Středoškolačka Viola (Amanda Bynes) je nadšená hráčka fotbalu a udělá pro něj cokoliv! Dokáže využít i toho, že její dvojče, bratr Sebastian, nenastoupí do školy a nemůže se tak zúčastnit očekávaného fotbalového turnaje. Neváhá ani minutu a rozhodne se za něj přestrojit. Tato hra se jí daří až do okamžiku, kdy se zamiluje do spolubydlícího Duka (Channing Tatum). (oficiální text distributora)

hippyman

prostě nic víc ani míň než úsměvná komedie s klasicky jasným průběhem, což jí ale paradoxně vůbec neubírá na jejím kouzlu... amanda bynes je dobrá, i když se občas pitvořila až moc, a ani samozřejmý hepáč nezklamal, jednoduše mile blbý snímek, takže v součtu andy fickman odváží vydřené tři body a konečné skóre 60%. ()

Rosaviva

Tak u tohohle filmu jsem se vážně zasmála. Když jsem si ho pustila, říkala jsem si, příběh teda nic moc, ale proč o tom každý říká, že je to hrozná sranda? Pochopila jsem až když jsem ho shlédla celý. Tenhle film mám prostě hrozně ráda. 5* a přidávám jednu navíc za Channinga :) ()

kingik

Kvalitních komedií není nikdy dost a tahle mě dost překvapila. Převlekové komedie vždycky měly něco do sebe a tahle není výjimkou. Amanda Bynes sice není nějaký extra talent, její herecký projev je i celkem toporný, ale umí dobře kulit oči a je vzhledově zajímavá, a jako kluk byla i pěkně ošklivá. Ovšem humornými situacemi se tu v žádném případě nešetří a navíc jsou tu herci, kteří snímek oživují velmi výrazně. Třeba sympatický Channing Tatum, kráska Laura Ramsey nebo skvělý trenér Vnnie Jones. Dost jsem se u téhle nenáročné komedie pobavil a je ideální pro zlepšení nálady. A komedie přece jsou od toho. ()

nash.

Na převlekových komedich už se toho moc nového vymyslet nedá, takže jde spíš o to, jestli se tvůrcům podaří najít něco, čím jejich variace zaujme. V tomto případě je tím něčím bezpochyby výborná Amanda Bynes v další ze svých rošťáckých rolí. Její komika není sice nijak razantní, přesto dokáže rozesmát třeba jen gestem či výrazem, pohledem šibalských očí. A pokud jde o zbytek fimlu? Nikde to příliš neskřípe, lehký úsměv člověku vydrží po většinu filmu a občas přejde do smíchu nějakým tím povedeným gagem, takže pohoda. ()

Slarque

Převlekové komedie často bývají dobrým zdrojem zábavy, ale v tomto případě to moc neplatí. Jednak se scenáristé moc nesnažili, také romantika moc nefunguje a herecké výkony jsou dost bídné. Možná to cílovému publiku (puberťákům) stačí...? ()

WANDRWALL odpad!

Zoufalé předělávání klasických her. Dělají to jak Britové, tak Francouzi. Ale někdy na tokoukám, abych si tu trapárnu užil. A někdy žasnu, co je možné vymyslet, jak klasický kus je do dnešní podoby, na dnešní realitu - v obou zemích - přetvářen. ()

LoLaa

Kolik podobných filmů existuje? Bohužel tolik, že mě Super náhradník ničím nezaujal a nudil. Jednou to stačilo a znovu už to vidět nepotřebuji. Možná mi dojem kazil český dabing, avšak ani děj a kostýmy nebyly reálné. Úplný odpad to ale zase není, své diváky si jistě najde a jednu hvězdičku si zaslouží. ()

bassator

Vůbec nic nového pod sluncem. Všechny tyto komedie jsou stále "na stejné brdo", nemůžou téměř ničím překvapit. Proto se strašně divím tomu, že jsem se tomuto dílku smál od začátku až do konce... - 7. 1. 2012 - 70% ()

Arsenal83

Škoda, že sa nám tá Amanda Bynes zbláznila a namiesto točenia ďalších skvelých komédií svoj čas trávi radšej na psychiatrii. Toto je práve typ filmu, ktorý môžem. Ľahký žáner, veľa zábavy, trošku romantiky, školské prostredie, všetko dokopy dokonale funguje. Teenagereský žáner, ktorý nie je zbytočne presexualizovaný ani fekálny. Amanda so svojimi kukadlami je úplne skvelá a herecky ju dobieha len jej futbalový tréner. ()

anais odpad!

Nic debilnějšího v kině jen tak nepotkáte. Trapně nevtipné, až se tomu člověk musí smát. Amatérské. Naprosto otřesný výkon hlavní představitelky. Je tu tolik scén, které asi mohli být vtipné, ale končí jejím podivným xichtěním, až je člověku líto že tahle teenagerská pitomost není aspoň o píď lepší. Od začátku do konce jsem byl v nejistotě zda to tvůrci myslí vážně nebo parodují, co se dá. Vzhledem k nekonečnému, přesladkému konci, to asi mysleli vážně. ()

honajz

Nějaká Amanda Bynes chce do fotbalového školního mužstva, jenže tam berou jen kluky. A tak se vydává za svého bráchu Sebastiana, tedy za kluka, což přináší určité problémy, zvláště pokud jde o společné sprchy. Nebo i v tom, že Amanda je do jednoho fotbalisty zamilovaná. A k tomu přijede skutečný Sebastian a zamiluje se do holky ze školy. ()

Deschain

Miestami trápne (škoda), miestami veľmi vtipné. Tatum mi tu bol výnimočne sympatický, Amanda tiež fajn. Takéto filmy nevyhľadávam, ale bola to vcelku fajn oddychovka. ()

Ilicka

Jména a dějová kostřička - Tolik Shakespeare. Jinak hloupý film na hranici zábavnosti, s vrchovatou dávkou nepříjemného patosu a s třešničkou v podobě nesympatických herců. ()

Jenda

Mimo obvyklý strašně trapný konec jsem se u tohohle filmu válel smíchy, aniž bych to čekal. Skoda toho obsazení, Amandu Bynes nemám rád a ostatní byli taktéž trošku prkenní,ale rozhodně si nenechte ujít držitele rekordu Premier League Vinnieho Jonese jako trenéra fotbalového týmu. Já stále jen čekal, že ze saka vytáhne Desert Eagle. ()

SLOTH

vinnie jones vybornej amanda bynes je nejhorsi herecka a hracka fotbalu pod sluncem 40 minut do konce jsme porad koukal na cas ....a ne proto ze by men zajimalo kolik jeste zbyva toho uzasenho filmu ()

ARI50

Další bláznova komedie plná sportu, zvratů a nečekaných momentu, Amanda tehdy ještě dokázala dobře zazářit. ()