Hrdinná posádka kosmické lodi, která je ve službách zásilkové společnosti Planet Express, se potýká s internetovým gangem nudistických vetřelců, který získal kontrolu nad jejich robotem Benderem a proti jeho vůli(?) ho poslal zpět do minulosti, kde má Bender za úkol uloupit ty největší světové poklady...

Tento film je první z připravované čtveřice, ostatní mají být na DVD trh uvedeny v roce 2008. Posléze pak budou rozděleny, každý do čtyř epizod, a to tak, že každá epizoda bude tvořit víceméně uzavřený příběh. Vznikne tak nová, šestá, řada seriálu. (havLord)

Bratr

Po nepříliš dobrém filmu o fialovém trpaslíkovi (nekoukám na to popořadě) jsem byl velmi příjemně překvapený: Ústřední motiv s teroristickými nudisty??? Tomu říkám futurama-fičák. To, že nejsou fóry vrstvené jako cibule jeden na druhý mi vůbec nevadilo a vlastně jsem to ani neočekával. Zkrátka, více Bendera, více Hermese, více Zoidberga - více srandy. ()

DeepMaster

Prostě Bendr a Fray jsou dva pitomci který jsou úplně skvělý. Simpsnovy mám o trochu víc radši, ale když srovnám jejich filmy (celovečerný) tak Futurama vede. ()

GoldenGecko

Nevím nevím... Bylo tomu tak u Simpsonů i u South Parku, zkrátka těmhle animovaným sitcomům sluší kratší provedení - možná májí pak vyšší koncentraci smyslu pro humor. ()

Enelya

Příjemně strávený večer s Bender´ Big Score. Podařeně napsaný příběh s velmi pěkným propletencem díky cestování v čase. Vtipků a narážek bylo sice poskrovnu, ovšem když už se nějaký objevil, stál za to. Seriálu se BBS vyrovnat nemůže, ovšem v porovnání s ostatními filmy z Futurama dílny jsem byla velmi mile překvapena. 70% ()

djbarrel

Haha, ty nudistický vetřelci co kradli data, to bylo fakt něco. Nevím koho taková šílenost napadla, ale mě se to vážně líbilo. No pravda je, že nějaká hluchá místa tam byla. Je to jako jeden klasický díl, ale protože bylo hodně času tak některé scény byli trošku "vycpávkové". Ale jinak spokojenost. 82 % ()

ElFifo

Super pocit vidět zas osazenstvo Planet Express v nové akci. Jako chlámal jsem se dost a ta první půlka by byla určo za 5*, ale je fakt že ta délka je spíš ke škodě a konec už trpí jistou zmatečností (skoky časem) a natahováním (hlavně lovestory Fry vs. Leela). Každopádně u mě celovečerní Futurama (i když slabší než seriál) dopadla o mnoho lépe než Simpsonovi. ()

Gloster

Hrůza hrůz a oproti mému oblíbenému seriálu úpadek o tři třídy. Zasmál jsem se za celý film asi na 4 místech a to ještě nijak vydatně. Čert vem podivný děj, ale ono to prostě vůbec není vtipné (klesla hlavně úroveň gagů, které začínají vypadat jako něco z Neváhej a toč - někdo do něčeho vrazí nebo někam spadne a to je celé) a ani to nemá žádnou kontinuitu s koncem poslední série - když už se do toho scénáristi rozhodli praštit a nabourat sterilní seriálové ekvilibrium (z něhož si sami utahovali v epizodě When Aliens Attack), tak se toho měli držet. A vůbec, kam se poděla všemocnost Niblonianů? Slabý odvar. ()

Creshaw

Na seriál to bohužel nemá, doporučuji raději počkat až tvůrci film rozstřihají, doplní nové o scénky a vydají jako jednotlivé díly na DVD. ()

HaBe

Filmeček se mi moc líbil. Jelikož jsem fanoušek futuramy, je to i nad slunce jasné :-) Nejen, že mě film pobavil, ale dokonce mě i překvapil, a to velice příjemně. Jen tak dál. ()

Danielitto

Kdo má rád seriál, ten bude mít rád i film. Všechno je při starém, postavy a děj jsou přesně takové, jak je milujeme ze seriálu, a to je hlavní. Film rozhodně nedělá ostudu vícedílné rodince. BENDER JEDE! ()

Orgic

Čekal jsem horší počin než v případě filmových Simpsonů, ale ve výsledku se mi Futurama líbila ještě o něco víc, kdyby to byl jeden díl tak bych ho zařadil mezi ty nejlepší. Humor je dávkován po celou dobu, tempo není sice tak zběsilé jako v seriálu ale není to na škodu. Prostě z toho mám dobrý pocit. Znalost seriálu je ale nutná, jinak film asi nic moc neřekne, ale to se snad dá očekávat. ()

Meinhart

Futurama je jeden z mých nejoblíbenějších seriálů. Bohužel film mě svými vtipy nebavil tolik jako seriál, občas sem měl pocit, že koukám na walta disneyho. ()

Miyamoto

Nejlepší futuramácký film, ale i tak to prostě není ono. Semtam vtip, ale jako celek to má dost hluchých míst atd... Prostě... Lepší je zkouknout jen seriál;-) ()

gpx

Ve srovnání se seriálem to není žádný přínos. 88minut je příliš dlouhých, dal jsem to nadvakrát. Vtipy jsem vesměs vyčpělé - ve stylu Shrek II. ()