Existuje tisíc způsobů, jak si zvednout adrenalin v krvi. Chev Chelios ho dnes bude potřebovat hodně. Chev Chelios dnes začíná své ráno neobvyklým způsobem. Celý svět se s ním točí, prakticky se nemůže hýbat a srdce mu stěží bije. Včerejší akce se příliš nezdařila. Tento nájemný vrah nechal svoji oběť uniknout, aby mohl začít nový život... Teď mu však v krvi koluje jed a naživu zůstane jen tehdy, pokud bude v neustálém pohybu a napětí a udrží si tak v těle dostatečnou hladinu adrenalinu. Pomsta je perfektním řešením. Chev drancuje ulice LA a zanechává za sebou spoušť... Musí zachránit Eve a najít protilátky! (oficiální text distributora)

fandalehy

Na mě trochu moc efektů kamery v pohybu. Přesto zajímavý námět, který Statham prostě umí zahrát. Nemálo vtipných situací, k tomu rajcovní baba a drsňák v hlavní roli. Příjemné osvěžení a relax, které vás rozproudí a mě vybudilo k tomu, abych si zase po čase zašel zaběhat...:-D ()

zberatel

Statham v ultra-rychlom mode nahana cinskeho hajzlika co mu pichol cinsky sajrajt ktory mu ma zastavit srdce pokial mu nebude non-stop dodavany adrenalin a popritom este taha krasnu Amy po celom meste...blbost,vsak?? ...A este aka, ale velmi dobre sa nato pozera a ta kamera je jednoducho uzasna, proste Jason tak ako mame vsetci radi a teraz uhnite musim si zohnat epi-neco inak zomriem :))) ()

waska

Adrenalinová jízda. Až přehnaně nasranej Jason Statham. Místy nic neříkající kamera. Záporáci, kterých bych se vůbec nebál. Amy Smart měla dostat více prostoru. Jedna useknutá ruka. Zajímavý námět. Hodně slušnej závěr. ()

jda23

Kto by to cakal, taku exploziu vybuchov, bitiek, nahanaciek, takisto strihy pohladov, zmeny farieb, vtipneho scenara na cele so Stathamom a konecne vyuzitym sex-apealom Amy Smartovej. Reziseri a scenaristi v jednej ale aj v dvoch osobach vedeli, za cim pojdu a drzali sa toho, inak by neprezili. Taku zabavnu blbost som este nevidel. ()

gemi

Kdo hulí, ten umí v akčním kabátku. Sprostý a ujetý film, který dětem rozhodně nepouštějte. Ale za jedno zkouknutí s mozkovnou ve stand-by asi stojí. ()

Henry Morgan

Na zadním obalu na DVD byl vylíčen poměrně podobný děj jako třeba v Kurýrovi a vzhledem k obsazení mě to ani nijak nerozhodilo. Říkal jsem si, proč nevsadit na relativně úspěšnou dějovou linii. Asi si umíte překvapit, jak jsem byl zaskočen, když jsem si to pustil a zjistil, že jednak na zadním obalu kecaj, jednak je tam slovo fuck(česky přeloženo do milionu vtipných nadávek)snad v každý větě a je to prošpikováno komickými výstupy Stathama v noční košili i bez ní. Navýšení adrenalinu v čínské čtvrti už bylo jen dovršením všeho a já jsem se smíchy zalykal. Teď určitě mnozí namítnout, že primitivnější film neviděli, ale pravdou je, že měl něco do sebe. Bylo to praštěny, vtipný, divný a navíc uplná blbost. Takže ****, protože mě to vážně pobavilo. Doufám, že v tom nikdo nehledal něco víc. ()

Bbronx

Naprosto úžasná akční podívaná, která neztrácí ani na okamžik vražedné tempo. J. Statham se prostě pro tenhle typ filmů narodil. Nápad s otravou zabijáka zabijáky nemá prostě chybu. A výsledná msta je bomba podívaná. ()

LukeCJ

U tohoto filmu sem se skvěle bavil , je to akční nářez ,kde adrenalin stoupá a drsný humor vás taky nenechá v klidu. Samozřejmě spoustu lidem můžou vadit nelogičnosti a až přehnané tempo filmu a bud se přesto prostě přenesete a budete si film užívat nebo budete po zbytek filmu nadávat na jeho nereálnost . Do hlavní role perfektně zapadnul Jason Statham , těžko si v ní představit někoho jiného . ()

Luckyman

Akcia, akcia a ešte raz akcia. Je všade, kde sa pozrieš. Veľmi zaujímavý film s pekne gradujúcim dejom. Zaujímavá scéna bola, keď chcel robiť lásku so svojou priateľkou uprostred námestia a to preto, aby si udržal hladinu adrenalínu vysoko :-D Filmy tohto žánru podobne ako Zbaľ prachy a vypadni či Podfu(c)k milujem, takže nie je čo dodať a Jason Statham v hlavnej úlohe je výborný. ()

HoR

Akcia, akcia, akcia... Epilepticky rýchla kamera a neustále napätie, k tomu trocha morbídne humorných scén a Statham s turbovrtuľou v zadku. Žiadna oddychovka. ()

Varney

Čo dodať. Akčná pecka, ktorá sa ani na okamih nezastaví....pretože nemôže:D. Originálny nápad, ktorý by inak na mňa zapôsobil,ale bohužiaľ, celkový dojem ničí slabý scenár, ktorý riadne pokulháva. Z celého filmu teda kladne hodnotím, len akčné scény a drsné hlášky. S vypätím všetkých síl dávam 4*. ()

Psycho.R

Výborná akční jízda. Statham je jeden z mála hrdinů nové generace akčních filmů, který ví, jak se toho chopit. ()

Kingjiri

Pořádná akční šílenost a role, která Stathamovi sedla jako hrnec na prdel. Měl jsem náladu na pořádnou akci a tou je Crank zaplněnej až k prasknutí. Pořád se něco děje a i přes poněkud strohej příběh se člověk nemá čas delší chvíli nudit. I po třetí projekci mě pořád Crank neskutečně baví. Na plnej počet hvězd jde o značně šílenej snímek, ale čtyři silnější hvězdy urve s přehledem. ()

Ceberus

Je to akční, je to vtipné, je to bláznivé. :-) Rozhodně svěží vítr mezi akčními filmy s několika nezapomenutelnými scénami. A Amy Smart je rozhodně kus, který by stál za hřích, což ostatně názorně uvidíte. ;-) ()

Valkyria

Nechápu, jak tento film může mít 72%! Film, má velice zajímavý nápad. Muž, který má v žilách látku, která ho zabije, když nebude ve stresu - a nebude vylučovat adrenalin. Ale co tento film proboha byl? Přítelkyně hlavního hrdiny byla vymaštěná tak neskutečným způsobem, že by to snad normální chlap viděl - přes její "rozkošný xichtík". Ubohé akční scény... No, já k tomu vážně nemám co říct! Ubohost... Nebýt dobrého námětu, dala bych odpad... ;) Navíc jsem neviděla film, u kterého bych si už po pár minutách říkala, kdy už ten *** umře! (Tím myslím "sympatického" hlavního hrdinu.. ) ()

Kejdyna

Neskutečná jízda! Dokázala jsem jenom hledět s otevřenou pusou nebo se chechtat :D oceňuji filmy, které se neberou vážně a tenhle je asi jejich král. Chester potěšil. ()

Rychlá a zběsilá válka s vlkodlakem

Rychlá a zběsilá válka s vlkodlakem

12.01.2014

Chris Morgan, scenárista posledních čtyř dílů Rychle a zběsile, momentálně přepisuje scénář sedmičky. Společně s Jamesem Wanem musí vymyslet, jak přesně se série vyrovná se smrtí Paula Walkera, svůj… (více)

Zastav... nebo přežiješ i potřetí

Zastav... nebo přežiješ i potřetí

15.12.2011

První recenze Ghost Rider: Spirit of Vengeance sice tvrdí, že je to ještě horší než jednička, ale scénáristicko-režisérská dvojice Mark Neveldine a Brian Taylor není z těch, které by zastavila… (více)

Sandler přeje šťastného Valentýna 2011

Sandler přeje šťastného Valentýna 2011

24.04.2010

Na Valentýna romantika vydělává. Kdykoliv jindy si můžete u přítelkyně vydupat, že půjdete na Zastav a nepřežiješ, ale na svátek všech zamilovaných se prostě chodí na slaďáky. A když v nich hraje… (více)

Neveldine/Taylor – přesun do televize

Neveldine/Taylor – přesun do televize