• mysiak
  ****

  Trošku útlm oproti jednotke - absencia Leslieho Nielsena...ale je tu William Shatner :D...niektoré vtípky sa proste neomrzia...a proste toto patrí ku klasike paródií, ktoré nutno vidieť..či už je to vždy skvelý Lloyd Bridges alebo prehrávajúce dialógy, pri ktorých sa človek váľa smiechmi po zemi...vynikajúce(18.4.2010)

 • Ruut
  ****

  Protože jsem si blbě popsal dívídíčka, tak jako první jsem viděl dvojku. Takže zatím nemůžu posoudit jak si vede ve srovnání s Zuckerovským originálem. Myslím že film byl slušně prošpikovaný parodickými momenty a a hláškami. A taky to žeru protože mé tahle minisérie už skoro 30 let. V podstatě na stejné vlně jako Scary Movie, ale ještě neokoukané. Takže tak.(9.8.2008)

 • dawexx
  *****

  Áááá, tady máme pokračování srdcovky mládí. Náhodou mi dvojka vůbec nepřipadá slabá, líbí se mi, kolik prostoru dostal můj oblíbenec Lloyd Bridges a "nejhorší herec všech dob" William Shatner má roli správně trhlýho velitele měsíční základny. Nejlepší hláška - McCroskey: "Chci vědět naprosto všechno, co se až dosud stalo." Pošuk Jacobs: "No, asi takhle: nejdřív se Země ochladila. A pak přišli dinousaři, ale byli moc velcí a tlustí a tak pošli a stala se z nich ropa. A pak přišli Arabové a koupili si mercedesy. A Princ Charles začal nosit šaty lady Di, nemohl jsem tomu uvěřit..." :DD(20.7.2011)

 • Marigold
  **

  Ne ne ne, tenhle druhý díl je typický zakomplexovánek, který zbožně vzhlíží na svého staršího bratříčka a do důsledku opakuje jeho vtípky. A protože víme, že opakované se buď: a) stává vtipným, nebo za b) přestává být vtipem, máme tu šanci 50:50. Tenhle film je bohužel skoro celý za a). Výborným momentem je krátké a svěží vystoupení Williama Shatnera v roli kapitána základny Alfa Beta, leč tím je seznam pozitiv skoro vyčerpán. Škoda, protože vesmírné prostředí skýtalo mnoho možností k nejrůznějším parodickým skopičinám, jenže film si vystačil pouze s několika povrchními vtípky. V zásadě je dvojka nabitější gagy nežli jednička, jenže většina z nich je velice trapných a průměrně natočených. A kvantita značí kvalitu, jak známo, hlavně v socialismu. Nikoli ve vesmíru. Takže průměrná parodie...(5.3.2004)

 • C0r0ner
  ****

  Je to vlastně hodně podobná paráda jako jednička, akorát se většina vtipů opakovala a to skoro doslova, což třeba u Bláznivých střel nebylo. Pořád je to skvělá zábava, ale ten punc originality tam prostě chybí. Je to proto, že původní trojice tvůrců se na filmu nepodílí? Nepochybně. Na zasmání je to ale dobré dost. 80%(27.2.2017)

 • - Pornoherečka Kitten Natividad, která v předešlém díle (1980) ukázala prsa, nosí tričko s nápisem „Morální většina“. Tak se jmenovalo politické hnutí – fundamentálních křesťanů –, jež chtělo zakázat sexuální výchovu na školách. (Zdroj: ČSFD.cz)

 • - Na začátku filmu slyšíme hudební motiv ze seriálu Battlestar Galactica (od r. 1978). (Pumiiix)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace