Raptor Island: Ještěři útočí

(TV film)
  • USA Raptor Island (více)
všechny plakáty

Námořní jednotka usiluje o dopadení mezinárodně hledaného teroristy a ozbrojeného pašeráka. Jeho stíhání zavede pronásledovatele až ke korálovým útesům v jihočínském moři, kde v zápětí všechny čeká zběsilý útěk před prehistorickými netvory. (oficiální text distributora)

gambit odpad!

Královská zábava pro mentálně narušené jedince jako my, kteří si tuhle pecku seženou a dobrovolně jí zkouknou.. Neskutečná stupidita, kde je uplně všechno špatně. Rozhodně nepouštět, pokud na to nejste 100% připraveni a nemáte po ruce žádný drogy :) Pokud jo, tak můžu doporučit. ()

adams89 odpad!

Před shlédnutím Raptor Island jsem si nedělal příliš velké servítky a už dopředu jsem odhadl, že nepůjde o nic světoborného. Že mě ale film dokáže tak šokovat, to jsem vážně nečekal! Nevím ani kde mám s kritikou začít, když je tu odfláklé snad všechno! Za celých 90 minut (nebo jak dlouho ta kravina trvá) nelze najít jediný alespoň průměrný záběr či scénu, které by nepůsobily odporně lacině. Chaboučký scénář postrádá jakékoliv napětí a logičnost a divák jen může kroutit hlavou nad některými kroky postav. Dále samotná kamera - kameraman buď pracoval po celé natáčení zadarmo nebo byl věčně pod parou, protože to snad ani není jinak možný. Za ubohé digitální triky by se styděl každý, kdo se v téhle branži alespoň trochu pohybuje a právě tady je nejvíce patrné, že vlastně filmaři na nic neměli peníze. Pak ale nechápu proč se do tak nesmyslného projektu vůbec pouštěli. Vedle absolutně neznámých neherců všichni jistě poznají Lorenza Lamase. Co ten tu proboha dělá? Jeho zoufalství už musí být asi obrovské, když se zviditelňuje tímto způsobem. Na závěr můžu říct jen jedno - jestli nechcete přijít k psychické újmě na zdraví, od filmu ruce pryč! Letos má vzniknout dokonce druhý díl - nevím, jestli se tomu mám už jen smát nebo brečet...0% ()

Lachtaan

Zápletka: Jako milovník dinosaurů jsem naivně doufal v trochu lepší akční film, než kterými ve skutečnosti tohle céčko-déčko je. Monstra: Alespoň na ně se zřídkakdy dalo dívat. Herci: Tam, kde je Lorenzo Lamas, tam je zaděláno na průser! ()

drackula odpad!

Garantujem vám, že tak neuveritelne tupý film ste v živote nevideli. Netuším kam sa podel 2mil. rozpočet, 300 tisicove tržby hovoria sami za seba. L.Lamas nakrátko ostrihaný s partiou mariňákov, špecialistov strieľajúcich zásadne od pása a do všetkého len nie do cieľa. Raptory, ktoré sú animované tak tupo, že by som v painte za 20 minut urobil lepšie efekty..no skratka hrôza. Film odporúčam ľudom, ktorí majú ostych pred natočením vlastného filmu :D 0 % ()

mirec88

Toto mi pripomenulo nejakú predpotopnú počítačovú hru, kde tie dinosaury akoby doslova z nej vypadli a aj po 10 výstreloch nie a nie padnúť! Ale smial som sa statočne! Plus naviac tvrďas Lorenzo Lamas a neskutočne strašný český dabing. ()

Pecival

Tento film je mimo standartní hodnotící meze ! Nelze k němu přistupovat jako ke klasickému filmu, protože potom ztratíte hodinu a půl svého času. Dále se na něj nesmí člověk dívat sám, ale s podobně naladěnými kamarády - a dostane parádní jízdu, u které nuda rozhodně není. Takže si to zhrňme: Neuvěřitelně laciné triky, střihy i ubohoučká akce. Monstrózně dementní dialogy (přestřelka, kdy na vojáky někdo střílí a ani se neobtěžují zalehnout - do toho Lamas prohlásí : "Chlapci nezapomeňte pořádně mířit"! - inu profíci), ještě víc dementnější ještěři, kteří většinu času stojí, řvou a nechávají se střílet, naprosto zcestně cukající kamera, Lorenzo pořád při mluvení divne cuká hlavou..... Prostě všechno v tomhle filmu je tak neuvěřitelně špatné, že je to must-watch pro každého fajnšmekra ! Po opětovném zhlédnutí měním z opadu na pět - tento film je prostě klasa! ()

matiisek

No tak toto je sila! Rád si pozriem takto ohodnotené filmy lebo tie efekty a neznáme herecké obsadenie (až na Lamasa) ma nutia k výbuchom smiechu... aj toto splnilo účel. Scéna keď išiel jeden z vojakov lesom a zrazu sa pred ním objavili 3 sliepky, ktoré boli od neho vzdialené dajme tomu 4m ale on ich zbadal asi o 10 sekúnd stála za to. Potom tam je scénka, kde tá 'agentka' chytila do ruky m4 a chcela zastreliť jednu sliepku, ktorá stála medzi 2 stromami a ona triafala všetko možné... proste stromy, listy, vzduch len nie tu sliepku. A vlastne toto robili všetci či už 'agenti' alebo 'terroristi'. Zbadali tie sliepky, ktoré mali vyhynúť pred niekoľkými miliónmi rokov a oni sa vôbec nečudovali ale brali to ako samozrejmosť. Celý čas ich nazývam sliepky lebo mi ich pripomínali... asi aj hmotnosť mali rovnakú lebo keď behali lesom tak sa ani lístok nepohol... až na jednu stopu v bahne, ktorú niekto spravil formičkou. Raz mi stačilo. ()

Schuldiner odpad!

Přiznám se, toto sem nedokoukal... Každého, kdo toto ´´dílo´´ dokoukal bych navrhl na Nobelovu cenu za přínos v oboru psychologie.. Tedy konkrétně za to co je člověk všechno schopen vydržet! ()

chaometic

Raptor island ---Měl jsem jako vždy pocit, že do první části filmu věděli co dát a do druhé části filmu si nevěděli co si s tímto průserem počít, raptoři byli všude. Co ta postava Zadir? Ta byla úplně zbytečná v tomhle filmu, pozorovat jak vzdechá a plíží se... Vizuální efekty bych jim odpustil, ale takto natočené? Tudy k úspěchu cesta nevede. Byl jsem milosrdný, a to jenom proto, že mám rád dinosaury. ()

Filmárik odpad!

"..ale veď vymreli pred 100 miliónmi rokov.." hovorí škaredá agentka,a Lorenzo nato "Niekto im to zabudol povedať" + drsný pohľad stranou. ()

franya69

Byla to sice hrůza, ale vzhledem k tomu, že jsem to dokoukal, zabilo mi to hodinu a půl v práci, mám rád ještěrky a párkrát jsem se dobře zasmál, tak si to u mě ty dvě hvězdy vybojovalo :-) PS: Jen ten nesmrtelnej Jugoš mě tam vyloženě sral... ()

Hapretor

Mamlas je prostě jako herec mamlas. Ještěři ok, jinak hovadina na zabití času. Dost nepovedená se spoustu blbostí. Když už je film debilní a levnej, ať je aspoň vtipnej. Nebyl. ()

Ronyk7 odpad!

No to už si znás diváků dělají filmaři snad prdel. Lamas je asi největší zoufalec když něčeho takovýho se zúčastnil. Triky jsou katastrofální-kdejaká hra na PC je na větší úrovni než efekty zde. To jim dělal snad nějakej bezdomovec, který zná základy programování. Když k tomu přidáte nějakýho čmárala a kus plastelíny tak hurá, může se točit. Kameraman asi měl pokročilý stav Parkinsonovy choroby. HRŮZA HRŮZOUCÍ 04.10.2006 ()

dainio

Tak ta hvězdička je za Lorenzo Lamase..jinak otřesný film s efekty které snad dělal nějakej ultradebilní magor. ()

foundation odpad!

Ja som si naozaj myslel že som sa psychicky obrnil natoľko aby som to celé mohol považovať iba za nejakú srandu nad ktorou budem krútiť hlavou a smiať sa. Bohužiaľ. Nedá sa to. ()

Laca1313 odpad!

k tomu neni co dodat,vše bylo řečeno již v předchozích komentářích. ale ty dialogy byly fakt příšerný. ()

SuperFigo odpad!

Říkám si: " Mrknu se srandy na nějakej hroznej film, občas to je odreagovačka." Ale toto předčilo mé nejhorší filmařské noční můry. ()

PRobin odpad!

Lorenzo Lamas už dávno není tím vlasatým lamačem dívčích srdcí, prohánějícím se na motorce americkým středozápadem. Již dozrál a začal se objevovat ve větších či menších šaškárnách. A tohle je jedna z nich. Máme tu ověřenou kombinaci US komanda, kterým velí statečný Huck, unesenou agentku CIA, která se bojí koster a master of evil je tu terorista jménem Azif, který nosí náušnici. A raptoři, kterých je tu dost. Jejich původ je prostý - před čtyřiceti lety spadlo na ostrov letadlo s radioaktivním odpadem a díky sopečné aktivitě se mutace urychlila a bum bác, dinosauři vrací úder! Na tak prostinký film plný prostinkých hereckých výkonů a ještě horších hlášek byly digitální efekti zdařilé. Sice bylo po prvních záběrech jasné, že dinosauři jsou jen plagiáty těch od Spielberga, ale nic to nemění na faktu, že se na ně dalo koukat. Takže to celé kazí opět lidská banda. Všichni zmateně pobíhají po ostrově, nechávají se sežrat a vlastně neřeknou jedinou užitečnou větu. Navíc zpocený chlapíci v černých kožených vestách připomínali spíše než mariňáky laciný kompars z Modré Ústřice. Navíc zbraně mají střílet pouze v případě, že mají zásobník. A to platí i u plasťáků, na které musíme celou dobu koukat. Ale Huckovi to nevadí a potře se bahnem, aby ho "predátoři" neviděli a jde vše vyhodit do vzduchu. Jen škoda, že si zamazal tu fajnovou vestičku :) ()