Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Dva největší a nejhrůznější predátoři se střetávají v akci bitvě plné jedu z jejich zubů. Gigantický hroznýš se dostane na svobodu a FBI musí vypustit stejně velkého škrtiče, aby ho sledoval a chytil. Navíc se skupina bohatých lovců hledajících nebezpečí a zábavu pokouší hroznýše získat pro sebe! (oficiální text distributora)

Recenze (54)

tron 

všechny recenze uživatele

„... Ale mohli by sme do kanalizácie vpustiť iného hada a ten ho zožerie.“ Príšerne béčkarsky zvrhnutá blbosť i pre tých z vás, ktorí milujú ALIGÁTORA, KRITEROV 4, CHVENIE a CH.U.D. Odpudivo televízne triky a absurdný scenár plný nelogiky (na gigantických hadov v kanalizácii nasadíte štyroch vojakov) od úplného zatratenia á la KRYSY ÚTOČIA a DUCH PODZEMIA ho zachraňuje zmysel pre humor (reportér všade vidiaci teroristov) a sympatické herecké obsadenie. Viac na mojom ex-blogu: http://ivokucera.blog.sme.sk/c/171208/Boa-verzus-pyton-40.html ()

igi B. odpad!

všechny recenze uživatele

Hady hady dohromady, jedny jedný bloncky vnady... No tak co toto teda je? :-o . . . Sssssnad bizarní béčko vs. potroublá pitomost - nebo že by bezduchost vs. parodie - či dokonce nakonec blbost vs. pičovina... (?!?) . . . Dosti do hadů ;-)... A, B, i C je asi správně. A když tak jen tak ještě tedy blondýna vs. pošuk... I když zpočátku se film rozjíždí (obsahem ale i formou) jako docela zábavně svižná béčková parodie s jakýmsi genrovým mixem nadsázky a semtam i podařenou suchou hláškou, postupem času se rychle promění v neskutečně topornou snahu o akci a křečovitě skončí jako nějaký ten v hadí polévce vyvařený slizajs blivajs páně Ssssimandla čí kýho hada... :-( . . . Doktorka Blondeena Blonckovská má sice nepochybně rozkošnou pus(sy)inku i sladká kukadla a háďátka jsou správně plastelínová a mají směšná kukadla, leč ve výsledku se pak všechny postavy chovají (než skonají) neskonale imbecilně a hromada laciných a ne zcela povedených >speciálních< efektů se kupí v neschopnosti tvůrců to celé včas stopnout, do mrtě sestříhat a v prozření za neustálého míchání to i s hady bez hádání vylít do hajzlu... Tenhle kousek je prostě ryzí >odpadoffka< a nezachrání to ani asi nejpovedenější (i na film tohoto ražení vskutku pikantně ujetá ;-) scénka s hadím jazykem v kundičce na zadním sedadle auta se miliskující slečny (s do obrazu vloženým dramatickým podtitulkem "4 miles outside Philadelphia"! :--) poté, co plíživec sežral jejího milého a tato samozřejmě (!) nic netuše (!!) se i nadále oddává (!!!) dosud nepoznané slasti (8-P), aby nakonec i ona sama skončila jako sousto... ;-) Hu!!! . . . Co dodat? Tož tak teda ajta krajta a hroznejše slizejše... :o))) - - - - - (Poprvé viděno 7.9.2008 na dvd, komentář sssssde jako čtrnáctý - 7.9.2008) ()

Reklama

LION-MR.T 

všechny recenze uživatele

Lepší než Python 1 a 2. Už kvůlI Jaime Bergman,ta je má druhá nejoblíbenější Playmates,ale ne jako herečka. Film je dost zábavný a dva hadi proti sobě byl vcelku slušně využit. Tedy na dnešní dobu plnou kravin se tnehle film může zařadit mezi ty lepší,ikdyž tyhle nedostanou nadprůměrné hodnocení nad 70 procent a drží se v šedém rámku. ()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

No boa! Boa jeho to bola ale blbosť. A python to má taký lákavý názov a sľubný obal. "Boa vs. Python" - súboj megaplazov. Bohatý gangster nechá z Ázie do USA nelegálne dopraviť gigantického dvadsať päť metrového hada, aby naňho mohol usporiadať lov. Ten však počas transportu na území Spojených štátov unikne. Ihneď začne zabíjať ničnetušiacich ľudí v okolí Philadelphie. FBI sa rozhodne, že ho zlikviduje pomocou iného obrovského hada. Vypustia teda z prísne tajného laboratória ďalšieho nebezpečného plaza. No úplna blbosť. Druhý krát by som si tento film nepozrel ani za boa. * ()

hippyman 

všechny recenze uživatele

samozřejmě naprostá slátanina, z níž stojí za zmínku snad jen plakát (značně zavádějící, jelikož vlastně nic z toho, co je na něm, ve filmu prakticky nenajdete), ambiciózní slizounek reportér, strategické popelářské oranžové vesty lovců na maskáčích a dotkorčiny blonďaté implantáty za deset mega... odplaz se, kdo můžeš! 20%. [6. PFF Čakovická Be(´)čka] ()

Galerie (13)

Reklama

Reklama