Krokodýl 2

Gary Jones

Bill Wandel

Boaz Davidson
  • Stanislaus

Hrůzostrašné pokračování (no, i když ne tak úplně) už tak dost pofidérního prvního dílu. Obrovská kláda se zuby, která má představovat "děsivého krokouše" tentokrát požírá oběti havárie letadla. Herci opět tak protivní a nepříjemní, že si člověk přeje, aby je ten hybrid, plovoucí okolo, co nejrychleji sežral. Málem jsem nevydýchal maximálně absurdní scénu, kdy ten "krokodýl" vyskočí z vody do takové výšky, že s sebou stáhne letadlo. Potlesk za největší debilitu! Ani nevím, proč se na to koukám. Asi abych měl co drbat ...(26.9.2009)

• bobin

Trosečníci putující močály po krkr ve vodě stále vykuřují nové a nové cigarety a doutníky , krokodýl vyskočí z vody a stáhne pod hladinu letící helikoptéru , benzin volně rozlitý na vodní hladinu ďábelsky mnohočetně explduje - prostě tvůrci tohodle " díla " z nás dělají totální idioty . Ale děti by se snad mohly bavit .(12.1.2010)

• Haymar

O fous lepší než Hooperův předchůdce - ale vzhledem ke "kvalitám jedničky", to není velká výhra: Logika si vzala dovolenou... herci došli... a famózní efekty můžou závidět i katastrofický spektákly direct-to-TV. Na druhou stranu, kde jinde uvidíte létajícího, skákajícího, šplhajícího a taktizujícího krokodýla-akrobatistu ? :-)(7.12.2008)

• MM_Ramone

V roku 2000 sa ľuďom z americkej filmovej spoločnosti Nu Image nejakým zázrakom podarilo ukecať známeho horrorové režiséra Tobe Hoopera, aby pre nich natočil film o obrovskom, vraždiacom krokodílovi. Avšak pod vplyvom tejto brakovej značky vyznikla ako obvykle príšená blbosť. No i tak sa o dva roky rozhodli natočiť druhú časť - "Crocodile 2: Death Swamp" . Tohto projektu sa už Tobe Hooper nezúčastnil. Pokračovanie natočil seriálový, televízny režisér Gary Jones. Je to taká istá úbohosť ako pôvodný Hooperov "Crocodile". *(17.11.2016)

• Klay

O trochu méně blbé než jednotka, zato mnohem nudnější. Do poloviny to vypadá jakoby tu ani žádnej krokodýl bejt neměl a pak náhle vyskočí z vody na prvního nešťastníka to digitální cosi, co známe z předchůdce. Ale stejnak to nenabere pořádný tempo, neni tu ani známka po úmyslnej nadsázce a tý neúmyslný taky ubylo. Zápletka s únosci a rukojmími je stokrát ohratá, plná nudných klišé a krokouše odstavuje na druhou kolej. Rozhodně nebrat.(16.6.2007)

• - Letadlo, které vidíme vzlétat do Mexika je jiné než to, které vidíme v následných záběrech zvenku. Kabina letounu je z dalšího, úplně jiného stroje. Pilotův kokpit byl pak vytvořen ve studiu. (Markuss)

• - Natáčení probíhalo v Indii. (Terva)