Jejich inteligence vzroste díky marihuaně natolik, že se dostanou na Harward. Kuřivo však dojde a tak si musí nějak pomoci, neboť zde se "bylinné terapie" nevedou...  Dva obyčejní chlapíci hulí marihuanu, což má neobvyklý efekt na jejich mozkový potenciál. Jejich inteligenční kvocient vzroste natolik, že jsou schopni zvládnout Harvardskou univerzitu. Jenže když jim kuřivo dojde, jsou odkázáni sami na sebe a musí si v této prestižní instituci, kde se "bylinné terapie" nevedou, nějak pomoci. A věřte, že zkoušejí kouřit opravdu ledacos... (oficiální text distributora)

Sany33

To bola mega chujovina, ostatne aj čo by som od podobnej trávičkárskej propagandy čakal. Všetko je tam tak pritiahnuté za vlasy až mi to vadilo. Mám rád všetky typy humoru ale toto išlo absolútne mimo mňa a to sa radím medzi ľudí, čo vedia dať 5 hviezd aj paródií. Za pár dobrých hlášok som sa zľutoval a dal aspoň tú jednu. Nedávno bolo ohlásené pokračovanie a dúfam že sa mu dokážem vyhnúť míľovými krokmi. 20% ()

ganz

U tohoto filmu jsem se bavil. Proč? Pár vtipných scén, ale hlavně sem při jeho sledování zapoměl na svoje starosti a problémy( proto jsem ho viděl vícekrát) Ve srovnání s českou záležitostí Brak, která mě vysloveně urazila je toto na oscara... ()

masw

Film me pobavil (je to taky komedie), nektere fory, ale byly celkem trapne, ale jak rikam, me pobavil zaslouzi si 4* ()

ABCD Marta

Humor černochů a huličů je mi na kilometry vzdálený, ale po druhém čeknutí musím svůj verdikt změnit z původní jedné na hvězdičky tři. ()

Guzo

Je to už docela dlouho, co jsem tuhle komedii viděl poprvé a v tu dobu se mi v porovnání s ostatními zrovna dvakrát nelíbila. Napodruhé musím uznat, že něco do sebe přeci jen má. Nezapomenutelné hlášky i scénky se tu občas najdou, nicméně na harolda a kumara to není.. ()

Kosmik 1

Už je to dlouho, co jsem viděl tuhle huličskou komedii. Co ale vím jistě, že Král videoher jí dává slušně na prdel. 45% ()

Specs

Hlášky: Ivory - duch: - "Vyškrtnu tě ze seznamu svejch kámošů! Přeju ti, abys dostala virus, ty i tvůj počítač!" & Silas: - "Mír." Bart: - "Mír vyjadřuje stav klidu. Proč nezkusíš nějaký jiný pozdrav, když jsi mezi civilizovanými lidmi?" Silas: - "Pane Civilizovanej, mír se dá použít i jako vsuvka, prosba, pozdrav na uvítanou a na rozloučenou. Tak otravuj s něčím jiným, vole, když neumíš gramatiku. Mír." & Tuan: - "Tvůj kostým na Halloween. Jestli máš bejt pasák, tak seš chudej pasák." ()

Anticque

Nenahraditelný a nikdy neopakovatelný zážitek, spojení hip-hopu a trávy, dokonalé herecké obsazení, skvělá hudba, komedie za všechny prachy, vtipné znázornění dvou černošských kluků, kteří se chtějí dostat na vejšku, ale jaksi chybí vědomosti, tak použijí mariuhanu ve spojení s prachem z nedávno zesnulého kamaráda Ivoryho, který se jim ukazuje vždy, když si zahulí... Dávám 5 hvězd, ve stavu zhuleném je film ještě vtipnější než vypadá, doporučuju.... ()

sedm.1

Kdo chodil na vejšku a celou jí propařil,může si připočíst ještě jednu *.Kdo má rád hip-hop a tomuto žánru oddaný životní styl,může si připočíst druhou *.Kdo hulí prostě jen tak,může si připočíst třetí * a ten,kdo splňuje všechny tři podmínky,může si připočíst i tu čtvrtou.Já zdaleka nesplňuju ani jednu,takže ta jedna * je za stupidnost,trapnost,nesmyslnost,ubohost,nudnost...neměl jsem dát odpad??? ()

Arkanoid

Zábavná komédia, ktorá mieša bláznivý humor sympatických postáv (často založených na užívaní zelenej rastlinky), paródiu a gýč v správnej miere. Pomenovanie huličský kult je namieste. ()

misstake

Jeden můj „náctiletý“ známý mi přinesl cd se slovy „nejlepší film, co jsem kdy viděl“. Hmm, mírně atypická teenagerovská komedie, s pár zajímavými nápady a řadou klišé. Ani to, že si člověk čas od času ubalí jointa, nezaručí, že ho to nějak extrémně nadchne. ()