Hrdinná posádka kosmické lodi, která je ve službách zásilkové společnosti Planet Express, se potýká s internetovým gangem nudistických vetřelců, který získal kontrolu nad jejich robotem Benderem a proti jeho vůli(?) ho poslal zpět do minulosti, kde má Bender za úkol uloupit ty největší světové poklady...

Tento film je první z připravované čtveřice, ostatní mají být na DVD trh uvedeny v roce 2008. Posléze pak budou rozděleny, každý do čtyř epizod, a to tak, že každá epizoda bude tvořit víceméně uzavřený příběh. Vznikne tak nová, šestá, řada seriálu. (havLord)

Mr.Roman

Bohužiaľ absolútna recyklácia všetkého čo sme už videli v seriáli, takže čo bolo jeho výsadou - originalita, tomuto filmu ozaj chýba. Dej je predvídateľný ako aj konanie postáv. Postavy mi dokonca chvíľami liezli na nervy (aj moja najobľúbenejšia - Bender). Jediné čo to trocha zachraňuje je zopár slušných scén s vedľajšími postavami (Dr.Zoidberg ani tentokrát nesklamal). Navyše sa mi zdalo, že sa postavám - ako napríklad Farnsworth, ale aj Bender, chvíľami menil hlas, pripadalo mi to akoby herci, ktorí im ho prepožičiavajú počas odmlky seriálu už zabudli aký tón, či prízvuk pretým používali a pôsobilo to na mňa ozaj dosť rušivo. No všetko to môže byť spôsobené tým, že som sa na film pozrel hneď vzápätí, takže som to všetko mal stále v živej pamäti a tím ktorí sledovali seriál v čase keď ho vysielali tieto veci vôbec neprídu a ani im nebude vadiť, že sa veľa vecí zopakuje a navyše môžu pri jeho sledovaní pociťovať príjemnú (sakra nemôžem si absolútne spomenúť ako je to slovo - keď sa pozeráte po dlhom čase na niečo čo ste si zaľúbili a spomínate pritom, no nevadí potom to sem doplním až si spomeniem). ()

Maky775

Film mi (asi jako mnohým) přijde jako prodloužená další epizoda, a když od toho nic jiného nečekáte, tak nezklame, takže já vzhledem k tomu, jak jsem si oblíbila seriál, nemohu jinak než 5* :o). ()

Jara_II

Vzhledem ke komentářům jsem tak trochu čekal zklamání, ale velká řada narážek jak na samotný seriál, tak na spoustu filmových sci-fi legend, popkulturních odkazů a absurdních časových paradoxů mě více než potěšila. Proto plných pět - víc než jsem dal samotnému seriálu. ()

Bigfuckman

Tohle byl velmi zdařilý a humorný počin převést Futuramu do filmu. Úsměvné skeče a spousty narážek na současnost, minulost i budoucnost lidstva. Opravdu jsem se dobře bavil a u mě Futurama vyhrává na plné čáře oproti Simpsonovým. ()

Toustovač

To jsem tedy zrovna nečekal - příběh na úrovni nejlepších "příběhových" dílů seriálu, který by kupodivu byl ještě lepší, kdyby tvůrci vypustili i to minimum vtipných scén, které mě upřímně řečeno spíše rozptylovaly. Jenže to by pro mnohé už asi nebyla Futurama:). ()

Vikinec

Osvědčené postavy, černočerný humor a BENDER. Pro znalce Futuramy žádný zázrak, ale na komkurenci tento poctivý standard stačí. ()

vaclaw

Jako hodinu a půl dlouhý film to moc nefunguje a měl jsem co dělat, abych udržel pozornost. Pokud si to ale člověk rozkouskuje (to platí i pro ostatní futurama filmy), tak je to pořád stará dobrá Futurama. ()

pekas

Jaké zklámání, jaká nuda? Co to tu většina blábolí za nesmysly? Skvěle vymyšlená zápletka, fórky taky bezva, nevidím rozdíl oproti starším dílům. Já jsem naprosto spokojenej! ()

yaqwsx

První Futurama film nezklamal - typický humor, všechny postavy dostaly svůj prostor. A nádherně propracovaný děj, se spoustou často až absurdních zvratů, který nakonci logicky vyústil. Bavil jsem se dobře. ()

borohub

Průměrný celovečerák, občas dobrý vtip, ale na klasické epizody to nemá. 3 hvězdičky si to zaslouží ale myslím že více ne. ()

vitac.

Seriál je prostě seriál, tady je moc prostoru, který se nedá dost dobře zaplnit... čímž nechci říct, že by to byla nuda nebo propadák, F:BBS je prostě "jen" dobrý. Goodbye, Leelu! ()

Keram42

Jako celek to absolutně nedrží pohromadě, uvidíme, jak dopadnou rozstříhaný díly do seriálu, ale celovečerák dopadl bohužel hodně jalově. ()