Boa vs. Python

Kes Bonnet

Kostýmy:

Irina Kotcheva
  • L_O_U_S

V životě už jsem viděl ledacos a myslel jsem si, že nic horšího než PYTHON 2 už neuvidím. Evidentně jsem se mýlil a shodou okolností se můj omyl týká Pythonova neslavného pokračování. BOA VS. PYTHON je co do počítačových efektů ještě ubožejší než jeho předchůdce (ať se mi pak někdo snaží namluvit, že ANAKONDA má mizerné triky), některé postavy jsou úplně debilní (třeba ten vládní agent, který hrál, jako by vylezl z divadla Sklep - jenže tam takhle hrají schválně), dialogy stojí za hovno a tolik scenáristické demence se v jednom filmu jen tak nevidí (policie zatkne borce a nechá ho chodit bez pout, hadi se během sekundy ocitnou z klubu v metru). Tady opravdu nemůžu udělit hvězdičku ani za kozy. (487.)(13.7.2009)

• lennyd

Svéráznému lovci (a pořadateli loveckých dýchánků) Broddickovi zdrhne obrovská krajta a ztratí se kdesi ve vodárně poblíž Philadelphie. Broddick se nechce svého safari vzdát, tak se se skupinou lovců vydává krajtu ulovit. Se stejným cílem se tam vydává doktorka Bondsová, doktor Emmet a celá FBI (tyto nenapadne nic lepšího než vyhnat čerta ďáblem - použijí obřího hroznýše (hroznýšku) k vypátrání krajty). Oba hadi si ale z lidských plánů nic nedělají, a přítomné dvojnožce používají jako jednohubky.... Ehm, nevím jestli si mi to zdálo, nebo je opravdu možné naatočit něco tak neskonale stupidního. Oba (digitální) hadi jsou tak hrozní, že i had na stařičké Nokii vypadá líp. Téměř všichni herci jsou naprosto příšerní, jen pobíhají sem a tam, občas se nechají zbaštit nějakým tím hadem. Ale abych jen nekritizoval, v první polovině filmu se vyskytuje pár (asi tři) zábavné momenty - ať již akční reportáže nebo prvotní vyšetřování místa činu. Toť ale naprosto vše.. Fuj fuj..(20.2.2005)

• Filip.S

Sci-Fi Channel sa opäť raz predviedol. Jednu z postáv hrá David Hewlett, ktorý hral architekta Davida Wortha v Kocke (Cube, 1997), alebo Dr Rodney McKaya v spin-offe Stargate - Stargate: Atlantis. Takže všetci priaznivci kvalitného sci-fi ruky preč!!! Inak sa vám môže stať, že pri sledovaní dobrého filmu/seriálu zrazu spoznáte známu tvár z tohto odpadu a celkom si pokazíte zážitok.(4.1.2005)

• MM_Ramone

No boa! Boa jeho to bola ale blbosť. A python to má taký lákavý názov a sľubný obal. "Boa vs. Python" - súboj megaplazov. Bohatý gangster nechá z Ázie do USA nelegálne dopraviť gigantického dvadsať päť metrového hada, aby naňho mohol usporiadať lov. Ten však počas transportu na území Spojených štátov unikne. Ihneď začne zabíjať ničnetušiacich ľudí v okolí Philadelphie. FBI sa rozhodne, že ho zlikviduje pomocou iného obrovského hada. Vypustia teda z prísne tajného laboratória ďalšieho nebezpečného plaza. No úplna blbosť. Druhý krát by som si tento film nepozrel ani za boa. *(9.2.2016)

• Dubro

Okúzľujúci a sofistikovaný snímok pojednávajúci o boji medzi kusom modrého plastu ( rozumej "pytón" ) a kusom hnedého plastu ( rozumej "boa" ) za účasti vojska, polície, inteligentnej prsnatej blondíny, vedca nadčloveka a odvážnych lovcov, ktorý vám určite rozšíri obzor o mnoho nových skúseností, pokiaľ to však nevypnete v 27 minúte.(27.9.2008)