Chamtivý strýček (Brian Cox) a hromada dluhů donutí roztomilého smolaře Steva Barkera (Johnny Knoxville) uchýlil se k plánu tak šílenému a zavrženíhodnému, že by dokonce mohl fungovat. Bude předstírat mentální retardaci, pronikne na nadcházející Speciální olympiádu a domů přiveze zlato! Jenomže soupeři celý podfuk prokoukli. Steve díky nim procitá a uvědomuje si, že chce zdolat mnohem větší výzvu: stát se lepším člověkem. U filmu Bláznivá olympiáda, natočeného v produkci neohrožených bratrů Farrellyů (Něco na té Mary je, Těžce zamilován) se budete neskutečně bavit od začátku až po závěrečné titulky! (oficiální text distributora)

DEMON

U filmu Bláznivá olympiáda ... se budete neskutečně bavit od začátku až po závěrečné titulky! (oficiální text distributora). Nuz sorry, ale nestalo sa. Vacsinu casu som sa skor nudil a to zraza hodnotenie tesne nad hladinu odpadu. Ale ked nic ine v telke nejde a nenapada vas ziadna ina moznost, ako stravit cas, tak sa to nejako prekusnut da. ()

fallanga

Johny Knoxville předvedl opravdu skvělý herecký výkon. Bylo to vtipné a originální. Jinak k tomu nemám co říct. ()

himor

Typický Knoxville...strašná hovadina a čo je ešte horšie, hrajú tam postihnutý či už telesne, alebo duševne...nehovorím to preto aby som sa na nich bavil, skôr preto, že to bolo čisté znevažovanie ľudí s postihnutím. Ako dali im prácu a tak, ale toto bolo príliš. Ale k filmu...nápad za hovno, o hercoch pomlčím. Ja neviem nepripadalo mi to ani smiešne...skôr hlúpe. max 30% ()

Duke90

"Tys mi bez dovolení vzal cdéčko a poškrábal si ho!" Ano, není příliš důstojné si utahovat z mentálně postižených jedinců, ale když na mě film skoro celou dobu křičí - vyprskni smíchy a dávej bacha, aby ses nepo.. - tak i odměřený člověk, jakým já v určitých věcech bezpochyby jsem, dovede občas "mírně vyprsknout". Je to sice hrozná blbost na jeden pořádný výplach mozku, ale osobně si myslím, že záměr tvůrců byl tímto splněn a přece jen došlo k pobavení. Takže ahoj, já jsem Glen a doufám, že jste se všichni aspoň "trochu" nasmáli. ()

Maxmilian

No tak usměvné to bylo. Takže to plní účel. Není to nějak moc super téma, ale prostě své si to splní. Sice je mi proti srsti utahovat si z postižených, ale nebylo to nijak přehnané. Ba naopak, ukázalo se, že jsou schopni konkurovat i zdravým lidem. Jen tak dál. ()

DeaconMoss

Na Johnyho poměrně malý odvaz, fórky místy přesušené, leckdy až nevtipné. Chtělo to víc šťávy. Ale na druhou stranu + za dobrý a originální nápad co se prostředí týče :-) ()

Cortyx

"poskrabal si mi CDcko,poskrabal si mi CD" . Je to velice zvlastni tip komedie a i kdyz jsem si to nemyslel,tak jsem se nakonec dobre bavil :)) ()

Elegnor

Šablonovitá komedie zasazená do zcela atypického prostředí, ale Johnny byl přesvědčivý a Katherine Heigl je buď pro práci takovéto pomocnice stvořená, nebo je to daleko lepší herečka než jsem si myslel, protože její výkon je tady naprosto precizní. I přes jednoduchost a předvídatelnost děje mě film dojmul, nutil mě se smát a vůbec mi rozhodnil tak nějak prosvítil den :) ()

Brmbolec

Čisto priemerná komédia, ktorá miestami pobaví, ale nič viac. Aspoň, že Katherine Heigl je kus a dalo sa na ňu pozerať... 50% ()

MaxForValue

Relatívne slušná komédia, ktorú však pochováva úplná predvídateľnosť deja. Na jedno pozretie v poriadku, viackrát ale už nie. Body tomuto filmu rozhodne zvyšuje samotná myšlienka dostať na plátno aj čosi zo života mentálne postihnutých a tiež sympatická Katherine Heigl v úlohe "objektu túžby." V žánri romantických komédii kvôli deju nič nové, každopádne, pozerať sa to rozhodne dá. ()

helrohir

Nič moc teda. V podstate som dosť sklamaný, pretože od filmu s takýmto príbehom a Johnnym Knoxvillom v hlavnej úlohe som očakával poriadnu kopu zábavy v štýle Jackass. Tvorcovia sa však zrejme báli urobiť si príliš veľkú srandu z postihnutých ľudí. Nuž ale pár krát som sa aj zasmial, takže to nie úplne zatrateniahodný film. ()

Brano

Priemerná komédia, ktorá mala síce dobrý námet, ale jeho spracovanie ma až tak nezaujalo. Je to iba premenlivo zábavne a miestami až dosť hlúpe. Knoxville v úlohe postihnutého nebol najhorší, ale čo si tomu ešte chýbalo. Dejovo to tiež bolo až príliš jednoduché. Pre mňa jednorázová záležitosť. ()

Filipes

A já si celý film říkal: ,,Kde jsem toho chlápka kruci viděl!" Pak jsem si vzpoměl na tu známou větu: HELLO I AM JOHNNY KNOXVILLE WELCOME TO JACKASS!! A tak trochu mě to sebralo:D Co se týče filmu tak námět měl skutečně něco do sebe a opravdu mě zaujal. A i když to mělo ten stejný americký komediální scénář (jako by všechny americké komedie byly natočeny stejně) Dalo se na to příjemně koukat. ()

honzic

Příjemná komedie i se zamyšlením pro fair play. Příjemný je příběh i postavy, některé skutečně postižení. Pěkná herečka v hlavní roli též potěší. Hodnocení: 60 % ()