Bulšit

• USA Not Another Teen Movie (více)

Janey Briggsová nosí brýle a špinavé montérky, takže ji nikdo ve škole nemá rád. Ale skrývá se v ní skutečná krása. Jake Wyler, přední hráč školního fotbalového týmu, kterého všechny (a všichni) milují, se s kamarády vsadí , že z ní udělá královnu maturitního plesu. Mezitím do školy nepozorovaně pronikne devadesátiletá reportérka, která se vydává za studentku, tým roztleskávaček ukradne jinému týmu jeho choreografii, dorazí sexy studentka z daleké evropské země, a Catherine Wylerová, největší potvora na škole, by se hrozně chtěla vyspat se svým bratrem. Máte pravdu, je to Bulšit. Nová parodie na všechny teenagerské filmy, které jste viděli (a na několik, které jste neviděli) nemá úctu před ničím, včetně vašeho dobrého vkusu... (oficiální text distributora)

veere

Tohle je moje oblíbená parodie, a nevím co víc by se mělo v parodii řešit, než si ze všeho dělat prdel či nechutně nadsazovat všechny dementní fórky z prciček apod... Divnej kluk s pytlem neměl chybu, píčuský hlášky, a rodina Jakea taky ne; a fórek s mokrou Janey politou, ups, je snad nejprovařenější scéna jak někoho urazit. Bavil jsem se. Moc. ()

juluch

no, povedzme, ze pre urcity typ komedii mam uchylnu slabost. bulsit so svojou zaverecnou tlieskacou scenou je ich prototypom ()

cocaine

Mě to teda tak strašný, jak tady většina píše, nepřišlo...Pravda je, že je to trapný, jednoduchý a kdovíco ještě. Ale mě to rpsotě za 3* pobavilo, když jsem si vzpomněl na všechny ty teen-age komedie, který jsem v mejch -nácti viděl. Prostě bez toho aby to bylo trapný, jednoduchý a kdovíco ještě by to nebylo ani za 3*. A některý hlášky stály za to. Takže já bych to zase až tak neodsuzoval.:-) ()

Treatys

Sice nevkusné a není to nějaké umění, ale i přesto mi to poskytlo dobrou zábavu, tedy alespoň sjem se zasmál, což byl pravděpodobně účel filmu. ()

KleaCarter

Občas jsem se náhodou i poměrně zasmála (například scéna, kdy hlavní "hrdina" paroduje mou oblíbenou scénu z filmu "10 důvodů proč tě nenávidím" ve směs je tento film ale opravdová..ehm...blbost...a já se osobně kloním k názoru, že něco by opravdu občas ani nemuselo být natočeno. ()

BabyMilena

Jasně, je to totální kravina, ale to většina zde parodovaných předloh bohužel taky, proto se mi líbilo, že některé věci vážně sedly. Je pravda, že některé parafráze vyznívají naprosto úchylně, ale v originále byli taky dost trapné, a proto jsem se upřímně a škodolibě bavila, jak jim to tahle šílená věc natřela. Ale kdo nemá zhlédnuté všechny teenagerské komedie předchozých let toto "dílko" zřejmě nedocení. ()

P@\/EL

Vynikající parodie na teenagerovské komedie, která se mě osobně moc líbila, protože tak jsem se nenasmál už dlouho. Mnoho z parodovaných filmů jsem měl možnost vidět, takže o to více jsem se bavil. Celý film je smršť až absurdně srandovních scén a nejrůznějších hovadin. Tvůrci velice důvtipně zesměšnili většinu klišé, která se v teen filmech objevují. Film je prostě třeba brát s notnou dávkou nádsázky, protože je to neskutečná, zato však ultimátně nářezová, kravina. ()

uprchlice

Skvělá pardie na fil Taková normální holka. To, co jsem od tohoto filmu čekala, jsem dostala. Moc jsem se bavila při naprosto ulítlýma scénama a praštěným příběhem. Miluju parodie. ()

marien1039 odpad!

Neuvěřitelný hnus, jako když vylijete splašky do kanálu, akorát ještě horší. Nebyl tam jediný příjmný ani vtipný moment, aby si tato blbost zasloužila alespoň jednou hvězdičku. Nemám nic proti parodiím, některé jsou perfektní, zábavné, takže nechci ať má někdo pocit, že toto kritizuji už jen kvůli tomuto, ale Bulšit je naprostá sračka, možná proto ho tak v češtině i pojmenovali. ()

whitewater

Sakra, je to přece parodie, takže přehršel odpadových hodnocení je sama o sobě k smíchu. Teenager už nejsem přes 30 let a přesto jsem se chechtal od začátku až do konce. ()

Al90

Ja se u tohoto filmu neskutecne bavil,skvele straveny vecer...zdejsi hodnoceni nechapu.. Davam plnou palbu a nasrat :D Nejvetsi kapr pro me byl ten tatik pomateny z valky ve Vietnamu :D ()

Mark1983 odpad!

Zase jedna stupidní AMERICKÁ komedie bez špetky inteligentního humoru, nýbrž s totální degradací filmového materiálu, jenž byl pro tento stupidní snímek konec konců určen. ()

Payne003

Český názov filmu hovorí sám za seba. Jedno z mála pozitív je pesnička od Mansona, ktorá zaznie vo viacerých scénach... ()

Erestarchos

Český název tohoto filmu odpovídá jeho kvalitě. Klidně bych ten název i zkrátil, ale to by jsme se navrátili do angličtiny. Dvě hvězdičky dávám jen proto, že shlédnutí tohoto filmu nevede k doživotnímu traumatu (doufám). ()

Martinko991

Je to ozaj Bulšit ako tomu dali názov na Slovensku, ale na niektorých scénkach či hláškach sa dá pobaviť viac než dosť. Dávam velmi slabé 3 hviezdičky za výber pekných báb a hlavne zparodovaného týpka z Americkej krásy ten skrátka s tým sáčikom a kamerou plus hudba k tomu nemal chybu. ()