Hrdinná posádka kosmické lodi, která je ve službách zásilkové společnosti Planet Express, se potýká s internetovým gangem nudistických vetřelců, který získal kontrolu nad jejich robotem Benderem a proti jeho vůli(?) ho poslal zpět do minulosti, kde má Bender za úkol uloupit ty největší světové poklady...

Tento film je první z připravované čtveřice, ostatní mají být na DVD trh uvedeny v roce 2008. Posléze pak budou rozděleny, každý do čtyř epizod, a to tak, že každá epizoda bude tvořit víceméně uzavřený příběh. Vznikne tak nová, šestá, řada seriálu. (havLord)

Meteorista

Na Futuramu moc komplikované a místy opakující se vtipy, ale na druhou stranu porád originální a mnohdy zase velmi vtipné. Takže nakonec musím říci, že se první celovečerák celkem povedl. ()

El-Barto

Futuramě prostě tyhle filmy vůbec nesedí, narozdíl od Simpsonových, kde jejich první celevečerák dopadl výborně. Samozřejmě se najde hned několik výborných fórků a Bender jako Terminator je taky dobrý nápad, ale jinak to cestování časem je dost nuda a v animované podobě rozhodně jde zvládnou mnohem líp. Jinak jsem moc rád, že se tahle podivná partička vrátila a na nové díly seriálu se moc těším. ()

Gastovski

Hodně, hodně slabé. Dokonce slabší, než některé nejnudnější díly ze seriálu. Humor aby tu člověk pohledal, hlášky skoro žádné a děj točící se kolem cestování v čase měl velké množství prostoru na vtipné situace, ale vyšuměl do prázdna. Doufám, že ostatní filmy budou lepší. ()

RedHot

Jeden by si řekl, že potom, co Simpsonovi téhož roku oslavili nevídaný úspěch se svým celovečerním trhákem, dopadne to s Futuramou podobně. Ukázalo se ale, že potenciál, který v sobě uchovávají hlavní postavy, zdaleka nestačí, a to i přesto, že všechny až na jednu pocházejí z třetího tisíciletí a tudíž nemusí být ani zdaleka natolik "lidské", jako tomu je u jejich žlutých protějšků. --- Futuramě svědčí původní dvacetiminutová stopáž a roztažením banálního děje na čtyři epizody nápadu dost škodí. Vyložený propadák to určitě není, ale některé seriály by se o něco podobného zkrátka pokoušet neměly. ()

Axident

Oj, zaplesalo mé srdéčko nad návratem mých milovaných hrdinů, už jen slyšet znovu hlas Bendera, vow! Dávám ale jen tři, souhlasíc se zde již vyřčeným názorem, že dlouhý formát Futuramě spíše škodí, první polovina šlape, jak staré, dobré epizody, ale v druhé půlce už jsem se celkem nudil. I tak stále velmi milá zábava a Bender je prostě superstar :o) ()

jura-roy

Futurama, jako celovečerní film, mě zklamala. Čekal jsem asi moc, ale nemohu si pomoci, nějak jsem v tom nenašel tu vtipnost, která byla v seriálu. Takže jen doufám, jestli má být nějaké pokračování seriálu, tak ve stejných kolejích jako předtím a ne jako film. P.S. BITE MY SHINY METAL ASS ()

Pradlík

A nezhebne a nezhebne! Tenhle film má všechny přednosti, které má i seriál a kvůli kterým ho miluju. Spousta srandy, příjemně cáklý příběh o cestování časem plným paradoxů a standartní postavy, které nejspíš nikdy neomrzí. Hermes hned na začátku přijde o tělo a jeho hlava si většinu filmu hoví ve skleněné nádobce, Fry má zase na zadku fešné tetování, kolem kterého se točí celý film, Leele a Amy to na nudapláži opravdu sluší :) a nakonec je tu Bender, a to je prostě klasa, která nikdy neomrzí. Skvělý film, královská zábava a mohu tvůrcům doporučit ať nepřestávají a řeknou si We'll never stop Futurama! Nibbler: Naše útočné lodě na jejich mocné židle neměly. Vesmír je odsouzen k záhubě! Fry: Už si můžu natáhnout kalhoty? Nibbler: K ZÁHUBĚ! ()

Mary19

Docela zklamání. Oproti seriálu se vytratila přímočarost a lehkost, která Futuramu vždy dělala jedinečnou. Né že by se některé fóry nepovedly, naopak, ale prostě to už vzhledem k prodloužené stopáži není ono... Nicméně Bender a Dr. Zoidberg opět válí... 60% ()

Olík

První ze čtveřice připravovaných filmů rozhodně fanoušky kultovního seriálu neurazí, ale zároveň ani nenatchne. Bender sice válí, ale Futurama ještě nedorostla klasického filmu a v porovnání s Homerovou rodinkou, která se pustila do celovečeráku ve stejném roce, trochu pokulhává. I přes to všechno si myslím, že posádka Planet Express vykročila správnou nohou. ()

illy.cz

není to sice taková zábava jako seriál, ale konec byl vážně povedený...stejně jako u Simpsonů ve filmu, kteří byli taky proti seriálu spíš na čytři hvězdy, ale dal jsem 5, tady to musím udělat stejně... ()

Kalimero13

Přes výborný začátek na kvality seriálu bohužel značně ztrácí....ono když už se načapáte, jak se chvílemi i nudíte, je to co říct. Nebýt toho opravdu překvapivého konce - v poslední době jsem u žádného filmu takhle nevalil bulvy, tak by to byly pouze 2* ()

valheru

celovečerák nesahá seriálu ani po kotníky. tvůrci využívají všech informací, vtipů a myšlenek použitých v seriálu, takže humor se ztrácí někde v nedohlednu.opakovyných vtipů je zde plné hrsti. pár myšlenek a gagů je dobrých, ale ani na jeden díl ze třetí nebo druhé série to rozhodně nemá. škoda. ()

arnecht

pro všechny co maj futuramu rádi. nevšímejte si tady těch rozpačitejch komentářů. já s kámošema jsme se náramně pobavili. takovej normální delší "díl" :) prostě pecka !!! ()