Prci, prci, prcičky: Na táboře

• USA American Pie Presents: Band Camp (více)

Stiflerův mladší bratr Matt musí strávit léto v nechvalně proslulém hudebním táboře. Akce se skrytou kamerou a žhavými praktikami na sebe nenechají dlouho čekat. Jenže pak se zamiluje do kamarádky ze skupiny, Elyse, a všechno je vzhůru nohama. S radami přispěje i svérázný vedoucí, Jimův otec, a vás čeká skvělá zábava! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

SpeedyL

Ani nevím, co mne to popadlo, ale stáhl jsem si první 4 díly "Prciček". Kdybych měl udělat žebříček kvality, tak nejlepší a nejvtipnější mi přišla dvojka, potom jednička a nakonec trojka. Čtvrtý díl se pohybuje na hranici koukatelnosti. Hlavní jeho problém je, že se zde vymění většina herců a Stiffler není původní Stiffler, ale jeho mladší bratr. Ten ho sice věrně napodobuje (nebo se o to aspoň snaží), ale není to moc vtipné, jako spíše drzé! Takže hodnocení: Prcičky 1 = 70%, Prcičky 2 = 75%, Prcičky 3 = 60%, Prcičky 4 = 30% (a možná i méně). ()

Phoeniyx

Od tohoto jsem čekal víc, od tohoto dílu jsem už to nebral jako původní prcičky ale jako o novou éru s názvem prci prci prcičky plagiát nezůstalo už nadále žádná přijatelná úroveň nic méně se na to ještě dá dívat horší Béčko. ()

Peenugirl

Mladý Stifler je grázel a láska ho zmení... Medzitým sa udeje nespočetné množstvo trapností. Je to len tieň Prci, prci... 35% ()

komando20

lacna chujovina ,ktora ani s polovice nestači na povodne prcičky ten trapny Stifler bol uplne otrasný, cele to bolo take nasilu ()

JeyeK

Film o jednom neskutečně namyšleném a arogantním pubertálním klučíkovi, kterého si ve většině scén přejete, aby někdo konečně přetáhl nějakou pořádnou ocelovou tyčí. Tenhle film už ani dějově nemá nic společného s původní trilogií a jen se snaží čistě z komerčních důvodů sprostě parazitovat na jejím jménu. 30%, z toho půl hvězdičky za nečekaný neamerický happyend, který byl jediným příjemným momentem celého filmu. ()

Domitri

Továrna na hlášky :D je to sice teen komedie ale já do tý kategorie patřím a ikdyž to není oficiální pokračování prvních tří dílů bavilo mě to víc. ()

Peabody odpad!

ano uznávám pár hezkých holek, ale jinak blbé, excesivně vulgární, vtipy na úrovni páté třídy základhí školy. jen doklad jak hluboko se dá klesnout. ()

Michal118

Film sám o sobě je dobrý ale prostě tam nějak chybějí herci z předešlých dílů. Pravej Stifler je prostě Seann William Scott. 70% ()

soukyd33

Romantická komedie teenagerů. Tentokrát o sexu mluví pouze jedna osoba. Tento film se mi líbí svým příběhem a napravením jednoho namyšleného člověka. A hodně také kvůli Arielle Kebbel. Od filmu nic velkého nečekejte. Nebudete zklamáni. Poznámka: S předchozími díly to nemá nic společného. Hvězdiček 3*** ()

Camel91

Líbí se mi nápad přenést děj na hudební tábor kde se flétny strkají i jinám než do úst a taky nápad s mladším Stiflerem, který se snaží kopírovat svého nechvalně proslulého bratra, samozřejmě bez původního osazenstva už to není ono, ale má to ještě něco do sebe. Hilgenbrink mimochodem napodobuje grimasy Seanna William Scotta alias Stifflera perfektně. ()

FuLister

Oproti všem předchozím dílům je to prostě slabý. Jako ne, že by nebylo pár dobrých a vtipných momentů, ale oproti prvním třem dílům, kde jsem se fakt smál skoro od začátku do konce, tak tady tomu něco chybělo. ()

Jansuper

Tak jako jo to byla úleva od otřesného 3 a 4 pokračovaní. Sice je pravda že to nebyla až taková sranda a i ten děj a příběh nebyl kdo ví jakej ale aspoň se to dalo dokoukat a nebyla to taková nehorázná nudná slátanina jako 3 a 4 pokračování prci prci prciček. Docela to šlo ()

Fun-Tomas

Tolik hvězdiček - to mi snad pominulo.. Když ale uvážím že Band Camp již není pokračovatelem v pravém slova smyslu, ale jen jakýmsi odkazem, když nebudu čekat, že uvidím staré známé tváře a přeci se tu a tam objeví někdo, koho důvěrně znám z American Pie, pak musím uznat, že problematika napraveného leváka byla zpracována velmi dobře. Snad by se jen slušelo těch odkazů k předchozím dílům udělat trochu víc (třeba návštěva Jima a Michelle za tátou apod.). ()

Stifler v reality šou

Stifler v reality šou

07.09.2006

Logicky by teď měla být řeč o dalším pokusu vytřískat peníze ze slavné prcičkovské série ve stylu loňské frašky Prci, prci, prcičky: Na táboře. Leč, žádné znesvěcení klasiky teen komedií se nechystá,… (více)