Hrdinná posádka kosmické lodi, která je ve službách zásilkové společnosti Planet Express, se potýká s internetovým gangem nudistických vetřelců, který získal kontrolu nad jejich robotem Benderem a proti jeho vůli(?) ho poslal zpět do minulosti, kde má Bender za úkol uloupit ty největší světové poklady...

Tento film je první z připravované čtveřice, ostatní mají být na DVD trh uvedeny v roce 2008. Posléze pak budou rozděleny, každý do čtyř epizod, a to tak, že každá epizoda bude tvořit víceméně uzavřený příběh. Vznikne tak nová, šestá, řada seriálu. (havLord)

Dexter1

Geniálne hry s cestovaním v čase u mňa naozaj "zaskórovali". Páčili sa mi vtípky, páčilo sa mi aj že to bolo plne vo futuramskom duchu. Občas filmu dochádzal dych, ale za ten koniec som musel dať 5*. ()

Colonist

Z hlediska vtipnosti to na seriál v žádném případě nemá. Doufal jsem, že se budu smíchy popadat za břicho, jenže jsem se toho nedočkal. Děj však nebyl špatný, cestování v čase bylo zajímavé. Jen to holt nebylo moc vtipné no... ()

Fanucci

Stále dobré, ale je jasně vidět, že Futuramě sluší seriálový formát a seriálová délka. Bender´s Big Score neměl tempo a člověk se navíc několikrát ztratil v cestování časem jednotlivých postav. Slabé 4. ()

Carlossss

Ani Futuramě nesluší celovečerní formát, to je jasné. Dvacetiminutový seriál nejde natáhnout do hodiny a půl. Ale přesto si Bender´s Big Score zaslouží vcelku slušné ohodnocení, protože mě sice nenadchnul, ale hlavně mě nenudil, což se mi stalo například u filmových Simpsonů. Možná, že je lepší, že tvůrci vsadili na méně pompézní propagaci a tím, že film nepustili vůbec do kin udělali jedině dobře. Protože na to bohužel nemá. Přesto čtyři hvězdy zasloužené. ()

Joe321

Poprvé jsem z toho moc nadšený nebyl, spíš zklamaný, že Futurama nenaplnila moje velká očekávání. Ale když jsem se na to podíval podruhé, moje hodnocení stouplo. Přece jenom sem si všiml více fórků a narážek plus docela dojemné linie kolem Larse. Pokud jste byli poprvé naštvaní, třeba se vám to bude podruhů líbit také více. - "You, read the code or I'll shoot this guy! - "Who the hell is he?" - "I'm Scruffy... the janitor." "Hang on, Scruffy!" nebo - "I can wire anything directly into anything! I am the Professor!" ()

kombajn

Ano i já byl nadšen, že Futuráma je zpět. No a pak jsem si ten film pustil. Tak jako jo, je to delší, má to stejný humor. Nebo spíš má to stejný styl humoru, akorát se skoro vždy trefí tvůrci vedle. Chápu, komplikovanost příběhu, ve kterém se cestuje časem hned několikrát je obrovská, ale u Futuramy to nesmí být na úkor vtipů a to se stalo. Takže sorry a do dalšího dílu se polepšete... ()

rakovnik

O dost horší, než seriál, občas nuda. Překvapilo mě, že tento film slouží za předlohu šesté sérii. Několik opravdu vtipných scén, bezvadných gagů, ale koncenrace vtipu na stopáž je dosti nízká. Ale Bender opět exceluje. ()

shyster

Nedosahuje to kvalit samotného seriálu, i tak to čekání stálo za to (narozdíl od celovečerních Simpsonových, které byli spíše jen zklamání). ()

Petoss1

Stále je to nadpriemerná zábava i keď je pravdou, že viac Futurame svedčí 20 minútový formát. V tomto prípade sú jednotlívé scény roztiahnuté a nie všetkým môžu pripadať zábavné. Mne to však stačilo. 80% ()

4daPeace

Verdikt: Futurama, v hlavní roli s Benderem, je zpět! Všichni se na to budete dívat a názor si uděláte sami, takže to shrnu. Plusy: B/F/ox, nudisti na nuda planetě. Dr. Zoidberg, The Scammers, Al Gore, Bender. Mínusy: Nekonečný vztah-nevztah Leely a Frye, pasáže s narvalem, cestování v čase a s tím spojených twistů bylo opravdu až příliš zatímco nepřekonatelného Dr. Zoidberga tam je strašně málo :-( ()

Trainspotter

Je to vlastně natažená jedna epizoda do jednoho celovečeráku a to znamená, že všechny vtipy a hlášky se rozplynou a jenom koukáte a čekáte, jestli se vůbec budete smát. Nejlepší hlášku měl asi můj oblíbený Zoidberg, možná dvě, Bender zklamal a o Fryovi nemluvě. Vcelku hezká byla zápletka s Larsem alias Fryem No. 2. Jinak slabota, ale stejně se na to dalo koukat! ()

ad

Je určitě dobře, že je na světě nová Futurama...jen je sakra škoda, že se té staré ani zdaleka nevyrovná...opravdu dobrých vtípků je pomálu a překombinovaný děj mě přestal zhruba po "dvou epizodách" zajímat... ()

C0r0ner

Stejně jako u Simpsonů ve filmu se i Futurama ve stejném roce pokusila o celovečerák. Sice je to skvělá zábava, ale kvalit seriálu prostě nedosahuje. Je to nepochybně tím, že nutnost děje spolehlivě zabíjí spoustu prostoru, který by jinak mohl být věnován fórům. 85% ()