyk 

všechny recenze uživatele

Krokodýl 2 stojí na permanentní akci, což se počítá. Ano, je to laciné béčko, ale člověk se nenudí. Hned v úvodu sledujeme vyloupení banky, které se kvůli neschopné polici promění v krvavý masakr, avšak zločinci v klidu prchnou. Letuška Mia ještě netuší, že zločinci na palubě zkomplikují život nejen jí. A když letadlo vletí do bouře, je na pokyn z věže nuceno vrátit se, což nemohou lupiči dopustit. Nu, a protože je to banda blbů, včetně šéfa, skončí letadlo v močále. Lupiči donutí přeživší, aby jim vzali zavazadla plná peněz, což nikdo jiný neví, a vydají se skrze močály. Jenže jsou tu krokodýli. A ani přítel Zach, který se vydá Miu hledat, není zárukou, že vše dobře dopadne. Krokodýl polyká jednu oběť za druhou jako maliny, ale je mu jasné, koho by měl nechat na živu. Tedy ten druhý obří netvor, páč prvního zločinci rozstřílí a naivně si myslí, že tím je nebezpečí zažehnáno. Do komediální polohy se film dostane, když se skupinka usadí v domě na vodě a krokodýl se rozhodne je dostat. Z říše fantazie je pak moment, kdy se krokodýl vymrští z vody (vůbec jeho výskoky jsou fantastické) a sejme helikoptéru... Takže postavy troubovité - všechny, krokodýl laciný, ale statečně drtící oběti v čelistech, a krásná příroda... ()

Asia_Power 

všechny recenze uživatele

Kterej kokot psal ofiko text to mi hlava nebere. Claire, kterou znáte z prvního dílu, zde nehraje. Ani ta herečka ani její postava. Jestli se tedy může nebo nemůže vzpamatovat z toho co prožila se nedozvíme. Její stará láska Budd se jí neozve jelikož zde také nehraje ani herec ani jeho postava. A ne, nepozve jí na Floridu pokud teda Florida není přemístěna nějakou záhadou do Mexika. Místo toho tady máme letušku Miu a jejího přítele/ještě-furt-těsně-přítele Jacka. Pokud si pamatuju dobře jména. Zbytek textu už tak nějak souhlasí. Letadlo fakt udělá bác z nebe a objeví se kokodýlek. Pif paf, kokodýlek tuhej a chvilku nato nasraná asi máti bo fotr kokodýlka. A příběh jede v kolejích - Chramst, mlask, pif pif, paf paf, mlask, auuu, pomoooc, juuuu, BUUUUUM, mucky muck KONEC ()

Galerie (10)

Zajímavosti (2)

  • Letadlo, které vidíme vzlétat do Mexika je jiné než to, které vidíme v následných záběrech zvenku. Kabina letounu je z dalšího, úplně jiného stroje. Pilotův kokpit byl pak vytvořen ve studiu. (Markuss)
  • Natáčení probíhalo v Indii. (Terva)

Reklama

Reklama