Připravte se na bláznivou komedii v produkci Ivana Reitmana! Nyní uvidíte nic neskrývající necenzurovanou verzi se vším, co vám v kině neukázali! Joshova (Breckin Meyer) dlouholetá přítelkyně Tiffany začala studovat na jiné univerzitě než on, což je na delší dobu odloučilo. Denně si telefonují, když však jednoho dne Tiffany přestane odpovídat na vzkazy, začne mít Josh pocit, že už jí na něm nezáleží. Nechá se svést přitažlivou Beth (Amy Smart), ale jejich dovádění je natočeno videokamerou a aby toho nebylo málo, je tato videokazeta plná sexu omylem odeslána Tiffany. Zoufalý mladík se rozhodne předhonit pošťáky a vydat se spolu s přáteli na 1800 mil dlouhou cestu do Texasu, aby videokazetu zadržel... (Bonton Home Entertainment)

Ollie235

Pohodová komedie, u které je důležité o ničem nepřemýšlet a jen se přiblble usmívat a řehtat. Ve svém žánru se ale řadí spíše k průměru. ()

Oyer

Komedie, u které jsem se rozhodně nenudil. 75%! Má hlavu a patu, má svůj příběh, někam vede. Obsahuje snad veškerý typy humoru (nechutný, černý, bláznivý, naivní, nevkusný, vulgární, inteligentní ... a já nevím, které všechny existují). Délka filmu je tak akorát. Rozhodně jsem se během snímku ani jednou nenudil. ()

Vejrrr

Joooo Road Trip... Bylo mi 16, když se k nám film dostal a nebude těžký uhádnout, jak tahle pubertální smršť zaujme kluky, který se zrovna tou pubertou prodírají a podobný snímečky k tomu prostě patřily a patřit musí. Ještě že už mám tu pubertu snad zdárně za sebou... A dnes po deseti letech?? To víte, že bych se na to s chutí podíval a zavzpomínal na starý časy :) ()

mira007

Pár fekálních humoristických scén si mohli odpustit, ale celkově to je pro mne jedna z nejlepších komedií všech dob co jsem kdy viděl. Poprvé jsem ten film viděl s partou lidí na vysokoškolských kolejích a atmosféra, která ladila s atmosférou ve filmu se nedá popsat. Excelentní kultovní dílko pro mne. ()

KM Phoenix

Nebýt Toma Greena tak je moje hodnocení trochu lepší dvojhvězdou, ale takhle nemohu jinak a výsledek skončil jednou hvězdou, prakticky jenom z toho důvodu, že v odpadu jsou i vyloženě horší věci. Průměrné, předvídatelné, chvílemi nudné a v momentech kdy je tam Tom Green tak také hodně zneklidňující, případně nechutné. ()

Renfield

Možná díky trefnému a sympatickému hereckému obsazení a možná i díky formě vyprávění příběhu (road movie), je Road Trip snad tou nejméně trapnou komedií, mezi trapnými. On vlastně dokonce mohl být zcela netrapný, nebýt obsazení Toma Greena, i když, to bychom zas přišli o jeho geniálně pojatou skladbu. Těch nezapomenutelných scén je tam více, takže překvapivá "spokojenost". 55% ()

hell_boy

Musím říct, že Road Trip je pro mě snad nejlepší bláznivou teen komedií, při které jsem se bavil téměř nepřetržitě. U scény kdy Tom Green podává krmení hadovi jsem se málem "pochcal" smíchy, ani nemluvě o písničce o lososovi :)). Road Trip je zkrátka ideálním lékem na špatnou náladu. ()

newt17

Pro mě vrchol žánru šílené teenagerovské komedie. Skvělý vtipy, příjemně málo tělních tekutin, ukrutně sympatická sestava charakterů, žádná hluchá místa. ()

crozet

Radost, sebeironie, humor, negace porážky, odevzdanosti a pasivity, prostě život sám (a kapka nostalgie). Je to sice celé takové kutilsky spíchnuté, ale o to tady nejde. Tento film miluju, neustále se k němu vracim, a objektivní hodnocení mě proto moc netankuje. ()

punk_zero

Pecková komédia. Jedna z najlepších komédii aké som videl. Tie prúsery, trapasy, žúrka :P + DJ Qualls. U mňa zabodovali 90 % ()

Caine

Ať shořím v pekle jestli nemá POMO pravdu!!! :-))) Na teenagerskou komedii opravdu málo nechutných scén - snad jenom ta s francouzským toustem - a pár zajímavých fórků. A celé to hezky uplyne a člověk se nenudí. Akorát ten námět - kolikrát už to tady bylo???!!!??? ()

Flopik

Videl som to už dávno no teraz som sa rozhodol pozrieť si to opäť. Slušne som sa bavil mňa proste tieto teenegerské komédia neskutočne bavia . Sú to jenom kola , to bude v pohode ...... BUUUUM..... Dávam 4* a 70%. ()

Chevees

Další americká teenagerská komedie pro americké teenagery (jinými slovy - pro českého diváka nic zajímavého)... ()

Berry

V celku normální komedie k zasmání určená pro mladé. Co se týče hereckých výkonů, tak nejvíce sice zaujme výkon Seanna Williama Scotta, ale v Prcičkách toho předvedl přece jen o něco více. Pár vtipů se možná zkazilo, ale cesta za onou vydeokazetou stejně dobře pobaví (i když královsky ne). ()

Když si někdo koleduje o „odpad“

Když si někdo koleduje o „odpad“