Chamtivý strýček (Brian Cox) a hromada dluhů donutí roztomilého smolaře Steva Barkera (Johnny Knoxville) uchýlil se k plánu tak šílenému a zavrženíhodnému, že by dokonce mohl fungovat. Bude předstírat mentální retardaci, pronikne na nadcházející Speciální olympiádu a domů přiveze zlato! Jenomže soupeři celý podfuk prokoukli. Steve díky nim procitá a uvědomuje si, že chce zdolat mnohem větší výzvu: stát se lepším člověkem. U filmu Bláznivá olympiáda, natočeného v produkci neohrožených bratrů Farrellyů (Něco na té Mary je, Těžce zamilován) se budete neskutečně bavit od začátku až po závěrečné titulky! (oficiální text distributora)

dopita

Zápletka filmu je dost přitažená za vlasy, ale film je ve svý podstatě neškodnej. Film diváka zrovna moc nepobaví, ale ani neurazí a trocha humoru tam je, takže se na to koukat dá. ()

MadChick

Docela příjemné pokoukání ovšem bez vtipnějších momentů a s řádným klišé na konec . Tento snímek Vám prosviští hlavou a ani se nenadějete a nezbude po něm v paměti vůbec nic. 40% ()

Hanes88

Tak zde musím poznamenat, že i když je tahle komedie obsahově a vůbec celkově špatná, tak pár scén bylo opravdu zábavných. Proto taky dávám aspoň jednu hvězdu. ()

Santino7

Stupídne, nezaujímavé, nevkusné... dalo by sa nájsť viacero prirovnaní a väčšina by bolo významovo podobná. Je pravda, že dejovo je tento film na bode mrazu (čo iné sa aj dalo čakať - v hlavnej úlohe Johnny Knoxville). Lenže z iného uhla pohľadu, keď rezignujete na akúkoľvek komédiu a prestanete v tom hľadať aspoň štipku serióznosti, možno sa aj trošku (aj keď nič svetoborné to nie je) zasmejete. Hodnotenie možno až príliš optimistické na to, čo tento film môže ponúknuť... 2/5 ()

KM Phoenix odpad!

Hrůza, naprostá šílenost, ale v tom nejhorším slova smyslu. Johnny Knoxville a jeho kožené výrazy podpořené nevěrohodným scénářem a otřesným herectvím Katherine Heigl jsou k nepřežití. A k tomu musím dodat anglicky: "This film is wrong in so many ways, that I can´t even name tham all." ()

bobstock

Johnny v tradiční roli obouchánka, za kterého již štáb nepotřebuje kaskadéra. Katherine Heigl mu závidím a českej dabing musel být tentokrát fuška. 45% ()

(Z)denny

Sice tam bylo pár dobrejch žduchů, ale nic moc velkýho.. Prochu jsem se pousmál, ale k tomu aby mi to natrhlo bránici to mělo daleko.. ()

FakyCZ

Zasmál jsem se, ale když jsem si uvědomil čemu se to vlastně směju tak mi to přišlo opravdu hrozný. Knoxville by si to mohl zařadit jako scénku do jackassu, kdy by nesmířeným rodičům postižených dětí pustil tento film a pak před nimi utíkal, aby ho nezlinčovali. ()

DHDV

Docela jsem se bavil! Téma je sice docela drsné a chvilkami mi připadá, že sem tam přestřelí. Johnny hraje opravdu přesvědčivě, a v některých scénách mi připadá, že ani nehraje, že je takoví přirozeně. Buď dělá kraviny zcela upřímně anebo je opravdu takový pošuk! Myšlenku tento film má, to se mí líbí asi nejvíce. Komedie zabaví a možná člověk změní pohled na předsudky… Tohle je ještě kvalitní „šílená komedie“ a ne nějaká slátanina ostatních filmů. ()

HDeer

Priemerná americká komédia s peknou myšlienkou, ktorá stojí za to byť prezentovaná. Pointa ale dosť redukuje kvalitu filmu a s ňou klesá aj pútavosť. Pri filme som sa miestami dosť nudil a z vtipov si pamätám menej ako polovicu. Ak chce niekto propagovať spomínaný materiál, je potrebné aby do filmu pridal adekvátnejšiu atmosféru ktorú by príjemne doplnil sarkazmus. ()

BeranSon

Příjemný film s takovým tím bezstarostným nádechem. Snaha navodit nějaké emocionální zážitky je na místě, postižení jsou také zvláštní filmovou variantou na navázání děje, ale budiš. Za snesitelné scény a za přirozenost J. Knoxvilla jsou to 3*. - 5/10 - ()

Rathalos

Vyborna sportova komedia,kde sa podaril vyber hereckej dvojice,Johnny Knoxville bol smiesny a vtipny a Katherine Heigl bola krasna a sladka...:-) ()

salamandrr

Slabota, ale ne že bych se nezasmál...samozřejmě nemůže sklamat nejsilnější část komedií a to je i tady "progres time" kdy hrdina dostává brutálně do těla, a ideálně, o statní se tím baví 8) ()