LuNaj

Češi mají Autosalon, Britové Top Gear. Autosalon má Zbyňka Merunku, Top Gear R. Hammonda. Ještě něco? ()

Pagliacci

Pseudo dokumentární seriál s prakticky nulovou sdělovací hodnotou. V jádru jde "pouze" o blbnutí tří chlápků ve středním věku což z tohoto seriálu s přehledem dělá nejzábavnější pořad o autech. Trio nesourodých moderátorů nejenom, že autům rozumí nevídaným způsobem ale především ovládají perfektní britský humor šlehnutý duší dítěte a naprosto volnou rukou ze strany BBC. To má za následek rozdělení pořadů do dvou částí. První je plná seriózních recenzí(většinou supersportů) a perfektních záběrů na nádherná auta v nádherných prostředích občas okořeněná vtípkem od volantu. Druhá část už je naprosto utržená ze řetězu, něco jako motorová verze Jackass obsahující šílenosti typu závodů karavanů a fotbalu s auty, které střídají boží závody napříč světem. A ani idiotský dabing/nedabing na coolu radost nekazí. ()

fordhont

Až na tu kritiku ekologických snah, kterým pánové opravdu nerozumí, ale stále si z nich "utahují", se jedná o dokonalý pořad o autech s opravdu svéráznými názory a anglickým humorem. Lepší show o autech těžko najdete. ()

Numerobis

Asi to zní dost divně, ale u tohoto pořadu o autech se častu směju daleko víc, než u jakékoli komedie. Bůh nám dal Primu Cool, aby vychechtával věrné... ()

V.N.

Jakože nejsem zrovna fanda, nebo Rudolf do aut, a zajímá mě spíš technologie a design než jízda rychlostí blesku s loktem vystrčeným z okénka, tenhle pořad je celkem prdel a systém předhánějících se moderátorů celkem funguje. Kdyby žil Benito Amilcare Andrea Mussolini, myslím že by se přidal. ()

boombang

Jakožto člověk, který auta ignoruje a automobilové sporty považuje přinejmenším za vyhazování peněz do vzduchu (doslova), jsem sám překvapen, jak velice zábavný tento pořad je. Ovšem za to může jen a jen trojka moderátorů - a můj oblíbenec je James May. A už navždycky si budu pamatovat, že Škoda Roomster je sice perfektní k převozu jakéhokoliv velkého psa, ale zato je tak strašně pomalá á á á a a a... chr... chrrr... ()

vaclaw

Geniální věc, netušil jsem, že něco podobného někdy pronesu o motoristickém magazínu, ale auta, i když povětšinou brutálně nabušená, stranou, v tomhle pořadu jde především o moderátorskou trojci a jejich vzájemné špičkování. Je až neuvěřitelné, co všechno si vymyslí že podniknou a jakým způsobem do toho jdou a kolik hlášek při tom vyprodukují. ()

zly.dvojce

Po mnoha a mnoha letech, kdy mne top gear totálně míjel, jsem udělal malou chybičku a na jeden díl se podíval. Řekl jsem si "To bylo dobrý, tak zkouknu ještě jeden" a tímto jsem naprosto propad dokonalému charisma Top Gearu v podobě šíleného Clarksona, vědátorského Jamese Maya a věčně vysmátého "křečka' Hammonda, kteří pod laskavým pohledem geniálního mima Stiga provází nebohé divácké duše tou největší sbírkou šíleností, jakou mi kdy bylo ve veřejnoprávním pořadu umožněno spatřit. Vážně nechápu proč mne nikdo ze známých, kteří už byli s touto šíleností obeznámeni, nepopohnal ke sledování prostou oznamovací větou "Kurva podívej se na to, je to sbírka neuvěřitelných šíleností třech potrhlých bláznů s totálně politicky nekorektním smyslem pro humor a absencí pudu záchovy, hrajících fotbal s auty, demolition derby s autobusy a hazard se vším na čtyřech kolech a občas i něčím jiným. A je to naprosto kulervoucí!". Tak to dělám pro ty z Vás, kteří ještě váhají, já. ()

Vämpiriüs

Tento pořad je svým způsobem jedinečný. Testují dle svého výběru a i humor se zde vyskytuje. Občas je napadají hodně kuriózní fórky a soutěže. ()

Bigfuckman

Žádné nudné auto moto revue či autosalon. Jde vidět, že i pořad pro motoristy může být veden cestou humornou. A pak, že jsou Angláni suchaři!! Clarkson : Jestli chcete vidět zníčení 3 kamionu různými nástrahami, neopuštějte dnes náš pořad anebo radši budete sledovat důchodcovské Stardance?? Myslím, že pro většinů můžu není výběr možný!! ()

yaqwsx

Vždyť on to není dokument! Je to perfektní show, která je postavena na 3 naprosto genilních moderátorech/aktérech. Každý z nich je jiný, každý si prosazuje svou. Geniální nápady: "Které auto má lepší automatickou převodovku? Zjistíme jednoduše; budu jezdit po vojenském prostoru 5 minut a bude po mě střílet 5 sniperů. Potom si auta vymění a znovu. Auto, které bude mít méně zásahů má logicky mnohem rychlejší převodovku.", neskutečné závody a hlavně soutěž "Auto za rozumnou cenu" je nezapomenutelná. To se musí vidět!Nakonec musím zvednou hodnocení na 5. Opravdu skvělá podívaná! ()

kubas369

Nejsem žádny automobilový nadšenec a Tv pořady o autech nemám rád vůbec. Pro mě to byla vždycky neuvěřitelná nuda a ztráta času, jenže to se s Top Gearem změnilo. Tady si totiž najde každý nějákou tu zábavu i takový automobilový nedonošenec jako já. ()

Eilem

Jednoducho skvelé. Trio testovacích jazdcov na čele s Jeremym Clarksonom vtipne prezentujú rozne autá, pokusy , testy a zároveň si doberajú sami seba.BBC to vie. ()

Belbas

Top Gear se diametrálně odlišuje od mnohdy nudných TV pořadů o autech. Asi si v něm nevyberete auto, které si koupíte, ale kažodpádně se dobře pobavíte a o to přece jde. Skvělé trio anglických moderátorů vždy umí potěšit, když nadávají na auta za miliony. Top Gear je jedním z mých nejoblíbenějších seriálů a vždycky bude. ()

angel.CZ

Nevím jestli je to spíše o autech nebo o šílených pokusech moderatorů, ale vždy mě to tak krásně pobaví a s přítelkyní se u top gearu tak bavíme že se nemůžeme skoro nadechnou. Bezkonkurenční ! Mnoho uspěchu do budoucích let a serii !! 98% ()