poster

Labyrint: Vražedná léčba

 • USA

  Maze Runner: The Death Cure

 • Slovensko

  Labyrint: Smrteľná liečba

 • Nový Zéland

  Maze Runner: The Death Cure

 • Austrálie

  Maze Runner: The Death Cure

 • Velká Británie

  Maze Runner: The Death Cure

Akční / Thriller / Sci-Fi

USA, 2018, 140 min

Komentáře uživatelů k filmu (251)

 • Romeroo
  *

  Ach jo, proč jsem do toho kina lezl? Po prvním dílu, který byl vydařený a dá se říct, že mě bavil a nalákal na pokračování, přišla slabší dvojka na kterou se nechalo ještě bez zdravotní újmy koukat. Vražedná léčba je skutečně vražedná pro dospělé rozumně uvažující diváky. To co se odehrává na plátně je systematické plácání lejna přes lejno. Prakticky u všech scének víte jak skončí, celé to působí komicky. Čekal jsem pohádku pro děti, dostal jsem pohádku pro 5 leté retardy....(26.1.2018)

 • T2
  **

  Rozpočet $62miliónovTržby USA $57,992,782Tržby Celosvetovo $284,777,291Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Rovnako ako ostatné mládežnícke naháňačky od Hry o život až po Divergenciu (o tých čo padli na hubu hneď na začiatku aj škoda hovoriť), to upadá v strašnom strereotype, v suchopárnosti, doslova obohraná platňa 100x videných scénok, ktoré už nemajú čím prekvapiť. Herecky prázdne, nemá to čím dojať, upútať, akcia rutinná, hlášky rovnako. Proste Wes Ball sa po režisérskej stránke od prvého dielu nikam neposunul, skôr zaspal na rutinnosti. Jedine technická stránka má slušnú úroveň ale to asi tak všetko z pozitív. /45%/(19.4.2018)

 • Dever
  *****

  // Distribútor: Fox // Počet premietajúcich kín v USA: 3,787 // Otvárací Víkend v USA: $24,167,011 //(31.1.2018)

 • LIVINGDEAD
  ***

  Škoda jen, že skoro zmizely horrorové prvky a film je již jen akční. Dalo se na to dívat, ale na prcku jsem se údivem neposadil...(2.4.2018)

 • Viktooorka
  *

  V epickém finále trilogie Labyrint vede Thomas svou skupinu unikajících Placerů na jejich poslední a nejnebezpečnější misi. Zachránit Míňu, nebo jak se sakra ten Korejec jmenuje. Ano, to je celý obsah tohohle filmu, u kterého trpíte dvě a půl hodiny. Akce sice skvělá, ALE... nedokážu si užít, když se Tomáš se svou partou objeví na place, všechny cvičené profesionály Zlosynu postihne svalová a mentální amnézie. Doufám, že z triologie nebude vícelogie. Howgh.(1.5.2018)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Třetí návštěva kina. Obstojné zakončení tří dílné Teen ságy, která neurazí a v kině rozhodně má, co nabídnout. Úvodní akce patří k nejlepší sekvenci filmu a divák má pocit, že sleduje útržek z Fast and Furious, ale potěší i jiné akční scény především v tunelu se zombie, kde Wes Ball vytváří hutnou hororovou atmosféru, či naháněčka s robotickým pavoukem anebo závěrečné finále, které mohlo být na můj vkus více destruktivnější. Wes Ball si jako další film natočí regulérní horor a zde v pár scénách dokázal solidně navodit napětí i úzkost, takže mu začínám fandit. Slušná zábava, na kterou se hezky kouká. 75%(2.2.2018)

 • Arachneuss
  ***

  Až se za pár let z Wese Balla stane hollywoodská stálice akčního žánru, tak na, scénáristicky skrz-na-skrz děravou, Mazer Runner trilogii bude nejeden z nás vzpomínat jako právě na onen zlomový bod. Třetím dílem sice Ameriku nikdo neobjevill, ale takhle čistou kinetikou narvanou úvodní sekvenci si naposledy pamatuji u Temného Rytíře... a to je sakra co říct.(6.2.2018)

 • 3DD!3
  ****

  Labyrint si drží laťku i ve finále. Běhači běhají, zrádci zrazují, (r)muťáci žerou lidi. Nová lokace, tentokrát urbanistická, neonová a spíše laboratorní vypadá povedeně. Velmi dobrá akce a hodně působivé finále, Ball se rozhodně nebojí většího měřítka a doufám, že si vybere příště zajímavější scénář. Vražedná léčba sice není úplně blbá jako většina "mladistvých filmů", ale pár WTF momentů má, stejně jako z prstu vycucané zvraty. Naštěstí je všechno rámované přestřelkami, honičkami a zatraceně dobře to vypadá. Happyend je tu dost na sílu, mohli to sestříhat malinko jinak a bylo by to super.(30.1.2018)

 • Toren
  ****

  Více: https://www.youtube.com/watch?v=U3wwl4UDEDI(7.2.2018)

 • Hild
  ***

  Předchozím dílům jsem dala 4*, ačkoliv musím přiznat, že mám problém si vzpomenout, o čem vlastně ty díly byly. Vzpomínám si jen na to, že se mi líbila akční stránka a že jsem se bavila. To samé vlastně můžu napsat i o třetím díle. Závěr trilogie má straaašně obyčejný děj, je plný klišé a je předvídatelný do poslední minuty. Ale Labyrint má jedno velké štěstí. A to, že Wes Ball je vážně dobrý režisér. Ten jakoby si sám uvědomoval obyčejnost děje a tak se to pokusil vynahradit na akčních scénách, které jsou jako v předchozích dílech vážně dobré. Samozřejmě, místy je akce účelně přepálená, ale právě díky tomu se divák nenudí. Z děje už teď nevím nic, ale akční scény si pamatuji a jednoduše jsem se bavila. Pro mě taková fajn jednohubka. Každopádně Wes Ball stojí za pozornost a já už jsem teď zvědavá na jeho další projekt, i s malým rozpočtem a slabým dějem totiž dokázal zajímavé věci.(27.1.2018)

 • Xmilden
  ***

  Lepší ukončení série, nad kterou jsem po 2. díle zlomil hůl, než jsem si dokázal představit. Je to správně epické a už to není zase až tak moc děcké. Vždyť ono ostatně hercům je často dost přes 20 let. Nevidím zde žádného herce, z kterého by mohlo vyrůst nějaké opravdové eso. Už si přesně nepamatuju předešlé díly. Jednička byla celá v bludišti a Dvojka se dostala do okolního světa. Trojka nám nabídne ústředí ZLOSYNU, které sídlí ve zřejmě posledním fungujícím městě planety. Hlavní postava je zároveň klíčem k celé epidemii. Nakonec poměrně snesitelná série, na kterou se třeba jednou kouknu se svými dětmi, když jim bude kolem 12. 60%(19.4.2018)

 • Davies182
  ***

  Nevím, proč jsem nakonec tak hodný. Možná díky závěru, který dokázal vybočit z rutiny (i když mně vyloženě s*alo, že si tolik bere z Alienů), možná kvůli ústřednímu herci, pro kterého mám prostě slabost... Akorát tedy musím uvést na pravou míru, že mě snad nic nerozhodí víc, než když mají kulisy (libovolné) trilogie sestupnou tendenci co se týče atraktivity prostředí. Aneb kterýho ňoumu napadlo (zdravím knižní předlohu), že to celý začne v super rádoby fantasy labyrintském hávu, pak se přesune do "furt ještě cool" rozvalin starého světa, a potom skončí v tuctovém neonovém velkoměstě aka 22. století?? Jsem vážně jedinej, koho tahle vyčpělá městská pozadí podobných příběhů neskutečně, ale fakt neskutečně nudí? Jo, a je to strašně dlouhý. Hodně slabej průměr.(23.4.2018)

 • Spiker01
  ****

  Završil jsem kino-hattrick a tyhle young adult výplachovky mi budou chybět. Zatímco na takové Město z kostí nebo Hostitele už si dnes nikdo nevzpomene, Maze Runner se z tohoto nelichotivého subžánru snažil vymanit, ačkoliv ani on se úplného zatracení nevyhne. Narozdíl například od Divergence to i přes nepředpokládané problémy dotáhl do konce (naštěstí tady žádného génia nenapadlo rozdělovat poslední díl na 2 části) a to poměrně uspokojivě. Úvodní scéna vyloženě evokuje Rychle a zběsile a ačkoliv závěrečný akt vyloženě ztrácí na tempu a vyplatilo by se trošku krátit, takovouhle neškodnou zábavu můžu i díky sympatickým postavám vřele doporučit. A tomu zbytku slíbit, že takových filmů už v blízké budoucnosti příliš nebude..(3.2.2018)

 • Wacoslav1
  ****

  Ale jo nakonec jsem s posledním dílem této trilogie spokojen. Po nepodařený dvojce jsem radši neměl přehnaná očekávání, ale tohle je naštěstí kvalitativně na úrovni prvního dílu. Na rozdíl od dvojky to dává zase dějově smysl je tu jedna jasně nastavená linie které se film drží od začátku do konce. Pár zvratů najdeme i tady, ale není to tolik na pěst jako v prostředním díle. Řekněme, že jednička měla nejlepší story, trojka má nejlepší akci. Jasně není to nic co by tu už před tím nebylo nečekejte ani nijak sofistikovaný konec, ale jak tu někdo napsal akční scény to kompenzují. Už ta úvodní akce s vlakem je libovka (řekl bych dokonce, že lepší než v Exp 3) a finále se s tím taky nemaže. Režisér opět drtí dětský rating co to jde a opět se nebojí nechat zařvat i takový postavy o kterých jste přesvědčení, že to musí přežít. Takže jako zakončení trilogie ok a Wese Balla hodlám určitě sledovat i dál stejně jako Dylana O Briena který rozhodně ukazuje potenciál. Uvidíme co dál.70%(2.2.2018)

 • Shakers
  ***

  Nie som fanušikom tejto série, jednotka bola fajn a mala aj najlepší príbeh, ale zvyšok ma už akosi nebaví a je mi aj jedno ako ktorá postava skončí, o to ťažšie sa mi to hodnotí. Dalo sa to pozrieť, ale moc ma to nebavilo. 55% - 3*(7.5.2018)

 • LiVentura
  **

  Tak tady autoři důstojně sérii určitě nezakončili.. roztahané, nudné "akčně-romantické" cosi, co mělo vše vysvětlit.. Mně by stačila úplně maximálně jednička i ta dvojka, ale to už nad rámec... Tohle je jen zase další zbytečné peníze rvoucí protahování... Na tento přístup amerických filmařů už jsem imunní.(25.4.2018)

 • Pepinec
  ****

  Oproti jedničce a dvojce je i maňáskové divadlo epos, já vím, ale ona tohle vážně byla zábava. Zápletce vyhlašuji daňové prázdniny, zbytek byla príma jízda podpořená supr hudbou. Už jsem naprosto rezignoval na to, že se vůbec někdy dozvím, proč to všechno začalo, takže jak jsem říkával Gabrhelce na dějáku - sem s tou čtverkou! (Banff, Kanada)(9.3.2018)

 • juta
  ****

  Závěrečný díl Labyrintu je téměř na úrovni prvního a je mnohokrát záživnější a lepší než druhý díl, který vlastně toho moc nenabídl. Vražedná léčba ukončila tuto zajimavou sérii, vyřešila nezodpovězené otázky z předešlých dílů, za což jsem rád a hlavní věc je, že se tu člověk nenudí, i když je film dost dlouhý, přesto se na to dobře kouká a myslím si že je to velmi slušné zakončení série.(28.4.2018)

 • Pilda17
  ***

  Tentokrát jen průměr, svěží lehce hororová atmosféra zmizela a máme tu čistý akční nářez. Od začátku se něco děje, ale to není vše. Z těch teen novodobých filmů jde stejně o lepší ságu. Hunger Games šlo ke dnu, po druhém kvalitním dílu. Twilight bylo spíše pro ženské, Divergence zase solidní dno. Labyrint měl první dva díly skvělé, ale poslední díl je bohužel o stupeň horší. 6/10 = 60%(26.4.2018)

 • IQ Tiqe
  ***

  Průměr, který díky nemalému rozpočtu vypadá na pohled dobře. Ale v děj hodně shazuje pár nelogičností, stejně tak občasné hloupé chování hrdinů.(14.4.2018)

 • *CARNIFEX*
  ***

  Všetko na jedno “kopyto”. Nechápem zmysel pokračovania priemerných trilógii. Rozumiem, že sa musí kruh nejakým spôsobom uzavrieť, no načo je potrebné točiť niečo, čo ledva spĺňa kritéria lepšieho priemeru. Vizuál je už v dnešnej dobe jednou z hlavných podmienok, no keď je všetko ostatné, a to najmä podstata príbehu, nijak mimoriadne zaujímavá, potom nech nik nečaká potlesk po páde “opony”. Pozrel, videl, rozhodne však nemusel, pričom kúzlo, či zmysel slova: “Labyrint”, akoby nemal žiadny význam.(28.4.2018)

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace