Space Jam

• USA Space Jam (více)

Jeho Veličenstvo a Jeho Králičenstvo - to je ale tým! Michael Jordan střílí, Bugs Bunny přihrává a celá kavalkáda hvězd z kreslených filmů Looney Tunes zaplavuje Space Jam. Parta Tune Squad vyzve Nerdlucky na basketbalový zápas, ve kterém se má rozhodnout, zda Looney Tunes zůstanou tady... nebo se stanou pouhou atrakcí ve vzdálené galaxii. Nerdluckové jsou ve výhodě, protože mají strašlivou tajnou zbraň - ukradli totiž umění největším hvězdám Národní basketbalové ligy jako Charles Barkley a Patrick Ewing. Ale to ještě není všechno, lidičky. Tune Squad má taky tajnou zbraň. A tou je ten nejlepší hráč na světě a v celém vesmíru! (Warner Home Video CZ)

Pattrick

Docela dobrá podívaná, která rychle uteče. Zajímavý nápad, trošku jednoduší scénář. Sice je to kýčovité, ale dalo se na to koukat a místy se i dobře pobavit ()

nihiliste

Jako mladší jsem tuhle napůl animovanou komedii miloval, ale s postupem času mě přestala bavit a já začal přemýšlet o tom, že se to dalo udělat i lépe. Nicméně basketbal fajn, gagy animovaných zvířátek skvělé a soundtrack super (viz. I believe I can fly od R.Kellyho) :-) ()

shakeXL

No, nějakej Joe Pytka se moc nevytáhl. Blbost pro malé děti která ani je nebaví. :) (byl sem na tom v kině tak v deseti letech) ()

beaverkiller

Já se u toho dobře bavil. Looney Tunes mám od malička rád. A že tu každej nadává na hereckej výkon Jordana? Dyť je to taky sportovec a navíc to vůbec neni o jeho hereckym umu. ()

Duston_Movie

Myslel som si, že to bude nejaký zápas Zajaca Bugsa, ktorý bude robiť crossovery a hádzať alley-upy MJovi.. Nič také tu nebolo, až na pár dunkov, 2 hviezdy dávam za poslednú scénu s natiahnutou rukou, kde MJ rozhodol smečom.. ešte ma zarazilo, že tu nebola trojková čiara :/ ()

Zanys

Čtyři hvězdy za to jak mě to tenkrát neskutečně bavilo, každý den přemlouvání mamky jestli si můžu jít půjčit Space Jam do půjčovny až jsem ho dostal k narozeninám. Do dnes si pamatuju některé dialogy :-) Hezké vzpomínky :-) ()

LordLaser

Nato aby ste si vychutnali tento film, by ste museli byť tipujem opäť dieťaťom. Byť v napätí až dokonca kedy zdieľate radosť s postavičkami, ktoré nás sprevádzali ešte v čase, keď sme boli malí. ()

inhotep

Jakýkoliv krátký animák s Bugsem, Sylvestrem a Tweetym, nebo Kojotem je asi tak o 1000% lepší než tahle spatlanina, která se snažila napodobit úspěch výborné Falešné hry s Králíkem Rogerem. ()

milous11

Moc super film, nedávno jsem ho viděl zase v televizi a připomněl mi dětská léta, když jsem ho viděl poprvé. Suprově zkombinováno opět lidské postavy s těmi kreslenými, tak jak v králiku Roger. Michael Jordan zazářil ve své nejslavnější roli :-) ()

tom173

Vy jste to vůbec nepochopili.. to není film a Michaelu Jordanovi, ale o Billovi Murraym, kterej měl jeden sen, hrát ligu :D ()

Hanys7

Příběh je to celkem zajímavý, ovšem střih, kvalita efektů atd... hrůza Jordan je super hráč basketbalu, proto jsem se také na film podíval a ano, dokonce mě chvílemi bavil. Ale již zmíněný střih, efekty ... mi výsledný dojem velmi zkazily. ()

SirErLeerdan

Mám tenhle film rád. Líbí se mi, jak se animace prolíná s hraným filmem. Takových moc není. A líbí se Michael Jordan a musím uznat, že mu herectví docela jde. :-) 60% ()

SuccDelucc

Věřím, že film Space Jam není nejlepší ukázkou, jak mohou snímky s basketbalovou tématikou vypadat, ale přesto je to poměrně zábavná a velmi stupidní jízda. Zase, co jiného můžete čekat od projektu, kde hraje věčně v záběrech nepřítomný Michael Jordan, který jak už si můžete vyvodit, není zrovna nejschopnější herec, ale svojí práci zde vyková a odejde navždy z filmového světa se svým tučným šekem. Ale abych nekritizoval pouze hlavní hvězdu, snímek se zdá, že ignoruje poměrně hodně nějakých základů psaní scénáře a za výsledek je naprostý nepořádek, který je však docela okouzlující a slouží jako známka s všema klišé této doby. Snímek je poté příjemnou cestou za vzpomínkami, která si na nehraje na to, co není a má se sebou tunu zábavy, a to se musí ocenit 3/5 ()

Elanornegra

Pozrel som si to, aj vďaka Last Dance, aj preto, že vyšlo pokračovanie s Lebronom. Úvod veľmi slušný, hravé, dosť detské. Tá animácia aj postavičky na tu dobu Ok. Malo to rýchly priebeh. Michael bol tiež v pohode, všetky tie animované postavičky potešili.Bill Murray potešil, aj keď on sám ten film nemá rad…..65% ()

Mindf_ck

Chtěl jsem napsat 90 minutová, ale oni tu reklamu měli problém natáhnout i na těch 90 minut. Zpětně vlastně sračka... ()

O čem bude druhý Space Jam?

O čem bude druhý Space Jam?

22.10.2020

Na Twitter před pár dny unikla synopse pokračování Space Jamu, v němž legendárního Michaela Jordana nahradí basketbalista LeBron James. A zdá se, že filmové pokračování populární hrané i částečně… (více)

Druhý Space Jam má zelenou

Druhý Space Jam má zelenou

20.09.2018

Dvojka basketbalové komedie Space Jam se oficiálně hýbe kupředu. V hlavní roli vystřídá Michaela Jordana basketbalista LeBron James, asi nejzajímavější to ovšem je na producentské židli. Tam totiž… (více)

Space Jam 2 našlo režiséra

Space Jam 2 našlo režiséra

09.08.2018

Pokračování basketbalové komedie Space Jam, ve které se v roce 1996 objevil v hlavní roli legendární Michael Jordan, zdá se našlo režiséra. Studio Warner Bros. momentálně jedná s Terencem Nancem (An… (více)

Justin Lin natočí Space Jam 2?

Justin Lin natočí Space Jam 2?

03.05.2016

Basketbalová komedie, v níž se kreslení hrdinové od Looney Tunes spojili s Michaelem Jordanem, aby napráskali zlým mimozemšťanům, se dočká pokračování. Kdekdo si myslel, že je druhý Space Jam jen… (více)