Sú zelené a dostali sa do kontaktu s rádioaktívnym odpadom, ale je s nimi sranda, ako s máloktorými živočíchmi. O kom je reč? No predsa o Ninja Korytnačkách. Máloktorý animák Vás sprevádzal detstvom, ako tento. Už prvé zábery z teaseru hovoria, že pôjde naozaj o veľký projekt, ktorý má pod palcom trikový mág Kevin Munroe. Film je vyrábaný CGI technológiou, ktorá zaručuje naozajstnú kvalitu. (oficiální text distributora)

Ferelen

Spomienku na detstvo, keď som ako malý čumákoval na telku a čakal som, kedy už bude ďalšia časť štyroch korytnačích bratov mi vrátil tento nový animák. Pamätám si na tie dni, keď som si na žiacku knižku lepil samolepky s ninja korytnačkami. Ach, to boli časy... Viem, že beží nový seriál a tuším sa stále ešte aj natáča... teda kreslí (tak je to správnejšie:), ale to už nie je pre mňa. Je to jednoducho pre mladšie generácie. Nové, počítačom animované dobrodružstvo je ale taká oddychovka pre nás starších, ktorí si radi zaspomínajú na staré dobré časy prežité s korytnačkami a samozrejme pre decká, tie sa budú určito skvelo baviť. ()

Darkslayer

Celkom príjemný návrat do mladosti (nie až tak dávnej :)) kedy som tieto zelené postavičky "žral". Hoci to nie je úplne to pravé orechové, je to dobrá animácia a slušná akcia. Pre deti určite skvelé. Tým odrastenejším bude vadiť príbeh a značná dávka infantility. ()

Puol

Fajn jednohubka. Pre neznalého predlohy může byť film o zmutovaných korytnačkách vedených krysou a zachraňujúcich svet pred netvorami z inej dimenzie dosť ťažko stráviteľný, ale ten New York s TMNT je tak správne detsky uletený ()

Lobotomas

Trochu infantilní, ale co, jsou to přeci Želvi Ninja. S happy-endem sem počítal již od začátku. Přesto jsem se u filmu nenudil a osvěžíl jsem si pamět jmény, která jsem už dávno zapoměl. Raf. je z nich stejně nejlepší. Prostě takovej cholerik:-) Na zabití času je to ta správná volba. 60% ()

stansrac

jako malej sem hodně žral původní Teenage Mutant Ninja Turtles takže sem byl docela zklamanej. bez Trhače už to nebylo ono...ani to ve mě nevyvolalo chuť experimentovat s radioaktivním odpadem:/ ()

Axident

Nevím proč, ale nechápu tak nízké hodnocení. Původní hranou trilogii si pamatuji celkem dobře, ovšem animovaný návrat zmutovaných korytnáček mě uspokojil maximálně, stejně jako mé dvě děti. Vtipná, zábavná a skvěle animovaná jízda. Pro mě bez chyby a jedna z nejnedoceněnějších věcí v žánru. Neváhám být jednou z mála pětihvězd. ()

merigieren

Bylo to vtipné, až sem se za břicho popadal. Děj čerpal z historie seriálu, svou originalitou a propracovaností předčil leckterý jiný film. Nemá potřebu opičit se po mumii a jiných mystických výmyslech, místo toho staví na přirozeném a lidském příběhu. Ty postavy si prostě zamilujete a v dech beroucích akčních soubojích jim fandíte. Tak a teď poslat pana Kevina Munroe s kilem koksu do Číny, vyházet zvukaře, nechat název a natočit znovu ... Dal bych odpad, ale z nostalgie k minulosti a polepené židličce ze základní školy budu shovívavý k tomuto otřesnému paskvilu schovávajícímu se za 3D animaci. FUJ FUJ FUJ už sem říkal že si režisér zaslouží smrt FUJ TFUJ FUJ Bléééééééé fuj nebo aspoň vyhnanství na Sibiř abych nebyl zlý ... ()

Pitaya

I kdyby tento film stál za prd(jako že nestojí), stejně bych ho sledovala s nadšením. Želvy jsou prostě srdeční záležitost asi každého mého vrstevníka a já je musím i teď pochválit. Animace supr, želvy jsou skvělý, jen jednu hvězdičku jsem musela ztrhnout a to za ten závěr - byl moc uspěchanej což je velká škoda. Jinak celkový dojem nezklamal. ()

bulbasaur

Schopný návrat mojich hrdinov z detsva v novom animovanom prevedení ktorý pohladil moju dušu. škoda len že nedostali všetky korytnačky rovnaký priestor. ()

CrazyLom

Animace výborná, tím bohužel veškeré klady hasnou. Hlášky trapné, příběh nudný, obě dějové linie evidentní...alespoň trošku lepší práce na tom odvést rozhodně šla ()

Vakomlok

Slušná zábava, která, pokud jste na želvácích vyrostli, ve Vás zaručeně vyvolá nostalgickou slzu. Trochu mě ale zklamala absence Trhače a spol. Tak snad v dalším díle. Jestli bude... ()

RedDuck

Želvy ninja se berou vážně a popravdě po těch sebeparodujících fraškovitých návratech všeho možného je to dobře. Atmosféricky se blíží spíše ke komiksu než k dětskému seriálu (který je tady zbytečně nadhodnocen), animace a střih moderní, nostalgie zachována. Ralf byl vždy z želváků nejrozporuplnější postavou s největším příběhovým potenciálem a vrcholy děje se tak točí převážně kolem něj a jeho vztahu s Leem. Za vrchol považuji přibližně střed filmu, kde nejdřív Raf v kuchyni vším co je mu po ruce bije komickou příšerku za zvuku Black Betty aby potom v temném vypjatém souboji v lijáku stanul proti Leovi. Tyto okamžiky jsou dost možná nejsilnějšími souboji zblízka jaké jsem kdy v animovaným filmu viděl. To že je příběh vážný neznamená že by tu nebyly dobrý hlášky, emocionální chvíle jsou zlehčeny nejčastěji Michelangelem. Jeho tradiční pubertální fórky působí tak jak by měly jelikož jsou v souladu s jeho postavou. Ze želváků tak nejméně výrazně v tomto snímku působí Donatello. Mezi minusy bych viděl především dvě věci. Jednak změnou April v blondýnku s katanou a la Kill Bill zanikla poslední civilní postava a jednak je příběh typicky asijsky komplikovaný a hloupý. Po prvních minutách ve střední Americe a vyprávěním vypravěče jsem byl řádně vyplašen, naštěstí to potom nějak zapadlo k sobě a dál se nešmodrchalo. ()

GOREGASM

Pokud jste zažili úspěch animovaného seriálu Želvy Ninja z počátku devadesátých let jako děti, užijete si jejich trojrozměrnou reinkarnaci s patřičnou dávkou nostalgie. Film se nesnaží konkurovat áčkovým hitům současnosti, přesto svým vizuálním ztvárněním neurazí a například vynalézavě natočené akční scény dávají akrobaticky nadaným želvím bojovníkům doslova křídla. Ta jim sice přistřihává celkově méně třaskavá první polovina a diskutabilní úroveň některých vtípků, pořád ale jde o chutnou, nazelenalou jednohubku. 60% ()

char_t

Nejlepší Želvy od roku 1990. Proč se takhle nemohly povést už dvojka a trojka? Trochu bláznivé, ale ne nijak přehnaně úchylné, příběh jednoduchý, ale přitom nijak zvlášť stupidní... A kreslená přehnanost vyloženě filmu prospívá, tohle by chlapíci v gumových oblecích už v akci jednadvacátého století neustáli... 70% ()

panvasik

Sorry not sorry, ale od začátku do konce se mi to líbilo a já určitě nemám důvod, tady jakkoliv mít nižší hodnocení. Takže určitě musím zmínit animaci, která je z mojí strany velmi netypická a pro mě i určitě hodně neznámá. Proto jsem se obával, že se bude jednat o dost razantní snížení plusových bodů, ale když jsem si v průběhu filmu jaksi uvědomil, že na tu animaci jakkoliv nereaguji, tak jsem se mi spíše zamlouvala, protože mi k těm želvám hodně seděla. Takové to špinavé prostředí a želvy mi pro tu animaci přišly vhod. U čeho jsem vždycky bavil byla hudba, která si kradla všechnu moji pozornost a já ji totálně milovat, až zaznělo cokoliv. Já si to kurevsky užíval. Atmosféra města byla jako Gotham, ale kdo měl největší swag, byl určitě mistr Tříska, který vypadal fakt hodně dobře na animovaný a tahle verze mi je že všech celovečerních filmů určitě nejbližší 95% ()

animario

Animák trpí na film hodně slabým scénářem, obsahově na úrovni kterýhokoli jednoho dílu z pozdějšího 3D seriálu. Velkej mínus je absence humoru (hlášky jsou vtipný asi jako ty v Takešiho hradu). Z dabingu i překladu mi bylo trapně. Žádnej feeling, kterej by navodil kouzlo ninja želv. Velký špatný zelený.. ()

Jakubik

Nebyl jsem zklamán ale ani jsem nebyl nadšen.... Zpracování se mi docela líbí příběh je taky vcelku OK ale málo akce, relativně málo vtipnejch hlášek a chybí mi Trhač, Rocksteady a Beebob tím měli tvůrci začít.... Ale určitě se podívám znovu pač jsem na želvách vyrůstal ()

salamandrr

SUPER...zapomeňte na realitu,fyziku,logiku atd.vzpomeňte na to,že jste jako malí kluci chtěli být Leonardem nebo třeba Donatelem a koukněte se na tento snímek s lehkou nostalgií.....pak vás nemůže zklamat ani zvláštní animace(mix mezi manga a normální co známe) ani trhačova nepřítomnost...ovšem je jasné,že tento snímek je primárně určen 20-25 letým,které plně zasáhla vlna animovaných želváků... ()

Die Teenage Mutant Ninja Smith

Die Teenage Mutant Ninja Smith