Jejich inteligence vzroste díky marihuaně natolik, že se dostanou na Harward. Kuřivo však dojde a tak si musí nějak pomoci, neboť zde se "bylinné terapie" nevedou...  Dva obyčejní chlapíci hulí marihuanu, což má neobvyklý efekt na jejich mozkový potenciál. Jejich inteligenční kvocient vzroste natolik, že jsou schopni zvládnout Harvardskou univerzitu. Jenže když jim kuřivo dojde, jsou odkázáni sami na sebe a musí si v této prestižní instituci, kde se "bylinné terapie" nevedou, nějak pomoci. A věřte, že zkoušejí kouřit opravdu ledacos... (oficiální text distributora)

Doski

Tolik legendárních hlášek a dobrých vzpomínek, že nemůžu jít níž. Když si vzpomenu, jak jsme na to vždycky koukali jako malí.. prostě BUFU - blbec už furt! ()

Chip89

Tenhle film u mne zklamal. Slyšela jsem od něj tak moc, že nakonec to bylo moc špatný. Obávám se,že by to nezachránilo ani požití nějaké drogy. Zasmála jsem se asi tak třikrát a to ještě z nouze a nakonec jsem se přistihla, že mě to tak moc nudí, že na to koukám ani ne na půl oka... ()

Dzvandzi

Tento film jsem viděl už když jsem byl menší a dokázal mě pobavit.Je to taková typická americká blbost,ale má to něco do sebe.Například vyhulení prezidenta bylo opravdu zamoc.Ale také se zde nachází pár nevtipných,typickýh amerických hlášek o negrech atd.Patří to k filmům vidět,zapomenout.Protože je to jeden ze snímků,který kdyby jste si pustili znovu,tak už by nebyl tak vtipný.Takže koukněte se,ale nic od toho nečekejte,maximálně příjemný oddych...:D ()

boni

Pokus o napodobení úspěchu Zahulíme, uvidíme, který nevýraznými dialogy se snahou šokovat sklouzává většinou k trapnosti. U takhle ujetých komedií člověk očekává nějaké výrazné momenty, scény, které si zapamatujete. Když se budete bavit o té konkrétní, tak které vám hned vytanou na mysl. Tady si nevybavím vůbec nic. Film se nese ve stejném duchu po celou dobu a zasmějete se asi tak 3x. Velmi nepovedené, ale na jedno zhlédnutí ještě jakž takž stravitelné. ()

D.awi.d

Tenhle film mě nezaujal,možná protože neuznávám nigga life a nigga music.Vcelku chápu, že pro nigga lidi je to stejná modla, jako pro mě Klub Sráčů.Ale mně se to prostě nelíbilo.Snad jen u scény v posluchárně , hned na začátku, jsem se zasmál a musím přiznat, že byla vtipná.... ale jinak nic extra.Volá vás máma, negři.Je to pěkně vostrá svině...... ()

Nixon

Koukněte se na to ve stadiu, kdy jste schopní jít po čáře na zemi bez vybočení, a ohodnoťte stejně jako já... Zepár dobrých scének, ale nebudu dávat 3* za Redmana, který dělá dementní xichty na kameru a snaží se někoho stírat. ()

prochy10

Dost hustá zhulenecká komedie o dvou černoškých borcích, kteří hulí kámoše a jdou na Harvard........tohleto můžu. Je to parádní komedie. ()

_aandyy_

Pokud má tento film stát jenom na předních hvězdách světového hip hopu, nestačí to. Mám-li porovnat komedie z "huličského" prostředí, je to nesrovnatelné se Zahulíme, uvidíme. Bylo tam pár vtipných situací, ale že bych to chtěla zrovna vidět znovu, to říct nemůžu.. ()

Alojs

Totální vzduchoprázdno, u kterého je pár tahů z trávy nezbytným krokem k určitému uspokojení. A co se týče mého vztahu ke zdejšímu hodnocení, tak jen zkráceně, nicméně výstižně: "WTF?" ()

dewil21

Je jasné, že ortodoxním huličům přijde tato komedie nadmíru hustonářezová a fakt vyvoněná, pro mě zůstává párek magorů, co vyhulí svého kamaráda, docela podprůměrně vtipnou podívanou na nekromanii, která se v momentě nástupu těchto dvou individuí na Harvard stává nefalšovanou sci fi... ()

Mafy

Film bych doporučil jen lidem co rádi hulí. Zbytku se to asi nebude líbit. Je to totální chujovina. Kdybych si tento film pustill tak ve 13nácti, tak bych se nesmírně bavil. Ale teď jsem se nasmál jen u pár joků. Ale film mě nenudil a dost rychle utekl, takže jsem se vcelku i bavil. 55% ()

Sir Ludvig

Závidím všetkým ktorý tento film nevideli... Je to stupídne. Je to málo vtipné. Nemá to pozerateľný dej. Je to väčšinou trápne. Tých pár vtipov čo vyšlo je O.K. ale kto chce vydieť komédiu je na zlej adrese. Je to ako húliť zlú trávu. ()

HarveyDent

Už jste někdy měli pocit, že jste viděli komedii se skvělým nápadem, ale její zpracovaní tvůrci podělali????? TAK TADY TEN POCIT MÍT NEBUDETE. Možná primitivní nápad o hulení jako způsobu učení, ale postavy jsou zahrány skvěle a žádná vás svými "kecy" nudit nebude navíc děj není vůbec odfláklý je vidět, že aspoň trochu práce si s ním filmaři dali. 90% a moje TOP5 mezi komediemi.................sakra asi sem zhulenej nebo co...... :-D P.S.: Po x letech: Kdy by se díval na komedii o hulení bez jointu v hubě, že ? ()