Sú zelené a dostali sa do kontaktu s rádioaktívnym odpadom, ale je s nimi sranda, ako s máloktorými živočíchmi. O kom je reč? No predsa o Ninja Korytnačkách. Máloktorý animák Vás sprevádzal detstvom, ako tento. Už prvé zábery z teaseru hovoria, že pôjde naozaj o veľký projekt, ktorý má pod palcom trikový mág Kevin Munroe. Film je vyrábaný CGI technológiou, ktorá zaručuje naozajstnú kvalitu. (oficiální text distributora)

Zombi

Celkem slušná animace a souboje, škoda že se příběh motá hlavně kolem rozbroje mezi dvěma želvákama, mohlo to mít větší šťávu. Zpracování fajn, hlášky slušné, bitky občas hodně dobrý. Mít to lepší příběh šel bych s hodnocením výš. ()

Phillo

To boli časy... Keď som sa prezliekal za korytnačky a kopal do čoho sa dalo. Isté spomienky vo mne oživil aj tento film, ktorý je však na poli animácie trochu pozadu a na poli detského filmu trochu popredu. Jeho nevyrovnanosť žiaľ srší na všetky strany, či už nevyrovnanosť príbehu, animácie (na môj vkus občas až príliš tmavé), výskytu postáv a zavŕšené znegovaným Sen-seiom, z ktorého spravili ukecaného dôchodcu, akých poznáme aj sami. Občas nudné, občas napínavé, avšak nerozumiem, pre koho robené. Pre deti asi až moc nepochopiteľné a pre starších nezaujímavé. 55% ()

Strike

Velmi příjemné překvapení. Poměrně solidní (i když nijak zvlášť chytrý) příběh, velice pěkná animace, výborná hudba. Zaujala příběhová linie s Leem a Rafem, která vrcholí výborným ,,střetem" na střeše. Oceňuji taky poměrně temnou atmosféru (některé pohledy na Leonarda na střeše v noci by mohl závidět i Dark Knight), i když bylo ve filmu i dost infaltiních vtípků. Prostě pro mě bezproblémových 8/10. Myslím, že pokud by nebyla primární orientace na dětské obecenstvo, tak by se z tohoto světa dala udělat opravdu povedená ,,dark" serie. ()

strangercz

Naprostej průměr hodně nudnej začátek a konec a brilantní prostřední část filmu. Na to jakej měl film rozpočet je animace povedená. Celkem hodně vadí že film nemá žádného pořádného záporaka kterej by filmu dodal šmrnc želvy na to samy nestačí. Škoda podle traileru sem čekal víc ale i tak se jedna o příjemný návrat do období dětství ()

Ulrich

Ano, velmi nekritických pět hvězd, ale je to moje dětství, dospívání a vůbec vzpomínka na radostnější léta mého života, která opět ožila. Navíc je to i skvělý akční nářez, s příjemnou animací, dobrými fóry a charismatickou lead-čtyřkou v hlavních rolích. Na závěr - díky Ninja želvám jsem si před třinácti lety koupil vlastního okrunířovaného kamaráda a mám ho v terárku dodnes - stačí? :-))) ()

Martyr

Spominam na casy, ked som mal chut si vyrobit oranzovu celenku, chodit po meste a s nunjakmi likvidovat nepriatelov dobra. Odvtedy vsak ubehlo vela patrocnic a na slavne Ninja korytnacky som uz aj zabudol. Znovuvzkriesnie tohto nametu ma potesilo a tesil som, ako si vychutnam nostalgicke spomienky na akcnu mladost. Asi som vsak zostarol prilis, lebo konstatujem, ze to je idiotina prveho stupna. Nijak zvlastne animacie ako z uvodu pocitacovej hry z pred 5 rokov prevedene do 90 minut nemozneho pribehu (kde nieje ziadny Shreder alebo Rocksteady, pretoze su uz mrtvi :-/ ) ma unudili skoro na smrt. Stale mam pocit, ze osm zmeskal jednotku lebo dej je akoby spusteny od polky. Ale je vobec nejaka jednotka? Boh vas chran pred velkymi ocakavaniami.10% ()

TomBar

Technicky celkom podarený animák, priestorové prevedenie je veľmi efektné, príbeh však tuctový a slabý. Mňa ako fanúšika kultu TMNT už odmalička neoslovil scenár, no musím uznať dobré spracovanie. Štandard! ()

Grizzly

Sou to sice moje oblibene zelvy, ale uz to neni ten stary nostalgicky serial meho detstvi. Evoluce do 21. stoleti probehla a kdybych byl malej spunt urcite bych chrochtal blahem. Ve mne je ale porad ta infantilni kresba a Trhac s klanem Foot jako hlavni zaporak. I kdyz tim zaverem si tvurci otevreli misto pro pokracovani a i na navrat Trhace mozna dojde. ()

laserr

Za co 2*? Jsou tu ty efekty...ta skvělá animace...už sem zmínil efekty? A animaci? Vážně? Tak to bude asi všechno... ()

Matli

Průměrná animace hodná stanice Dčko (kde to vlastně vysílali), ale líbilo se mi, že děj se odehrává po všech událostech, které jsem doposud znal. Trhač je mrtvý, jeho sebrakna neznámo kde a řeší se jiný problém, takže celkem fajn. 47% ()

zelda82

Sice jsem chvilku vahal, jestli nedat tri hvezdicky, ale tenhle film si ty ctyri zaslouzi. Zelvy ninja sou zpatky a v plne sile! Pokud znate serial, na kterem ujizdela v devadesatych letech pulka republiky, tak si asi budete chvilku zvykat na styl animace a vzhled postav (hlavne April pripomina 15 letou holcicku:)). Kdyz animaci skousnete, ceka vas osmdesat minut ninja jizdy, kterou kazi jen nekolik neuveritelne stupidnich dialogu, ktere jsou prototypem klise jako treba- Co ted udelame? Ted pujdeme a zachranime naseho bratra a New York!:) Ale vcelku jsem se ani chvilku nenudil... ()

Va55ago

Zelvy ninja sem jako malej sledoval furt. Trochu sem se obaval podle predchozich komentaru, ze to bude jenom o Leonardovi a Rafaelovi. Pravda ze maji v pribehu navrch, ale popravde mi to moc nevadilo. Nevim jestli to bylo dobrou naladou nebo cim, ale u vetsiny gagu sem se i uchechtl a to sem na to zatim koukal jenom v anglictine bez titulku :o) Skoro mi bylo lito ze to skoncilo, ale jestli sem dobre pochopil zaver, tak by mohlo byt naslapnuto ke 2 ... tak se nechme prekvapit ;-) ()

freeze.art

3* za to, že se někdo snaží oživit mou lásku z mládí...Bohužel, prozatím ne tak důstojně, jak bych si představoval.. ()

zabro

Navrat do druhe tridy kdy sme ve skole hromadne koukali,sbirali vse co se tykalo zelenych mutantnich zelvicek. ()

Die Teenage Mutant Ninja Smith

Die Teenage Mutant Ninja Smith