Chamtivý strýček (Brian Cox) a hromada dluhů donutí roztomilého smolaře Steva Barkera (Johnny Knoxville) uchýlil se k plánu tak šílenému a zavrženíhodnému, že by dokonce mohl fungovat. Bude předstírat mentální retardaci, pronikne na nadcházející Speciální olympiádu a domů přiveze zlato! Jenomže soupeři celý podfuk prokoukli. Steve díky nim procitá a uvědomuje si, že chce zdolat mnohem větší výzvu: stát se lepším člověkem. U filmu Bláznivá olympiáda, natočeného v produkci neohrožených bratrů Farrellyů (Něco na té Mary je, Těžce zamilován) se budete neskutečně bavit od začátku až po závěrečné titulky! (oficiální text distributora)

wairau

Skvěle jsem se bavil. Banda retardů byla úžasná, Johnny to zahrál výborně a ať si kdo chce co chce říká, k tomuhle typu komedií ten moralizující konec prostě patří. Perfektní film, když člověk chce jen tak vypnout na hodinu a půl a pobavit se. ()

Yelush

Vynikajúca komédia, ktorá je ako vyšitá pre Johnnyho. Už len ten samotný nápad "vydrbávať" s postihnutými na olympiáde je pre mňa dostatočný dôvod na bavenie sa. Príbeh je síce jednoduchý, ale film sa na nič nehrá a prináša oddychovú komédiu o láske a priateľstve, kde Knoxville spolu s vynikajúcim Brianom Coxom idú naplno a na mňa to vždy dostatočne účinne funguje... ()

sako44

Oni se hledali, až se našli. Johny Knoxville jako mentálně postižený, jak výstižné. Za Katherine Heigl 1 hvězdu navíc. Já ji mám rád. ()

Infurius

Johny Knoxville tam hraje absolutného mentala a celkom sa mu to aj podarilo :D Bolo tam aj pár dobrých vtipov na ktorých som sa zasmial ale boli aj veľa trapných :D no je to premna taký priemer. ()

petr.mrazek

Dobrá odpočinková komedie, která neurazí ani nenadchne. Film obsahuje několik opravdu vtipných scének při kterých se nasmějete, jen ten konec mohl být trošku více promyšlený a možná více rozvedený, než jen suché odpuštění bez jakéhokoliv snažení. ()

Jimko

Mě tenhle film prostě baví. Scény typu rozflákal jsi mi cédéčko a to jak jim vysvětluje jak se vlastně na olympiádu dostal a proč tam je, to je pro mě za 3,5 hvězdičky určitě :) + výborné obsazení hlavní role, J.K. se tam dokonale hodí. :) ()

MichalHavros

Knoxville si zahraje postiženého magůrka, v postižené magorské komedii ve které jsou někteří herci vzhledově natolik retardovaní, že jim ta role prostě seděla (nic proti nim a jejich vzhledu nemám, ale ve filmu udělali dobrý výkon) a celkově se mi líbil celý film jako dobrá komedie.. 4* ()

Rathe

Podprůměrná americká komedie. Ačkoliv Johnny Knoxville hraje postíženýho fakt dobře (že to kolikrát asi ani nemusí předstírat), tak to téma olympiády pro handicapované je hodně trapné. ()

kratajirka odpad!

Pobaví. Rozesměje. Donutí přemýšlet. Předstírat mentální retardaci a natočit o tom film - tak asi mají kameramani zálibu v retardech. Scénář k ničemu, Knoxville k ničemu, Heigl k něčemu. K obědu to jako kulisa fakt postačí. :) ()