Zastav a nepřežiješ

• USA Crank (více)

Existuje tisíc způsobů, jak si zvednout adrenalin v krvi. Chev Chelios ho dnes bude potřebovat hodně. Chev Chelios dnes začíná své ráno neobvyklým způsobem. Celý svět se s ním točí, prakticky se nemůže hýbat a srdce mu stěží bije. Včerejší akce se příliš nezdařila. Tento nájemný vrah nechal svoji oběť uniknout, aby mohl začít nový život... Teď mu však v krvi koluje jed a naživu zůstane jen tehdy, pokud bude v neustálém pohybu a napětí a udrží si tak v těle dostatečnou hladinu adrenalinu. Pomsta je perfektním řešením. Chev drancuje ulice LA a zanechává za sebou spoušť... Musí zachránit Eve a najít protilátky! (oficiální text distributora)

Leo.DiCaprio

Zastaneš a neprežiješ sa naozaj na nič nehrá a podobne ako hlavný hrdina, aj divák vhupne rýchlo do deja. Akčné scény, popretkávané vtipnými hláškami a humornými vložkami, vťahujú do deja a teda spĺňajú svoj účel, ale napriek použitiu rýchlych strihov, ručnej kamery a zaujímavých perspektív, však nič skutočne inovatívne neprinášajú. Vo svojom žánri sa jedná o nanajvýš podarený kúsok, prinášajúci nielen non-stop akciu, ale hlavne zaujímavý zážitok z netradičného pojatia média. ()

Jinpachi

Šílené, ujeté, hloupé, zábavné, vtipné a absurdní. Slova, která vystihují bizarnost tohoto snímku, který má scénář primitivní jako pošťačka postávající u zastavárny. Ale je to zase něco nového a dvojice režisérů nám ukazuje, že akční žánr je vlastně vesmír nevyčerpatelných možností a nápadů. ()

Dudros

takýto film sa málokedy vidí. Keď som Zastav a neprežiješ prvýraz videl na Markíze tak som gúlal očami že čo je to za pošahanú kravinu. Zábava a adrenalín bez akejkoľvek prestávky, Grand Theft Auto v reálnom živote. Srší to absurditou a napätím jedna radosť a nie je to nič dlžné svojmu názvu. Vždy keď je Zastav a neprežiješ v TV tak si to s radosťou pozriem bez ohľadu na to, koľkokrát som to videl predtým. Trafený film, ktorý nikdy nenudí, nesklame a dá sa pozerať stále donemoty. "Poslyš, byl jsem smrtelně otrávenej a za tebou míří psychopat, aby tě umučil a zabil, ale nemusíš vstávat, hned jsem tam. Upeč mi zatím vafli, prosímtě." ()

PORTER44

Já bych tomu dal nálepku akční komedie a to doslova já jsem se pobavil,většina scén mi přišlo hodně směšných a vtipných,nejdřív J.Statham do sebe láduje jednu drogu za druhou aby zůstal na živu,pak se objeví jeho kámoš buzna který taky pobavil dobrá hláška byla "chceš podat ruku" a spousta dalších scén(superběh,jízda autem,soulož na veřejnosti atd) . ()

splaty

Nemůžu říct, že jsem větší blbost nevidela. Videla. Jestli tohle mel byt adrenalin, akce, či co, tak to mi spíše připadalo jako parodie. Zasmála jsem se a pokochala pohledem na Stathama. Toť vše. ()

kecal

Vypněte mozek a užívejte si skvělé jízdy. Spousta akce, srandy, a povedenejch hlášek. Nechyběla ani sexy kočička, takže jasný čtyři :) ()

pavel.stan

Výborná věc, když chcete jednoduše vypnout, nepřemýšlet nad příběhem a jen se bavit. Kaskadérské kousky, akce a smršť nejrůznějších hlášek dělají z tohoto filmu vynikající volbu na odreagování a pobavení. Co dodat, je to prostě jízda od začátku do konce. ()

Beginek87

Ale jo, byla to dost prdel, akce vlastně vůbec nepřestávala a asi bych nenašel vhodněšího herce na tuhle roli .... a přiznám se, že když nakládal tu svoji buchtu, měl jsem chuť taky fandit nahlas :) Prostě jo, takhle by to šlo ()

Natt

Bud to neznasas alebo milujes. Za mmna to druhe. Az na par chyb, vynikajuce a Jason ako stvoreny na tuto rolu ! ()

andy60

Než mně došlo, že se tvůrci neberou příliš vážně, chvíli to trvalo. Ale pak jsem si film užíval neskutečným způsobem. Je to adrenalinová jízda od první minuty do poslední, vkusně prošpikovaná humorem a cool hláškami. Už se těším na dvojku. ()

AtemuLukas

Tak jako koukat se na to dá, ale žádná hitparáda to není. Adrenalinu tu je hodně a občas tu jsou i humorné scény, ale jinak je to od začátku až do konce scripted. Není tu žádný moment, který by vás překvapil. A tom se dostáváme k problému tohoto filmu. Od samého začátku víte, že až do konce filmu se bude vše jen zrychlovat a tím budou přibývat i víc absurdní situace, které musí hlavní hrdina přežít. Jason odvedl sice dobrou práci, ale ten jeho neustále nasraný výraz je po nějaké chvíli už pak moc neuvěřitelný. ()

Kopy17

Klasický akční film se Stathemem, tentokrát ale zabalený do svižného střihu, rockových skladeb a poutavého vizuálu. Celkem slušná jízda s originálním příběhem, ale v druhé půlce už mi ta Stathamovo nesmrtelnost začala lézt krkem. U filmu mě udržel hlavně soundtrack a topová kamera. ()

Rychlá a zběsilá válka s vlkodlakem

Rychlá a zběsilá válka s vlkodlakem

12.01.2014

Chris Morgan, scenárista posledních čtyř dílů Rychle a zběsile, momentálně přepisuje scénář sedmičky. Společně s Jamesem Wanem musí vymyslet, jak přesně se série vyrovná se smrtí Paula Walkera, svůj… (více)

Zastav... nebo přežiješ i potřetí

Zastav... nebo přežiješ i potřetí

15.12.2011

První recenze Ghost Rider: Spirit of Vengeance sice tvrdí, že je to ještě horší než jednička, ale scénáristicko-režisérská dvojice Mark Neveldine a Brian Taylor není z těch, které by zastavila… (více)

Sandler přeje šťastného Valentýna 2011

Sandler přeje šťastného Valentýna 2011

24.04.2010

Na Valentýna romantika vydělává. Kdykoliv jindy si můžete u přítelkyně vydupat, že půjdete na Zastav a nepřežiješ, ale na svátek všech zamilovaných se prostě chodí na slaďáky. A když v nich hraje… (více)

Neveldine/Taylor – přesun do televize

Neveldine/Taylor – přesun do televize